Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

ikonka na dole
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 09:20    Temat postu: ikonka na dole Odpowiedz z cytatem

Dzięki programowi udało mi się dobrać napisy do kilku filmów w sposób pokazany na Waszej głównej stronie, Niestety ostatnio, po kliknięciu na "znajdź i dopasuj napisy" zamiast automatycznego znalezienia napisów pokazuje mi się w pasku koło zegarka ikonka Napiprojektu i wtedy - klops. Po kliknięciu na tę ikonkę otwiera się okienko z opcjami "napisy, opcje, info, pomoc, zakończ". Klikam na " napisy" a potem "pobierz" i ... otwiera się okno a ja jestem bezradna. Po prostu nie wiem co mam dalej zrobić. Na górze jest: "szukaj w" - tam mam wpisany tytuł filmu. Czy mam to zostawić, czy coś zmienić? Na dole okienko "nazwa pliku". Jaka jest nazwa pliku? Jakiego pliku? I potem - "otwórz" Próbowałam - nic to nie dało. Może ktoś mi pomoże. Film instruktażowy obejrzałam i nic to nie dało, bo ja nie mam takich opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 09:20    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat przeniesiony ze względu na niewłaściwy dział.

Temat wałkowany kilkanaście razy na forum.
Tutaj znajdziesz informacje o naszym serwisie i pomoce co i jak należy robić.
http://napiprojekt.pl/index.php?dz=25
Jest to filmik instruktażowy.
Natomiast w razie problemów.
http://www.napiprojekt.pl/?dz=5
Jest to strona z najczęściej zadawanymi pytaniami.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypuszczalnie masz ustawione w opcjach wlaczanie wyszukiwania alternatywnego

nie ma napisow w bazie to wtedy wlacza sie ikonka itd. czyli to o czym pisalas.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 13:35    Temat postu: ikonka na dole Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za odpowiedź, bo do tej chwili czułam się zlekceważona. Odpowiedź tego Pana z rogami, że temat był "wałkowany wiele razy" i odesłanie mnie do filmiku instruktażowego, który niczego mi nie wyjaśnił, to żadna odpowiedź. A ja mam problem w dalszym ciągu. Konkretnie chodzi mi o napisy do filmu "Życie jest piękne". Inne filmy - w porządku. Klikam, napis jest to program dodaje, a nie ma, to dostaję informację, że nie ma. Przy żadnym z filmów nie otwiera mi się ta ikonka i tylko przy tym jednym. Mam 63 lata i język młodych komputerowców w 80% jest dla mnie niezrozumiały, dlatego poszukuję kogoś, kto by mi podpowiedział "krok po kroku" co mam zrobić. Jeśli byłaby Pani tak uprzejma doradzić mi, to będę bardzo zobowiązana. Pozdrawiam. Hanna Janiszewska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haniu wiec tak.

Po pierwsze jestem facetem ale to sie moglas pomylic i nie mam Ci tego za zle Smile

Po drugie nie jestem zadnym Panem... u nas na forum wszyscy sa na "Ty" - ot taka społecznośc Smile i choc jestem "troszkę" młodszy niż Ty to będę Się zwracał do Ciebie bezpośrednio czyli na "ty" tak jak do wszystkich bez względu na wiek Smile i tego samego oczekuje od Ciebie Very Happy - mozesz mi mówić Nowoczesny Smile

Po trzecie bilo sie trochę wkurzył bo jak ktoś porusza temat kilka razy to naprawde jest czasem wkurzajace i czasem moderatorzy odpisuja po kilkanascie razy na to samo zamiast zajac sie nowym problemem.

Ale postaram Ci sie jakos pomóc...

Dobrze zebys podala ID filmu

Klikasz w ikonkę potem info potem oblicz ID filmu i zaznaczasz ten film z ktorym masz problem no i wpisujesz to co tam wyswietlilo

Druga rzecz dobrze by bylo zebys zrobila zrzut ekranu - tzw. screen czyli zdjecie tego co sie tam wyswietla wtedy latwiej bylo by nam pomoc.

oczywiscie nie chodzi o zadne zdjecie aparatem fotograficznym no ale jesli nie masz kogos kto Ci w tym pomoze to zostawmy kwestie screena ale za to opisz mi jak najdokladniej krok po kroku co robisz, co sie pokazuje i ewentualnie informacje ktore tam wyswietla.

Np. klikam to - wyswietla sie coś tam, klikam tamto - ukazuje sie taka a taka informacja itd...

czekam na info i moze cos zdzialamy.

moze film ma jakis bledny parametr i co mu wadzi...

a dziala ten film w ogole bez napisow czy nie ?
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 16:24    Temat postu: ikonka na dole Odpowiedz z cytatem

Jestem i dzięki. Ano tak to jest z nauczycielami, ża co roku mają "pierwszaków" i muszą ich uczyć od literki "A". A żeby Ci odpisać, muszę popracować nad tym, co napisałeś. Poszperać w internecie, co to jest ten ID filmu i zrzut i z czym to się je. Tak więc nie niecierpliw się. Chociaż ja w pierwszym poście napisałam, w którym momencie staję bezradna. No to na razie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hania46 napisał:
bo do tej chwili czułam się zlekceważona. Odpowiedź tego Pana z rogami, że temat był "wałkowany wiele razy"


Przepraszam oczywiście jeśli poczułaś się zlekceważona ale nigdy nie miałem takiego zamiaru i nigdy w ten sposób się nie zachowuje żeby kogokolwiek lekceważyć na forum.

