Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Ściaganie okładek filmów

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maverpl



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 00:43    Temat postu: Ściaganie okładek filmów Odpowiedz z cytatem

Witam, widzialem ze dwa lata temu byl poruszany temat sciagania okladek do filmow, ale pomysl chyba nie doczekal sie realizacji.

Moze warto by odswierzyc dyskusje na ten temat?
Teraz coraz wiecej ludzi uzywa komputerow typu Media Center lub bardziej sprzetowych rozwiazan do ogladania filmow, i opcja sciagania okladek byla by bardzo mile przez nie widziana.

Wystarczyla by prosta opcja.
Przy dodawaniu napisow do bazy mozna bylo by albo dodac plik z okladka, albo link do tejze okladki i po klopocie.

Istotne jest tylko tyle zeby po sciagnieciu jej na dysk, plik z okladka nazywal sie folder.jpg.
Dla wielu osob jak sadze moglo by byc to mile ulatwienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 00:43    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekamy na słowo ze strony autora programu, i zobaczymy.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... tylko jeśli byłaby taka opcja to już widzę poważne utrudnienie dla moderatorów. Ile będzie zgłoszeń nieprawdziwych okładek. Moderacja praktycznie niemożliwa byłaby...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maverpl



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przeciez dokladnie ta sama "robota" czy z napisami.
Teraz tez trafia sie cala masa napisow ktore nie pasuja do danej wersji filmu a zostaly puszczone przez moderatorow.
Nie da sie czegos takiego uniknac.

Jesli okladki nie byly by punktowane itp... to po co ktos mial by wrzucac bledna okladke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maverpl napisał:
To przeciez dokladnie ta sama "robota" czy z napisami.
Teraz tez trafia sie cala masa napisow ktore nie pasuja do danej wersji filmu a zostaly puszczone przez moderatorow.
Nie da sie czegos takiego uniknac.

Jesli okladki nie byly by punktowane itp... to po co ktos mial by wrzucac bledna okladke?

>>>
Moderatorzy puszczają filmy jedynie niedopasowane do wersji(niezsynchronizowane) lub do innych pozycji niż powinny być dodawane prawidłowo.
Tak że nic tu nie jesteśmy winni, bo nie mamy możliwości sprawdzać po 500 pozycji dziennie czy napisy to na pewno są te napisy do tego filmu, i jeszcze wyobraź sobie teraz tą bazę z filmami.
Jest to po prostu nie możliwe.
To że takie się znajdują w bazie to tylko Wasza, czyli wrzucających wina że nie sprawdzają co wrzucają, lub robią to celowo.
Tak że takie uwagi proszę sobie zostawić na co dzień z kolegami a nie na publicznym forum.
Spędzam godziny dziennie aby forum dobrze wyglądało, i drugie tyle czasu żeby w miarę możliwości napisy były sprawdzone i weszły do bazy w jak najlepszej jakośći.
Po za tym jeszcze pomagam ludziom z niepasującymi napisami i z innymi trudnościami.
Proszę więc następnym razem nie wytykać błędów moderatorów na forum jeśli nie są one prawdziwe, i nie mają za grosz nic wspólnego z prawdą.
>>>
Co do Twojego pomysłu z okładkami, się nie wypowiadam bo po co skoro mogę błędnie opisać sytuację, i pomysł.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To przeciez dokladnie ta sama "robota" czy z napisami.


To nie jest ta sama robota. Wszyscy a przynajmniej wiekszośc chce obejrzeć film z napisami ale mało kto potrzebuje do tego okładkę.
To raz.
Dwa, że ja np. w ogóle nie patrze na okładki do filmów i nie wiem która do którego ma pasować a akceptować wszystko jak leci w ciemno mija sie z celem. To juz wolę leżeć na bułach i patrzeć w sufit.
Cytat:
Teraz tez trafia sie cala masa napisow ktore nie pasuja do danej wersji filmu a zostaly puszczone przez moderatorow.

