Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

niedopracowane, z translatorów itp

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
digger11



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast przyjąć moje zastrzeżenia i zacząć robić z tym porządek, widzę, że nikt nie kwapi się do tego i nikt nie ma zamiaru z tym robić porządku. "Jak Ci sie nie podoba projekt dam dobrą radę - nie korzystaj z niego jeśli jesteś niezadowolony" - tutaj muszę Ciebie zmartwić, że już dawno z niego nie korzystam, a post ten napisałem, bo dostałem maila z Waszej strony w sprawie dotacji...........

Czyżbyście nie mieli moderatora napisów ? Czy tylko dla Was ilość, a nie jakość w bazie się liczy ? Jeszcze raz napiszę - wyrzućcie napisy z translatora, niezsynchronizowane poprawnie, albo to jest dobre - NIE OD TYCH FILMÓW, pod które te napisy są niby zrobione.

Po udzieleniu Wam tychże informacji, napisy były, są (niepotrzebne skreślić) usuwane, ale z takim skutkiem, że po paru dniach znowu te "napisy", w takiej samej formie, pojawiają się na Waszej stronie !!!!! Nie można takiego delikwenta wyłowić i dać mu ostrzeżenie, że następnym razem poniesie konsekwencje ? Chyba nie, bo lepiej napisać tak, jak Ty to napisałeś w swoim poście - "Nie podoba się, nie korzystaj". Widać, jak się podchodzi do zwykłego użytkownika......

Owszem, pobierałem z Waszej strony też napisy na WYSOKIM POZIOMIE, ale te napisy typu spam wystawiają Wam opinię. Ale kto chce tego słuchać..........

Dlatego już dawno nie używam Waszego programu.

Pozdrawiam, Adam Brzeziński - Digger11.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 15:18    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony z kosza, w dziale kosz nie lubię udzielać odpowiedzi a temat poruszony jest bardzo ciekawy.

Pozwól że odpowiem Ci na Twoje pytania i zastrzeżenia troszkę później, ponieważ mam akurat w tej chwili coś ważnego do zrobienia.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
remek95




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem panu tak :

To o czym pan napisał, że ściągał pan niejednokrotnie napisy, które są po prostu o "kant du*y rozbić" to fakt i tego problemu moim zdaniem nie rozwiąże się tak od zaraz albo wcale. Aczkolwiek ja przynajmniej spotkałem się tylko raz z takimi napisami ale na pewno jest ich więcej. Ale jeśli użytkownicy dostali takie prawo (dodawania napisów) to są uważani chyba jako osoby kompetentne, a nie osoby, które nabijają sobie punktów za dodanie jakiś badziewiastych i nie sprawdzonych napisów. Użytkownicy powinni być wdzięczni za to, że stworzono taki program, który za zwyczaj pomaga osobom mniej zaawansowanym i zaoszczędzić dużo czasu, który traci się na szukaniu napisów na stronkach internetowych na, których nie zawsze znajdzie się tego czego się dokładnie szuka. Moderatorzy na pewno starają się jak mogą usuwać takie właśnie napisy, ale jeśli użytkownicy się nie zmienią, to co można zrobić. Napisałeś, że upomnieć taką osobę.. Upomnisz ją, a nawet zbanujesz, to za godzinę zarejestruje się następne 5 takich osób.
Ja się tym faktem nie przejmuję i jakoś mi to nie przeszkadza, takie coś zawsze będzie i to nie tylko w tej kwestii. Jeśli nie znajdę napisów w Napi to poczekam, wejdę w Google lub sam przetłumaczę i dodam.
Zresztą poco się tak stresować zwykłymi napisami do filmu lub serialu.

I chciałbym jeszcze raz powiedzieć, nawiązując do twojej wypowiedzi :
digger11 napisał:
(...) ale te napisy typu spam wystawiają Wam opinię. (...)
To nie napisy, to użytkownicy.. i to do nich powinieneś mieć głównie pretensje.

Ogólnie to tyle z mojej strony, Pozdrawiam Cool
_________________
remek95 - były członek Zespołu NP oraz były tłumacz NP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
digger11



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remek, to że napisałem, jak się nazywam, to nie znaczy, że masz mi na pan mówić, pisać Smile .

A co do takich spamowatych napisów ja wiem, że nie da się do końca tego zniwelować, ale zawsze można spróbować.

A co do Twojego stwierdzenia, że - "To nie napisy, to użytkownicy.. i to do nich powinieneś mieć głównie pretensje", to do końca się z Tobą nie zgodzę, bo to na stronę NAPI są wrzucane przez użytkowników. A jeżeli jest taka strona, jak NAPI, ktoś powinien nadzorować te napisy - czyli moderator. Ja wiem, że to jest problematyczne, ale zawsze pozostaje "ale". I jeżeli takie słabe napisy ściągnąłem programem NAPI, to niestety mogę mieć tylko pretensje do załogi, bo ktoś jednak coś powinien w tym kierunku robić. Nie robiąc nic, wystawia opinię i o sobie i o stronie, czy też o programie.

Tyle ode mnie, pozdrawiam, Digger11.

Mam nadzieję, że nikt nie weźmie moich wypocin za jakieś tam próbę kłótni, czy też obrażania kogoś z Was. Nie miałem i nie mam takiego zamiaru.


Ostatnio zmieniony przez digger11 dnia Pon Gru 14, 2009 19:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

digger11 napisał:
Zamiast przyjąć moje zastrzeżenia i zacząć robić z tym porządek, widzę, że nikt nie kwapi się do tego i nikt nie ma zamiaru z tym robić porządku. "Jak Ci sie nie podoba projekt dam dobrą radę - nie korzystaj z niego jeśli jesteś niezadowolony" - tutaj muszę Ciebie zmartwić, że już dawno z niego nie korzystam, a post ten napisałem, bo dostałem maila z Waszej strony w sprawie dotacji...........