Treść mojej wypowiedzi czasem taką się wydaje ze względu na "nawał" pracy i tak jak pisał Nowoczesny powtarzające się te same pytania.
Jak widać w moim poście nie ma tam nic lekceważącego podałem linki do pomocy, które jak wywnioskowałem będą Ci przydatne.
Jeśli tak mnie zrozumiałaś, to uważam to po prostu za nieporozumienie.
Większość użytkowników tego forum znających mnie już od jakiegoś czasu, wie że zawsze jeśli mogę służe pomocą.
I troszkę poczułem się urażony tymi oskarżeniami.
Ale zostawmy to..

>>>>>>>>
A wracając do tematu.
ID znajdziesz tak jak pisał Nowoczesny klikając w ikonkę Napiprojekt w pasku , potem najeżdżasz na info, i na samej górze na tej liście która Ci się wyświetli pokaże Ci się "Oblicz ID Filmu".
Następnie pokaże Ci się folder z Twoim komputerem między innymi.
Teraz klikając wyszukujesz miejsce gdzie dana pozycja się znajduje, czyli Twój film.
Jeśli go znajdziesz klikasz w ten plik filmowy dwukrotnie pokaże Ci się informacja ID Twojego filmu, która po zatwierdzeniu OK zostanie zapisana do schowka.
Pisząc potem na forum post w którym chcesz umieścić dane ID filmu wystarczy kliknąć, prawą stroną myszki i najechać na "wkej" klinkąć i po sprawie.
ID filmu będziesz miała gotowe.
Co do screen - ów to warto najpierw troszkę rzeczywiście na ten temat poczytać.
Pozdrawiam.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 18:53    Temat postu: ikonka na dole Odpowiedz z cytatem

W porządku. No bo niby skąd miałeś wiedzieć, że nie lubię od razu zawracać komuś głowę z byle powodu. A ja na prawdę spędziłam co najmniej 10 godzin na szukaniu sposobu, przewertowałam forum z różnych Waszych stron i usiłowałam się wgryźć w temat. A w tej chwili mam ochotę wyrzucić komputer przez okno. Bo nic mi nie działa. Klikam na tę cholerną ikonkę, potem info, potem oblicz ID filmu, otwiera mi się okno, w pasku na górze mam tytuł "Life.Is. Beautiful........." i nic innego. Identyczne okno mi się otwiera jak wtedy, gdy klikam na "Napisy - Pobierz. Nic nie pobierało. Teraz też. Żadnych obliczeń, NIC!!! Tak napisałam w pierwszym poście. A przecież tyle napisów już ściągnęłam normalnie dwoma kliknięciami, a raz zdarzyło się, że nie było " pobierz i dopasuj" i skorzystałam z porady chyba dziesiątego pytania i udało się. A tu nic. Może zrezygnuję z tego filmu, choć jest wspaniały. Aha, Nowoczesny pytał, czy film chodzi. Tak . Idzie oryginalna włoska wersja bez angielskich napisów. No to tyle na razie. I ....pozdrawiam Cię ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli możesz powiedz gdzie ten film masz umieszczony w Swoim komputerze.
Postaram Ci pomóc rozwiązać problem, jeśli się da.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hania podaj ID filmu to sprawdzimy czy napisy sa w bazie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytałeś już to, co napisałam przed chwilą? Zrobiłam tak jak mi napisali i Nowoczesny i Bilo i nic. Ale już to zostawmy. Ściągam ten film po raz drugi z utorent z innego miejsca i może się uda. NIE MAM JUŻ SIŁY. KAPITULUJĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hania46 napisał:
Ale już to zostawmy. Ściągam ten film po raz drugi z utorent z innego miejsca i może się uda. NIE MAM JUŻ SIŁY. KAPITULUJĘ.


Moim zdaniem jak doszłaś już tak daleko powinnaś właśnie starać się to rozgryźć z naszą pomocą.
Następnym razem było by jak znalazł.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilo, ja do tej pory od Was ściągnęłam już z 15 napisów i zawsze w ten najprostszy sposób. I grało. Po raz pierwszy natrafiłam na film, który zamiast pobrać mi napisy otwierał tę ikonkę. I to u mnie nie działa. Może z moim komputerem jest coś nie tak?! A może ja jestem za stara i brak mi już cierpliwości? Przecież z tym jednym filmem bawiłam się ponad tydzień. Zresztą, jak będą ferie, przyjedzie mój wnuczek i wtedy znów się czegoś od niego nauczę. Czy wiesz, że młodsze ode mnie znajome zwykłego "kopiuj - wklej" nie potrafią. A ja wszystkie opłaty przez internet robię, i zakupy na Allegro, i filmy ściągam, itp. Zdrówka życzę. A w razie kłopotów się odezwę. Dziękuję. Hanka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu tych napisów nie ma w bazie, dlatego program tyle czasu go szuka.
Strzelam bo nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
hania46



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 19

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 20:25    Temat postu: ikonka na dole Odpowiedz z cytatem

A wiesz, jak klikam na tę ikonkę, potem na napisy to otwiera się okienko i na dole " pobierz napisy testowe. A potem wyskakuje okienko "wynik testu pozytywny: pobrano napisy. To by znaczyło, że są, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group