Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nie mo?na zmienia w3asności Visible...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mefisto
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B3ąd ciągle wystepuje. Mimo i? wy3ączone mam stopniowe pokazywanie okienka. Nie zawraca3 bym gitary, gdyby nie to ?e to troche irytujące.
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 18:34    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Mati86
VIP



Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 29

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam u mnie równie? wystepuje ten b3ąd!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fajnytoster
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie te? pojawia sie czesto ten b3ąd - zawsze kiedy chce szybko zamknąa program (mimo, ?e opcje "w3ącz efekt stopniowego pojawiania sie..." mam odznaczoną). Troche to czasem wkurza.
Mam WinXP SP2.
Ale ogólnie progs jest super.

PS. Dobry jest ten pomys3 by program sam sie wy3ącza3 po kilku sekundach po ściągnieciu napisów (mo?na by dodaa taką opcje, na przyk3ad z regulacją czasu).
Powrót do góry
maxiu



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam dok3adnie ten sam b3ąd. Posiadam najnowszą wersje programu i XP z sp2. B3ąd wyskakuje tylko wtedy jak nie trafie dok3adnie w znak X, aby zamknąa okienko Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matys87
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam b3ąd zróbcie coś z tym bo troche denerwujące to jest BTW super pomys3 i program zrobiliście
Powrót do góry
Kleryk88
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak ktoś wie jakie jest rozwiązanie tego b3edu bo to szlak mo?e trafia jak trzeba czekaa tą chwile i nie mo?na obrazu wy3aczyc
Powrót do góry
marsianinek
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 18:25    Temat postu: Może pomogę Odpowiedz z cytatem

Witam

Jestem programistą i wiem dlaczego błąd występuje.
Kiedy się oprogramowuje zdarzenia OnHide lub OnShow nie należy zmieniać właściwości Visible danego okienka, taki błąd właśnie popełnili programiści w NapiProjekt. Gdy okienko płynnie się pojawia podejrzewam że jest to w zdarzeniu OnShow użytkownik klika X i w tym momencie zapewne zakodowane jest ukrycie okienka czyli ustawienie Visible na false lub wywołanie metody Hide(). Należy tak zaprogramować płynne pojawianie się i chowanie okienka aby nie były w zdarzeniach OnHide i OnShow, tu jedynie można by odpalić Timer, który w swojej procedurze zajmował by się ukrywaniem/pojawianiem okienka i sprawa załatwiona. Pozdrawiam.
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

najnowsza (nieoficjalna) wersja ma juz usuniety ten blad.

http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=807


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsianinek
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 20:00    Temat postu: Pomoc Odpowiedz z cytatem

Czyżbym pomógł w rozwiązaniu problemu? W dniu pisania postu najnowsza wersja miała ten błąd a teraz nagle jest nowa bez błędu. Cieszę się że mogłem pomóc, choć admin nie przyznał tego. Mogę się mylić - zbieg okoliczności. Tak czy inaczej spoko, luzik, pozdrawiam. Podoba mi się Wasz projekt i chętnie z niego korzystam.
Powrót do góry
Piterkow



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 12

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trzcianka Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz na datę tamtego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsianinek
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej spoko, luzik, pozdrawiam. Podoba mi się Wasz projekt i chętnie z niego korzystam.

Jakby były jakieś poważne problemy chętnie pomogę. Pracuję zawodowo w Borland C++ Builderem i z Delphi czy Pascalem nie będę miał większych problemów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 10:06    Temat postu: Re: Pomoc Odpowiedz z cytatem

marsianinek napisał:
Czyżbym pomógł w rozwiązaniu problemu? W dniu pisania postu najnowsza wersja miała ten błąd a teraz nagle jest nowa bez błędu. Cieszę się że mogłem pomóc, choć admin nie przyznał tego. Mogę się mylić - zbieg okoliczności. Tak czy inaczej spoko, luzik, pozdrawiam. Podoba mi się Wasz projekt i chętnie z niego korzystam.



Niestety nie pomogles, ale dzieki za checi Smile Pewnie skorzystalbym z Twojej rady gdybym wczesniej sam sobie nie poradzil w nieco inny sposob niz zaproponowany przez Ciebie.

A co do zarzutow to zobacz na date kompilacji pliku EXE Smile. Wiem wiem wszystko mozna zmienic, ale po co?

pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armando
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jejku, a ja sie nauczylem ze nie wolno instynktownie zamykac okienka, tylko gdzies po uplywie 3 sekund i wszystko jest ok, 3 sekundy to nie jest duzo zważywszy, ze na niektórych stronach potrafie 10-15 sekund szukac x-sa aby zamknac flashowego popupa, ale zastanawiam sie tez dlaczego tak dlugo byl ten blad, przeciez wystarczylo zrobic break-a na wypadek zamkniecia (OnClose, wmdestroy, lub odpowiednik). Niewazne, wazne ze juz jest OK.

pzdr. Armando
Powrót do góry
armando
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam prosbe do admina, zrob gdzies kopie programu (baza, napisy, zrodlo) i gdzies to wyslij, mam juz backupa hataka, napisow24 i napisow.org, u Ciebie jest duzo napisow ktorych tam nie ma, a nie chce miec znowu niespodzianki ze musze ogladac seriale po angielsku bo policja kogos dojechala


pzdr. Armando
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group