Maila otrzymałeś ponieważ już kiedyś miałeś okazję napisać w tym temacie, i automatycznie zostałeś poinformowany o odpowiedzi.
Jeśli chciałeś nie otrzymywać odpowiedzi trzeba było sobie to ustawić w profilu.
Po za tym nawet jak otrzymujesz odpowiedź mailem , wcale nie musisz na nią odpowiadać, tak że jak napisałem wcześniej nie musisz nic wpłacać na konto NP ani pisać na forum.
To chyba logiczne.
Słowa krytyki proponuję zatrzymać dla siebie bo są one bezpodstawne.
To że pobrałeś napisy które nie pasowały do Twojego filmu nie oznacza że cała działalność NP jest zła. Tym bardziej że na tym nicku który posiadasz w tej chwili, napisów pobrałeś zaledwie 15.

Cytat:
Czyżbyście nie mieli moderatora napisów ? Czy tylko dla Was ilość, a nie jakość w bazie się liczy ? Jeszcze raz napiszę - wyrzućcie napisy z translatora, niezsynchronizowane poprawnie, albo to jest dobre - NIE OD TYCH FILMÓW, pod które te napisy są niby zrobione.


Widzisz na tym to wszystko polega że Napiprojekt ma funkcje które inne stronki z napisami nie posiadają, że po zaledwie dwóch kliknięciach w pozycję do której szukasz napisów automatycznie zostają dopasowane do Twojego filmu.
I jak pewnie zauważyłeś masz formularz zgłoszeniowy jeśli ktoś np. dodał napisy do nieodpowiedniej pozycji.
To nie jest wina NP że napisy czasami są niedopasowane tylko Wasza że wrzucacie do bazy niedopasowane napisy.
Na temat translatorów powiem Ci tyle że na 32.440 napisów sprawdzonych mam przepuszczonych 25 napisów z translatora, nie myślę że jest to zbyt wielki wstyd pomylić się czy przeoczyć coś co nie powinno przejść. Tym bardziej ze na taką skalę jest to moim zdaniem kropla w morzu.
Co do tematu i zarzutów o moderowaniu to nie mamy takiej opcji aby sprawdzać wszystkie napisy jeśli chodzi o dopasowanie synchro. czy też z czego bardzo się uśmiałeś NIE DO TEGO FILMU.
I wątpię żeby było skuteczne rozwiązanie w tej kwestii.
Pobierając napisy z NP sam powinieneś coś dodawać od siebie i uczestniczyć w ulepszaniu serwisu a nie tylko narzekać na jego jakość. Tak to wszystko zostało obmyślone aby społeczność korzystająca z NP sama również go ulepszała.
A nie wszystkie niedociągnięcia zwalała na administrację.

Cytat:
Po udzieleniu Wam tychże informacji, napisy były, są (niepotrzebne skreślić) usuwane, ale z takim skutkiem, że po paru dniach znowu te "napisy", w takiej samej formie, pojawiają się na Waszej stronie !!!!! Nie można takiego delikwenta wyłowić i dać mu ostrzeżenie, że następnym razem poniesie konsekwencje ?


Dobrze zauważyłeś że po usunięciu ich z bazy wracają jak bumerang.
Jak myślisz komu tak bardzo zależy na tym żeby napisy w NP miały złą jakość?
Bo myślę że na pewno nie ludziom którzy stale z tej stronki korzystają.
Jeśli nawet zaczniemy dyskwalifikować użytkowników z naszej społeczności, powstanie grupa osób która będzie krytykować taką działalność.
jak widzisz nie pogodzisz wszystkiego aby wszystkim wszystko pasowało.
Cytat:
Chyba nie, bo lepiej napisać tak, jak Ty to napisałeś w swoim poście - "Nie podoba się, nie korzystaj". Widać, jak się podchodzi do zwykłego użytkownika......


A w tej wypowiedzi pomyliłeś się bardzo, mogę Ci tylko powiedzieć że od podziękowań za moją pomoc userom przy napisach i ogólnej wiedzy moja skrzynka PW aż sie ugina, więc tu Twoja wypowidż nie jest absolutnie trafna.

Cytat:
Owszem, pobierałem z Waszej strony też napisy na WYSOKIM POZIOMIE, ale te napisy typu spam wystawiają Wam opinię. Ale kto chce tego słuchać..........


Na ten temat już trochę napisałem wcześniej bo nie uważam aby ktoś po pobraniu 15 napisów mógł to rzetelnie stwierdzić.
A o wystawianiu opinii też już wyjaśniłem.
Chcesz mieć lepsze napisy? zrób coś , jedna poprawka od każdego użytkownika raz na miesiąc to ponad 200.000 poprawek.
Jakość się poprawi i każdy będzie zadowolony.
Pozdrawiam.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpisuję w następnym poście ze względu na zmieniony post autora.

digger11 napisał:
Mam nadzieję, że nikt nie weźmie moich wypocin za jakieś tam próbę kłótni, czy też obrażania kogoś z Was. Nie miałem i nie mam takiego zamiaru.


>>>>
Oczywiście że nie.
Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i podzielenia się sugestiami.
Nie jest to forum ocenzurowane.

>>>>
Dodaje oczywiście w obronie moim jak i zespołu że gdyby nie nasza praca w bazie NP w tej chwili było by około 7.500 tys. napisów tłumaczonych narzędziami typu translator, niedopasowanych, pustych plików, zmiksowanych itd. itp.
Te dane są prowadzone od lipca 2008 roku.
Wprowadzone napisy przed tym okresem nie były moderowane przez moderatorów, dlatego też czasem trafiają się pobierającym napisy z przed tego okresu.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group