Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

wykasowanie napisów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laranotsil



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:49    Temat postu: wykasowanie napisów Odpowiedz z cytatem

Chce wykasować napisy ponieważ nie mogę nanieść poprawek do nich ponieważ jak mi zostało napisane: "przykro mi ale tego za poprawke uznac nie moge, bo takie cos moze dopisac kazdy w dowolnym momencie. prosze pamietac na przyszlosc i sprawdzac przed dodaniem napisow."

w takim razie nie chcę, żeby moje napisy tu widniały skoro nie mogę dodać osoby, która pomagała mi przy tworzeniu tych napisów. To nie pierwszy raz, kiedy poprawki są odrzucone ponieważ: "już nie przesadzajmy", "może coś jeszcze". Dla mnie ważna jest interpunkcja w napisach jak i żeby widniało że a nie ze... zwłaszcza, że poprawiam swoje napisy. Nie interesuje mnie czy obchodzi Was to czy nie. Proszę tylko o odpowiedź jak mogę wykasować swoje napisy oraz napisy, w których jako główna osoba robiła korektę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:49    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat przeniesiony ze względu na niewłaściwy dział.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
laranotsil



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
Temat przeniesiony ze względu na niewłaściwy dział.


Czyli gdzie mogę szukać odpowiedzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie.
Przeniosłem go ze względu złego go umieszczenia.
Pierwotnie Twój post był w dziale "Napisy - pomoc techniczna".
Teraz musisz poczekać na odpowiedź, admina.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popatrz na to z drugiej strony, czy chcialbys, aby pod Twoje napisy ktos sie podszywal?

Codziennie mamy kilka takich przypadkow kiedy jakies dzieci neo probuja sie podszyc pod autora napisow dopisujac w nich swoja stopke i dodajac jako poprawke.

Poprawki w ktorych zmieniona jest tylko stopka (taka zapewne dodales?), nie zostana zakaceptowane jesli nie podeslesz w komentarzu poprawki jakis dowodow (np. link do innego serwisu), ze to wlasnie Ty jestes autorem napisow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laranotsil



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
popatrz na to z drugiej strony, czy chcialbys, aby pod Twoje napisy ktos sie podszywal?

Codziennie mamy kilka takich przypadkow kiedy jakies dzieci neo probuja sie podszyc pod autora napisow dopisujac w nich swoja stopke i dodajac jako poprawke.

Poprawki w ktorych zmieniona jest tylko stopka (taka zapewne dodales?), nie zostana zakaceptowane jesli nie podeslesz w komentarzu poprawki jakis dowodow (np. link do innego serwisu), ze to wlasnie Ty jestes autorem napisow.


Nie proszę pana. Poprawka nie tylko było dodanie korektora ale i innych poprawek. Co najśmieszniejsze kiedy dodałam drugi raz te same napisy (oczywiście z poprawkami) ta sama osoba (tak ta sama) zaakceptowała je. Sytuacja nie zdarza się po raz pierwszy. Z tego co wiem nie można założyć drugi raz konta na ten sam nik (nie wiedziałam, że mam wciśnięty capslock i hasło nie wchodziło) i pojawiała się mi informacja, że jest już założone konto na taką nazwę, jak zmieniłam nik okazało się, że na dany adres mailowy utworzone jest konto. Jednak wiem, że ludzie potrafią obchodzić hasło i nie wydaje się mi, ze są to dzieci neostrady. Natomiast moje pytanie nie brzmiało dlaczego (nie po raz poprawki są odrzucone po czym dodane więc nie chce się mi "pałować" przez pół dnia, żeby wgrać poprawki) tylko jak wykasować napisy. Następnym razem jak będę robić napisy i okaże się, ze ktoś dodał je na waszą stronę, podam stronę, w której poinformuję, że w napisach znajduje się zdanie "nie życzę sobie aby napisy trafiły na napiprojekt". Macie fajną stronę. korzystam z waszego pomysłu, jednak nie mam zamiaru wykłócać się, że są to moje napisy i chce, żeby były bardzo dobre. Błędy nie zawsze wyłapuję od razu więc poprawka może nastąpić po 30 minutach i skoro nie mogę ich wgrać to jaki sens, żeby kolejne osoby ściągały moje napisy z błędem, który zauważyłam po czasie. dla mnie rozwiązaniem nei jest: to dodaj później napisy jak będziesz ich pewna. Bo kiedy daje je w obiekt, nie znalazłam błędów ani korektor. Dlatego ponawiam pytanie. jak wykasować stad napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj Pani "Przemądrzała"

napisz jak było i nie wymyslaj niestworzonych bajek bo jeszcze wiem co sprawdzam.

za pierwszym razem nie bylo zadnych poprawek w napisach oprocz dodanego nicku korektora

cyt. twoje słowa w dodanej niby poprawce: "nie zauważyłam, że kolega nie wpisał Się w korekcie"

więc odrzucilem i napisalem odpowiedni komentarz ktory tu przytoczylas na początku.

Za drugim razem poprawke zaakceptowalem bo oprocz dodanej ponownie stopki teskt zawieraj poprawki interpunkcji, synchro itd.

I rowniez zamiescilem odpowiedni komentarz po zaakceptowaniu z informacją dlaczego zaakceptowalem.

I jak masz jakies "ale" to rób to przez email a nie forum bo poprawek poprzez forum się nie dodaje ani nie sprawdza.

A powody odrzutów i pretensji zawsze załatwia się prywatnie z moderatorem a nie publicznie bo wstawiona przez ciebie poprawka nie była wstawiana przez wszystkich uzytkownikow NP tylko przez ciebie, zatem pozostalej reszty ona nie dotyczy.

Temat zamknięty - koniec kropka.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP




Ostatnio zmieniony przez smnowoczesna dnia Wto Mar 30, 2010 17:54, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprawki moze dodac kazdy, nie trzeba lamac hasla wystarczy zalozyc konto w serwisie.

Co do notorycznych odrzucen Twoich poprawek to po weryfikacji logow odrzucono 7 Twoich poprawek w przeciagu roku, z czego:

- 2 poprawki nie mialy w ogole zmian (zostaly odrzucone z automatu)
- 2 razy poprawka nie byla jasno opisana, poproszono o dokladniejszy komentarz
- 1 raz komentarz Twojej poprawki byl niezgodny z zastosowanymi zmianami (dodalas zupelnie inne napisy niz byly w bazie)
- 1 raz dodalas poprawke z usunieta stopka autorska zostalas poproszona - cytuje "usunieto informacje o autorze napisow, przywroc te informacje nastepnie ponownie dodaj poprawke dokladnie opisujac dokonane przez Ciebie zmiany"
- ta obecna o ktora jest cala niepotrzebna "burza"

Zapraszam na PW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laranotsil



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAMI ROBICIE ZAMIESZANIE;/

Bardzo nie ładnie jest blokować temat, kiedy nie daje się komuś możliwości wyjaśnienia. Zapraszam mnie do rozmowy prywatnej, kiedy publicznie mnie oskarżasz.
"- 2 poprawki nie mialy w ogole zmian (zostaly odrzucone z automatu)
- 2 razy poprawka nie byla jasno opisana, poproszono o dokladniejszy komentarz
- 1 raz komentarz Twojej poprawki byl niezgodny z zastosowanymi zmianami (dodalas zupelnie inne napisy niz byly w bazie)
- 1 raz dodalas poprawke z usunieta stopka autorska zostalas poproszona - cytuje "usunieto informacje o autorze napisow, przywroc te informacje nastepnie ponownie dodaj poprawke dokladnie opisujac dokonane przez Ciebie zmiany"
- ta obecna o ktora jest cala niepotrzebna "burza" "

1 odnośnik: Miały zmiany, tylko nie było komentarza.
2 odnośnik: jak poprawiam toi jest to interpunkcja i literówki. Komentarz "interpunkcja i literówki" jest moim zdaniem bardzo dokłądny
3 odnośnik: owszem kliknęłam nie w to co trzeba
4 odnośnik: trzeba było ozbaczyć napisy. Autor nie zotał usunięty tylko został obiżony chyba o 10 linijek ponieważ zamist przetłumaczonego tekstu bylo kto zrobił napisy
5 odnośnik: żadne zamieszanie tylko chcę wykasować swoje napisy


JA NIE CHCE JUZ DYSKUTOWAĆ KTO MA RACJĘ A KTO NIE. NIECH BĘDZIE. MACIE RACJE, JESTEM DNEM TOTALNYM, JESTEM BEZCZELNA I CHAMSKA, NIE POTRAFIĘ CZYTAĆ. JEDNAK TO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE DALEJ CHCE WYKASOWAĆ SWOJE NAPISY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisz do admina - ja nie mam takich uprawnień ani się tym nie zajmuję
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
laranotsil



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jak napiszę to kilka razy to dostanę odpowiedź na pytanie.

ja, która jest: bezczelna, chamska, głupia, ograniczona, tandetna, beznadziejna, co nie dorasta wam do pięt, uważa sie za pępek świata, która ma pytanie a mieć go nie powinna, osoba niepoważna....

JAK MOGĘ WYKASOWAĆ NAPISY Z WASZEJ STRONY. PROSZĘ O POMOC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laranotsil napisał:

1 odnośnik: Miały zmiany, tylko nie było komentarza.


nie mialy zmian - zostaly odrzucone z automatu (komputer stwierdzil ze napisy i poprawka sa identyczne, jak wiadomo kopmuter w takiej kwestii sie nie myli)

laranotsil napisał:

2 odnośnik: jak poprawiam toi jest to interpunkcja i literówki. Komentarz "interpunkcja i literówki" jest moim zdaniem bardzo dokłądny

Jesli by tak bylo poprawka zostalaby zaakceptowana.

laranotsil napisał:

4 odnośnik: trzeba było ozbaczyć napisy. Autor nie zotał usunięty tylko został obiżony chyba o 10 linijek ponieważ zamist przetłumaczonego tekstu bylo kto zrobił napisy

Trzeba bylo opisac w polu z informacja o dokonanych zmianach, codziennie mamy mase poprawek - w kazdym przypadku usuniecia stopki mamy przeszukiwac napisy czy czasem ktos gdzies stopki nie przeniosl? Chyba lepszym rozwiazaniem jest dokladne opisywanie dokonanych zmian przez korektora napisow.


Co do kasacji napisow - podaj id filmu, napisy zostana usuniete i zakonczymy ta dyskusje.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laranotsil



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na wszelki wypadek:

Póki nie stwierdzę, ze napisy do wojen klonów sezonu 2, 17 odcinka, są do końca poprawione i nie dodam ich sama, nie życzę sobie aby widniały na waszej stronie.

Jeżeli ktoś je doda wtedy będę miała dowód na to, że prosiłam o to.

Zapomniałam dodać:

Dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamer26



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 318

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z boku - odrzucanie poprawek przez moderatorów czasami bywa denerwujące, ale to tez ludzie - tez mogą się pomylic. Gorzej, ze wtedy nie moga cofnac swojej decyzji i przewaznie prosza o ponowne wrzucenie napisów.
Natomiast czytajac twoje niektore wypowiedzi, zastanawiam sie, gdzie ta dbałość o interpunkcję. O janosci wypowiedzi nie wspominajac. Moze moderatorzy mają problem ze zrozumieniem?

P.S. Tez mi sie zdarzyło, wrzucajac poprawke, wrzucic nie ten plik co trzeba (bez poprawek) - moze po prostu się pomyliłas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na wrzuconych dokładnie 150 poprawek- moderatorzy odrzucili 9, z czego do połowy się przyznaje, że to ja nawaliłem. Nauczyłem się co i jak robić, i praktycznie od dawna niczego mi nie odrzucili.

Wrzucając napisy akceptujesz regulamin, a tam nie ma nic, o prawie do usunięcia napisów, więc że tak napiszę- masz pecha Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group