Puszczone tak ale tak jak pisal bilo nie zawsze z samych napisow stwierdzisz czy dane synchro jest do tej wersji czy do innej.
Poza tym nie ma na tyle ludzi w zespole NP żeby sie zajmowac takimi głupotami gdy inne ważniejsze sprawy leżą.
Od okładek są inne serwisy, z których zainteresowane osoby moga sobie pobrać co tam potrzebują.
Naprawdę dla jednej czy nawet kilku osób nie będziemy mieszać tymbardziej ze NP opiera się jak sama nazwa wskazuje na napisach a nie okładkach i w najbliższym czasie nie zamierzamy zmieniać nazwy na Napi-Photo-Projekt...
Cytat:
Jesli okladki nie byly by punktowane itp... to po co ktos mial by wrzucac bledna okladke?

Chyba raczej gdyby były a nie nie były...
A dlaczego ludzie wrzucają błędne napisy mimo iż napisy są punktowane...?
Ze złości, z zawiści, z niewiedzy itp. itd.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maverpl



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
To że takie się znajdują w bazie to tylko Wasza, czyli wrzucających wina że nie sprawdzają co wrzucają, lub robią to celowo.
Tak że takie uwagi proszę sobie zostawić na co dzień z kolegami a nie na publicznym forum.

A po co ta sciana płaczu?
Temat dotyczyl okladek do filmow, a nie "zarzutow" o zlym moderowaniu.

Cytat:

Proszę więc następnym razem nie wytykać błędów moderatorów na forum jeśli nie są one prawdziwe, i nie mają za grosz nic wspólnego z prawdą.

Nic nie wytykam. Stwierdzilem fakt, ze skoro zdazaja sie bledy w napisach, to nie rozumiem dlaczego przeszkoda we wprowadzeniu nowego udogodnienia mialy by byc mozliwe bledy w okladkach.
Napisalem tez (jesli przeczytal bys dokladniej, a nie unosil sie odrazu dumą) ze winni sa ludzie ktorzy dodaja takie napisy (i moga dodawac bledne okladki) bo robia to dla punktow a nie po to zeby w bazie znajdowaly sie dobrze dobpasowane napisy.

Cytat:

Co do Twojego pomysłu z okładkami, się nie wypowiadam bo po co skoro mogę błędnie opisać sytuację, i pomysł.

No tak... wall of cry, a potem "nie wypowiadam sie".
Fajnie.
Dzieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maverpl



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="smnowoczesna"]
Cytat:
Puszczone tak ale tak jak pisal bilo nie zawsze z samych napisow stwierdzisz czy dane synchro jest do tej wersji czy do innej.


Dobrze, wiecie co... zamknijcie ten temat moze.
Widze ze z rozmowy nic nie wyjdzie, bo zaraz przerodzi sie w dyskusje na temat "to nie nasza wina"
Nigdzie nie wyskakiwalem z pretesjami ze zdazaja sie bledy. Napisalem w dodatku ze wynikaja one z tego ze ludzie dodaja napisy niestarannie.
A wy jak zdzieleni biczem zaczynacie dyskusje na temat ze modzi sa super, niczemu nie winni i zeby sie od nich odczepic...

OK.
Dziekuje, za informacje ze czesc z Was nie potrzebuje okladek do filmow.
Tak samo jak czesc z Was nie potrzebuje napisow w formacie .srt, i tak samo jak czesc z Was ma swoje przyzwyczajenia.
Napiprojekt, jest zajebisty... ale nie rozwinol sie od chyba ladnych paru miesiecy.
Nie uwazam ze powinno sie z niego robic "kobyłe do wszystkiego", ale mogl by miec kilka drobnych udogodnien ktore ulatwily by niektorym zycie.
Tylko tyle.

Dziekuje za odpowiedzi w temacie.

Cytat:

Poza tym nie ma na tyle ludzi w zespole NP żeby sie zajmowac takimi głupotami gdy inne ważniejsze sprawy leżą.

Mhmmmmm....

Cytat:

Od okładek są inne serwisy, z których zainteresowane osoby moga sobie pobrać co tam potrzebują.

Proponuje zamknac wogole dzial "propozycje zmian", bo i po co? Skoro sa tez inne serwisy ktore umozliwiaja pobieranie napisow.
Argument iscie błyskotliwy.

