Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Policjanci z Miami

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota1974



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 24

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 14:47    Temat postu: Policjanci z Miami Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o dobranie napisów do serialu "Policjanci z Miami". Nie jest to może trudne ale nie widziałam oznaczeń który odcinek której serii. Wszystkich odcinków jest 110 a ja potrzebuję 11 ostatnich odcinków 5 sezonu czyli odc 12-21 ( ostatni podwójny). Próbowałam ściągnąć ale wogóle mi nie pasowały do akcji i nie wiedziałam czy sciagam prawidłowe napisy do prawidłowego odcinka. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak korzystać z wyszukiwarki gdy ma się do czynienia z serialem? Będę wdzięczna za informację bo jestem swieza w tym programie i nie wiem jeszcze o co w nim chodzi. Pozdrawiam:))

Tytuł postu edytowany przez moderatora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 14:47    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=8055
a jeśli nie będziesz umiała to zapoznaj się z regulaminem dzialu ,musisz podać wiecej danych na temat samych napisów .najlepiej poczytaj sobie inne posty jak są napisane.
skrót :
http://www.napiprojekt.pl/index.php?dz=26&film=cd52653e3760126c06f9e90963846a17de6e5994
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chodzi o ściągnięcie napisów do serialu "Miami vice". Mam wszystkie odcinki ale brakuje mi napisów do 5 sezonu odcinki 12 do 21. Zauwazyłam ze tutaj są ale kompletnie nie wiem jak je dopasować ponieważ nie ma oznaczeń do którego odcinka są napisy i do którego sezonu. Zresztą jak ktoś nie wie o czym mówię to niech popatrzy sam na spis odcinków wogóle nie aidomo który sezon i który odcinek. Gdyby ktoś wiedział jak to rozgryść to bardzo proszę o pomoc. Pisałam już tutaj w tej sprawie ale nie dowiedziałam się niczego z odpowiedzi. Naprawdę mi zależy na tych napisach.

Absolutnie PROSZĘ nie dublowac wątków !!!
Wszystkie wypowiedzi odnosnie twojego problemu , czy to twoje czy ewentualnie osób które chcą ci pomóc są wpisywane w TEN topic , masz to jak byk napisane w regulaminie forum.
Czego nie rozumiesz w podanym ci skrócie , masz tam wystawione wszystkie odcinki dostępne na NP ,wystarczy sobie je wybrać np.5x12,5x13,5x14 itd. ,dołóż od siebie trochę inicjatywy , już i tak poszedłem ci na rękę bo nawet nie podałaś danych technicznych odc. tak jak to powinno być zrobione.

_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorota1974



Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 24

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze jestem wam winna przeprosiny. Nie umiałamtegowszystkiego odczytać. Dziękuję teraz sobie poradzę. Pozdrawiam Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group