Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Usuwanie stopek autorskich
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Cytat:
Chcę jeszcze dodać że kiedyś miałem taki numer że po ściągnięciu napisów nie było w nich autora a pobierałem je dwu krotnie , zaś w bazie Napi ów autor się znajdował i to jest dodatkowy powód dlaczego nie jestem za , niestety tym razem.Pozdrawiam.


Byc moze nastapiła sytuacja która zdarza się dośc rzadko.
Ktos przed Tobą po prostu robił poprawkę tych samych napisów i wstawil jakąs inna wersję tłumaczenia w ktorej był autor i którą to wersje mod zaakceptował. Wiec jak Ty dodales swoją poprawke to w tej Twojej starej autora nie bylo. I potem wynikły różnice.
Niemożliwym jest żeby w napisach w naszej bazie autor był a u Ciebie po ściągnięciu nie.

Naturalnie że tak mogło być i wcale nie mam do nikogo żadnych żali czy pretensji , chciałem tylko zwrócić uwagę na to że błędy się czasem zdarzają, i to nie zależne od nikogo.Bo przecież niczyja to wina nie jest.A poprawki zostały odrzucone.No i wcale się nie dziwie każdy robi swoje.Wypowiadając sie podałem po prostu przykład.


Ostatnio zmieniony przez bilo dnia Czw Kwi 02, 2009 23:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 16:18    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no oczywiście, ale starałem sie wyjaśnić bo choc takie sytuacje zdarzają się niezmiernie rzadko to jednak sie zdarzają.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo za wyjaśnienie.To dziwny przypadek.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
elektron



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 24

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś czytał poprzednia wersję postu, to najmocniej przepraszam!
Sprawa nabrała innego obrotu, bo po sprawdzeniu poczty okazało się, że ja nie dodałem nigdy wersji 1080p This Is It, o czym byłem święcie przekonany. Nie zmienia to faktu, że ktoś pobrał napisy, najprawdopodobniej z n24.pl, usunął stopkę i dodał. Więc teraz pytanie... jak mam udowodnić, że to moje napisy?


Moja wersja This Is It 1080 poszła kolejny raz, bo otrzymałem wcześniej odmowę ze względu na to, że moderator nie wiedział, czy taka stopka ma tam być. Więc ponawiam pytanie - jak mam teraz to udowodnić?
Tym np: http://napisy24.pl/komentarze/30420/

W trakcie pisania postu wpadła mi do głowy pewna propozycja (dawnej wersji postu, ale nieważne) Ja jako tłumacz, z którym raczej łatwo się skontaktować, chciałbym mieć możliwość nie pozwolenia, aby ktoś - jakiś amator nie kumający mojego systemu robienia napisów albo celowo nabijający sobie poprawki uaktualniał moje napisy. Jest coś źle? Proszę bardzo: komentarze na n24.pl, napiprojekt, mail, GG. Napisać, ja poprawię. Dla mnie to minuta roboty. Wiem, że może to być ciężkie do wykonania, ale wszystko da się zrobić. Np - osobnik mogący blokować uaktualnienia to tylko tłumacz, który zajmuje się danym serialem i blokować moglibyście tylko Wy na prośbę danego tłumacza.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,


elektron napisał:
Więc ponawiam pytanie - jak mam teraz to udowodnić?
Tym np: http://napisy24.pl/komentarze/30420/


najlepiej w komentarzu poprawki napisac iz zostala usunite stopka i przeslac dowod w postaci linka do innej strony, w ktorej sa umieszczone napisy z niewykasowana stopka.


elektron napisał:

W trakcie pisania postu wpadła mi do głowy pewna propozycja (dawnej wersji postu, ale nieważne) Ja jako tłumacz, z którym raczej łatwo się skontaktować, chciałbym mieć możliwość nie pozwolenia, aby ktoś - jakiś amator nie kumający mojego systemu robienia napisów albo celowo nabijający sobie poprawki uaktualniał moje napisy. Jest coś źle? Proszę bardzo: komentarze na n24.pl, napiprojekt, mail, GG. Napisać, ja poprawię. Dla mnie to minuta roboty. Wiem, że może to być ciężkie do wykonania, ale wszystko da się zrobić. Np - osobnik mogący blokować uaktualnienia to tylko tłumacz, który zajmuje się danym serialem i blokować moglibyście tylko Wy na prośbę danego tłumacza.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


Bardzo ciekawa propozycja, ktora napewno zmiejszylaby zamieszanie, tak jak wspomniales jest ona ciezka do zrealizowania. Jesli chcesz mozemy Ci udostepnic program do moderowania poprawek. W programie tym beda pojawiac sie tylko (lub wszystkie jesli chcesz rowniez moderowac pozostale) propozycje poprawek dotyczacych Twoich napisow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elektron



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 24

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w końcu jakaś miła wiadomość... bardzo chętnie będę moderować swoje, na dodatkowe raczej nie miałbym czasu - mam zaległości w tłumaczeniu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin wyjasnil mysle szczegolowo - link jako odnosnik powinien w wiekszosci przypadków załatwić sprawę
w razie niedomowien zawsze idzie kwestie rozwiązać mailowo również czyli bez zbędnego zamieszania na forum

co do pomyslu jest dobry ale nie uniwersalny - pomysl ile osob zechce napisac Ci na GG zebys np. poprawil 2 orty lub 3 przecinki ??

tak w ogóle problem usuwania stopek tyczy nie tylko stopek tłumaczy ale osób poprawiających też, które użytkownicy równiez nagminnie usuwają
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group