Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nowe / poprawione napisy - pilne pytanie!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzynek1 napisał:
myślę że wychodzisz z błędnego założenia że użytkownik jest wam coś winien

otóż każdy udostępnia bezinteresownie, z własnej nieprzymuszonej woli, ale jeśli drugiej stronie to nie odpowiada i stwarza problemy to jest to najlepsza droga do zakończenia współpracy

Krzynek ja jednak chciałem również coś w tym temacie.
Z całym szacunkiem co do Twojej pracy itd..
Każda osoba która coś robi w kierunku lepszej jakości napisów, nie robi tego tylko dla nas, tylko dla ogółu użytkowników korzystających z napisów filmowych.
Dziwią mnie trochę tego typu wypowiedzi, gdyż sam poświęciłem mnóstwo swojego czasu po to, żeby każdemu było milej obejrzeć jakąs pozycję filmową i nie oczekuje jakiegoś specjalnego wyróżnienia.
NP to społeczność tworząca ten projekt i pomagająca jeden drugiemu, dlatego uważam za błędne rozumowanie, że robisz cokolwiek tylko dla nas jako dla zespołu, bo robisz to również dla siebie oraz wszystkich korzystających z napisów.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 08:34    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
krzynek1



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
krzynek1 napisał:
myślę że wychodzisz z błędnego założenia że użytkownik jest wam coś winien

otóż każdy udostępnia bezinteresownie, z własnej nieprzymuszonej woli, ale jeśli drugiej stronie to nie odpowiada i stwarza problemy to jest to najlepsza droga do zakończenia współpracy

Krzynek ja jednak chciałem również coś w tym temacie.
Z całym szacunkiem co do Twojej pracy itd..
Każda osoba która coś robi w kierunku lepszej jakości napisów, nie robi tego tylko dla nas, tylko dla ogółu użytkowników korzystających z napisów filmowych.
Dziwią mnie trochę tego typu wypowiedzi, gdyż sam poświęciłem mnóstwo swojego czasu po to, żeby każdemu było milej obejrzeć jakąs pozycję filmową i nie oczekuje jakiegoś specjalnego wyróżnienia.
NP to społeczność tworząca ten projekt i pomagająca jeden drugiemu, dlatego uważam za błędne rozumowanie, że robisz cokolwiek tylko dla nas jako dla zespołu, bo robisz to również dla siebie oraz wszystkich korzystających z napisów.


bilo, przecież to samo napisałem, robię napisy dla oglądających i nie oczekuję nic w zamian, jednak praca przy napisach to jedno, ale problemy przy ich dodawaniu to drugie, szczerze mówiąc męczące to się już robi gdy muszę po raz kolejny tłumaczyć to samo, przykład:

Skontaktował się ze mną moderator, Łukasz S. w sprawie napisów które odrzucił, oto wymiana wiadomości:


Cytat:
Niestety została ona odrzucona przez moderatora Object z następujacego powodu:
usunieto informacje o autorze napisow, przywroc te informacje nastepnie ponownie dodaj poprawke dokladnie opisujac dokonane przez Ciebie zmiany


moja odpowiedź:

Cytat:
nie usuwałem informacji o autorze napisów, ponieważ nie było czego usuwać, poza tym pobierając z n24 nie ma tam również o nim informacji, także Twoją przyczynę usunięcia poprawki nie przyjmuję jako powód

w załączniku jest źródło napisów które dopasowałem do mojej wersji odcinka, moje zmiany to dopasowanie oraz dodanie o informacji


moderator:

Cytat:
Hmm a z jakiego źródła pochodzą napisy, które dodajesz jako poprawione/lepsze? Poprawki dodawane przez użytkowników są porównywane przez nasze oprogramowanie z napisami znajdującymi się już w naszej bazie, więc można łatwo dojść czy to są te same napisy tylko nieznacznie poprawione. Jeżeli są te same a w poprawce brak informacji o autorze znajdującej się w napisach z naszej bazy to poprawka zostaje odrzucona.


ja:


Cytat:
Nie czytasz uważnie uzasadnienia, napisałem w nim dokładnie skąd pochodzą moje napisy, poza tym, najwyraźniej nie zadałeś sobie trudu żeby sprawdzić czy rzeczywiście napisy które ja przerabiałem miały takowe informacje czy też nie ( tak, to te w załącznikach ) bo inaczej nie pisałbyś o porównywaniu , nie wspominając już o stronie na której także tych informacji nie ma.

To tyle ode mnie, wciąż cierpliwie oczekuję na dodanie reszty moich napisów, a jeszcze przed nami sezony 4 i 5. A trzeba wiedzieć że posiadacie też i takie napisy do tego serialu, które tłumaczone są translatorem, na pałę. Jakoś to Wam nie przeszkadza, dziwne.

Komentarz jednego z zadowolonych użytkowników udostępnionych przeze mnie napisów do tego serialu, raczej dobrze podsumowuje moją pracę :

--------------------------------------------------
Napisy24.pl
--------------------------------------------------

Witaj, krzynek1.

Otrzymałeś(-aś) nowy komentarz do udostępnionych przez siebie napisów do Six Feet Under 3x01 (wydanie DVDRip.DD5.1.x264-DBO).

Komentarz wystawił(a) mario115 dnia 26.08.2010, 20:03:07
Ocena: 6

----------Początek komentarza----------
Zrobiłeś kawał świetnej roboty krzynek1! :good: Właśnie skończyłem 3 sezon oglądać. Faktycznie, poprzednie wersje z napi były dość kiepskie. Tym większa zasługa dla Ciebie za tę wersję. Szkoda, że nie udało się ich tutaj umieścić. Byłbym wdzięczny za info czy i kiedy do 4 i 5 też będziesz robił synchro? Pozdr! Smile
----------Koniec komentarza------------


Moderator odpisał zaledwie na jedną moją wiadomość, ignorując pozostałe 4, a napisy których dotyczyła wymiana zdań i tak pozostawił bez zmian, mija właśnie 9 dni od tamtego czasu. Powiedz mi bilo, czy tak ma wyglądać nasza współpraca ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzynek1 napisał:

Moderator odpisał zaledwie na jedną moją wiadomość, ignorując pozostałe 4, a napisy których dotyczyła wymiana zdań i tak pozostawił bez zmian, mija właśnie 9 dni od tamtego czasu. Powiedz mi bilo, czy tak ma wyglądać nasza współpraca ?

No właśnie widzisz, teraz to zupełnie inaczej brzmi, i całkowicie Cie rozumiem.
Możliwe jest że moderatora nie ma (urlop czy cuś), nie wiem, ja z nim nie utrzymuję kontaktu.
Ale całą sprawą i doprowadzeniem jej do końca ma sie zająć admin.
To nie moja działka (sprawdzanie poprawek), więc wybacz, ale ja na ten temat nie posiadam wystarczających informacji, odnośnie kto kiedy co i jak sprawdzał itd..
Ale uważam natomiast że nie rzetelnym jest. niedogadanie się w tej kwestii.
Pozdrawiam.

P.s.
Dzięki za wyczerpujące wyjaśnienie, którego właściwie nie musiałeś robić.
Ja w poprzednim poście odniosłem sie do tej wypowiedzi która trochę dziwnie zabrzmiała.
Cytat:
myślę że wychodzisz z błędnego założenia że użytkownik jest wam coś winien

Ale teraz już chyba wszystko stało się jasne i nie dziwi mnie Twoje rozgoryczenie.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
krzynek1



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że komuś zależy, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
susel
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 144

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech dla mnie sytuacja jasna:
Napisy z naszej bazy miały informacje o autorze a Twoja poprawka nie (napisy były na pewno te same tylko w jakiś tam sposób edytowane). Dla mnie taka poprawka od razu jest do odrzucenia i nikt Ci tu na złość nie robi i ja nie widzę powodu do dyskusji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group