Cytat:

Naprawdę dla jednej czy nawet kilku osób nie będziemy mieszać tymbardziej ze NP opiera się jak sama nazwa wskazuje na napisach a nie okładkach i w najbliższym czasie nie zamierzamy zmieniać nazwy na Napi-Photo-Projekt...

Dzieki za info.

Cytat:

A dlaczego ludzie wrzucają błędne napisy mimo iż napisy są punktowane...?
Ze złości, z zawiści, z niewiedzy itp. itd.


No wlasnie poprawiles moje pytanie, a bylo poprawne.
Ludzie wrzucaja nie dopasowane napisy albo po to zeby zdobyc pare punktow, albo dlatego zeby przestal im wyskakiwac komunikat przy pobieraniu nowych ze od ilus tam dni nie dodali zadnego napisu do bazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maverpl napisał:
A po co ta sciana płaczu?
Temat dotyczyl okladek do filmow, a nie "zarzutow" o zlym moderowaniu.


Zaraz, zaraz
Cytat:
Teraz tez trafia sie cala masa napisow ktore nie pasuja do danej wersji filmu a zostaly puszczone przez moderatorow.

To chyba nie ja powiedziałem
Co do ściany płaczu nie wiem dokładnie co poeta miał na myśli ale nie widzę w swoim poście nic nad czym by można było płakać.
maverpl napisał:
Nie da sie czegos takiego uniknac.

Tu się zgodzę ale nie jest to wina moderatorów.
maverpl napisał:
No tak... wall of cry, a potem "nie wypowiadam sie".
o tej ścianie już pisałem a jeśli chodzi Ci o mój pogląd to nie miał byś sam ochoty dzielić się nim u kogoś w temacie kto snuję wywody o złej Twojej pracy jeśli prawda by wcale taka nie była.
Nie robię tu żadnych osobistych wycieczek ani nic z tych rzeczy.
Fakt że tak to zostało odebrane przeze mnie jest spowodowany oczywistym rezultatem tego że tak zostało przez Ciebie napisane zdanie które bezpośrednio dotyczy mnie oraz całego zespołu moderatorów NP.
Może wskażesz mi cytat o którym mówisz
maverpl napisał:
Napisalem tez (jesli przeczytal bys dokladniej, a nie unosil sie odrazu dumą) ze winni sa ludzie ktorzy dodaja takie napisy

Prawdę mówiąc nie szukaj, bo i tak go nie ma.
I zaczynają się w Twoim temacie zbędne przekomarzania, co jak zauważyłeś nie dotyczą tematu.
Co do tego pomysłu jednak się wypowiem w kilku zdaniach żebyś sobie nie myślał że pije do Ciebie jakimś osobistym wrogo nastawieniem.
Myślę że zamiast zakładać tematu o okładkach mogłeś zrobić ankietę na której ludzie mogli by odhaczyć swoją aprobatę bądź niechęć na wdrożenie Twojego pomysłu.
Wtedy pewnie było by to jaśniejsze ile osób jest za a ile przeciw.
Mnie osobiście nie jest taka opcja potrzebna podobnie jak 'Nowoczesnemu", ale przecież nie Nam jest tu decydować ani podejmować jakieś kroki w tym kierunku, tylko tak jak to już napisałem w pierwszym poście głos decydujący ma administrator NP.
Nie jestem za, ale to nie znaczy że jestem przeciw.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
maverpl



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
Cytat:
Teraz tez trafia sie cala masa napisow ktore nie pasuja do danej wersji filmu a zostaly puszczone przez moderatorow.

To chyba nie ja powiedziałem

Nie.
uriel75 napisal ze byla by masa niepasujacych okladek do filmow jesli byla by taka opcja, i ze nie bylo by komu tego moderowac.
Wiec w tym zdaniu ktore zacytowales stwierdzilem tylko fakt, na poparcie tego ze nie jest to wielkim problemem. Bo skoro trafiaja sie niepasujace napisy, moga rownie dobrze trafiac sie niepasujace okladki.
I nie mialo to na celu obarczenie adminow i moderatorow wina za ten fakt.
Niestety cala "dyskusja" przeniosla sie w dywagacje na temat tego jak moglem oskarzyc moderatorow ze przepuszczaja niepasujace napisy... i dlatego nazwalem to scianą płaczu.
Zamiast "obrazac" sie, wystarczylo tylko przeczytac ze zrozumieniem to co napisalem.

Jednak skoro moja wypowiedz byla dla Was niejasna i przez to ja zle zinterpretowaliscie to przepraszam.
Rozumiem ze pomysl okladek to zly pomysl, zaraz zaczely by sie pewnie problemy z ich jakoscia, objetoscia itp...
Prosze wiec o zamkniecie tematu i najlepiej wywalenia gdzies do archiwum zeby ludzi nie draznil, bo znowu wejdzie jakis admin/mod ktory jeszcze calosci nie przeczytal, zobaczy 2 zdania wyrwane z kontekstu i zacznie sie kolejna sciana płaczu "bo jak moglem zwrocic uwage modom"

A tak jak ktos zdazyl zauwazyc w poscie wczesniej, nie ma mozliwosci sprawdzenia czy kazdy napis pasuje do danej wersji filmu, bo trzeba bylo by je wszystkie posiadac. Tekst wykasowany przez moderatora ze względu na niecenzuralność zwiazany z tym balaganem to tylko i wylacznie wina ludzi ktorzy dla punktow wrzucaja takie smieci.

Moze w takim razie warto by pomyslec nad "karaniem" ujemnymi punktami osob ktore wrzucaja niepasujace napisy?
Jesli ktos je poprawi, osoba ktora wczesniej blednie je dodala straci punkty przyznane za dane napisy + dostaje jakas mala kare za dokladanie Wam roboty?


Wysokosc kary (ujemnych punktow) mogla by byc uzalezniona od rangi bledu w dodanych napisach.
np.
-1pkt za brak odpowiednich wpisow o ilosciach klatek w formacie mDVD
-2pkt za brak odpowiedniego formatowania tekstu (znaki / zamiast {y:i}
-5pkt za nie dopasowanie napisow do odpowiedniej ilosci klatek filmu
-10pkt za jakis totalny bajzel i napisy ktorych nie idzie dopasowac (np kilka razy przeformatowane tak ze poczatek pasuje, srodek sie rozjedza i koniec znow pasuje)



Cytat:

Tu się zgodzę ale nie jest to wina moderatorów.

Jak pisalem wyzej. Przeczytaj moje posty. Nigdzie tak nie napisalem.
A stwierdzenie ze moderatorzy pusczaja takie napisy, bylo zwyklym stwierdzeniem faktu, bez zadnego zarzutu.
Dlatego tez "obrazanie sie" na to stwierdzenie nazwalem sciana płaczu. (tak, wiem ze nie da sie ich wszystkich sprawdzic bo to fizycznie niemozliwe)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maverpl - z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego upierasz się tak przy tych okładkach? Czy NAPI-PROJEKT ma adres: http://www.google.pl ? Wydaje mi się że trochę inny. Temat raczej do zamknięcia gdyż dalsze stukanie w literki i wypisywanie kolejnych bezsensownych zdań mija się z celem. Nie mam na to najmniejszej ochoty, bo w sumie o co tu chodzi... A więc kolego - moderacja napisów polega na: Sprawdzeniu orientalnego czasu trwania, czy nie są z translatora, czy jest to na pewno plik napisów, czy jest w języku polskim lub angielskim etc. Nie ma możliwości by sprawdzać zawartość treści z danym tytułem!!! Nie da się. Więc jak myślisz - skoro jest zgłaszane ładnych trochę razy dziennie, że napisy nie pasują do filmów, to z okładką byłoby to przynajmniej dziesięciokrotnie więcej. Poza tym - Ja oraz koledzy tracimy, lub pożytkujemy - to zależy - czas na to, by jakoś to wyglądało. Więc pretensje i wnioski proponuję w innym dziale, a najlepiej prosto do Administratora. Kolejne... