Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Skórki by eSKej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Skórki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eskej



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 19:29    Temat postu: Skórki by eSKej Odpowiedz z cytatem

Witam, to mój pierwszy post na tym forum Smile Przedstawiam dwie skórki:

ManilaBlue Pobierz




ManilaBlack Pobierz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 19:29    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne skórki, proponuje skorzystać z formularza http://napiprojekt.pl/?dz=9 i dodać je na stronę główną, gdzie na pewno będą miały większą popularność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eskej



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w związku z nadchodzącą nową wersją programu i nowym zmienionym skórkowaniem, postanowiłem zrobić taką oto skórkę:

Graphite by eSKej http://www.sendspace.pl/file/5f8d715ccbd95117556be6d





skórka testowana na wersji demo NapiProjekt http://www.napiprojekt.pl/NowyNapiProjekt.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eskej,ja tego nie potrafie zrobic więc nawet się nie zabieram ale może ty umiesz ,wydaje mi się że fajniej by było jakby oceny byly obok okładki i były ustawione rosnąco ,dzieki temu byłoby więcej miejsca na tytuł i nie ucinałoby długich nazw.
tu jest taka prowizora zrobiona na paincie , może ty bedzie umiał to obrobić :

_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eskej



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... z tego co przeglądałem plik ustawień skórki, to na chwilę obecną graficzna skala ocen nie posiada orientacji pionowej (gwiazdki "zapalają się" poziomo wraz ze wzrostem oceny). Jakby co złożyłem jednak odpowiednią propozycję , więc nie wszystko stracone. Ewentualnie, mógłbym też pomniejszyć okładkę i gwiazdki dać między nią a tytułem (albo na sam dół)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eskej



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka zmian i całość prezentuje się teraz tak:





Graphite 1.2 (Pobierz)

Ciągle ubolewam, że tła nie idzie dać w png (przez co rogi są trochę postrzępione), no ale miejmy nadzieje, że kiedyś dojdzie taka opcja Smile i wtedy całość mogłaby wyglądać tak: preview png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

skórka prezentuje się badzo ładnie, mam kilka uwag:

- W przypadku gdy pobrane są jedne napisy, przed nazwą pliku znajduje się duża przerwa. Dzieje się tak gdyż "ilosc_plikow_przy_nazwie=0", opcję tą powino się wyłączać (=0) w przypadku gdy strzałki znajdują sie poniżej/powyżej nazwy pliku lub w znacznej odległości. Do obecnej wersji DEMO dodano możliwośc wyświetlenia widoku okienka z jednym wynikiem (bez strzałek przewijania), mam nadzieję ze opcja ta pomoże usprawnić skórkę.



- okienko reklamy oraz główne okienko mają różne szerokości, co jak dla mnie trochę dziwnie wygląda, może by tak poszerzyć o parę px główne okienko?

- pliki "search_over" oraz "notyfication_over" mają różny kolor podświetlenia, czy takie było zamierzenie?

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję udanej produkcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eskej



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
Dzieje się tak gdyż "ilosc_plikow_przy_nazwie=0", opcję tą powino się wyłączać (=0) w przypadku gdy strzałki znajdują sie poniżej/powyżej nazwy pliku lub w znacznej odległości.

cały problem w tym, że jak ustawie ilosc_plikow_przy_nazwie=1, to tracę ustawienie marginesu górnego dla strzałek, tzn. jest on taki sam jak margines tutyłu, co mi nie pasuje bo wtedy strzałki nie są wyrównane w pionie na "belce tytułowej", więc albo będę mieć tytuł wyrównany albo strzałki, dlatego też wybrałem ustawienie na 0, co by obydwa elementy móc poziomować osobno i tym samym ładnie je wyrównać. Nie wiem, powinna być opcja, że mimo ustawienia 1 da się wyrównać te elementy osobno, albo np. dodać jeszcze jedną grafikę prezentującą nieaktywne strzałki z liczbą powiadomień 1/1

admin napisał:
- okienko reklamy oraz główne okienko mają różne szerokości, co jak dla mnie trochę dziwnie wygląda, może by tak poszerzyć o parę px główne okienko?

yhm, póki nie mogłem zobaczyć grafiki tła reklamy to nie wiedziałem jak to będzie się prezentować, teraz myślę, że rzeczywiście zrobię wszystko w jednym rozmiarze i będzie wszystko do siebie pasować.

admin napisał:
- pliki "search_over" oraz "notyfication_over" mają różny kolor podświetlenia, czy takie było zamierzenie?

tak, było to zamierzone, aby jeszcze bardziej rozróżnić, że są to dwie różne opcje.

admin napisał:
pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję udanej produkcji Smile

dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eskej napisał:
admin napisał:
Dzieje się tak gdyż "ilosc_plikow_przy_nazwie=0", opcję tą powino się wyłączać (=0) w przypadku gdy strzałki znajdują sie poniżej/powyżej nazwy pliku lub w znacznej odległości.

cały problem w tym, że jak ustawie ilosc_plikow_przy_nazwie=1, to tracę ustawienie marginesu górnego dla strzałek, tzn. jest on taki sam jak margines tutyłu, co mi nie pasuje bo wtedy strzałki nie są wyrównane w pionie na "belce tytułowej", więc albo będę mieć tytuł wyrównany albo strzałki, dlatego też wybrałem ustawienie na 0, co by obydwa elementy móc poziomować osobno i tym samym ładnie je wyrównać. Nie wiem, powinna być opcja, że mimo ustawienia 1 da się wyrównać te elementy osobno, albo np. dodać jeszcze jedną grafikę prezentującą nieaktywne strzałki z liczbą powiadomień 1/1



Problem rozwiązany, w najnowszej wersji istnieje możliwość sterowania (ilosc_plikow_top) położeniem (w pionie) strzałek nawet przy włączonej opcji ilosc_plikow_przy_nazwie=1. Została dodana grafika dla nieaktywnych strzałek (1/1), ale myślę, że w Twoim przypadku lepiej (będzie więcej miejsca na nazwę pliku) dzięki nowej opcji wyśrodkować strzałki w pionie i pozostawić ich wyświetlanie powyżej dwóch plików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Skórki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group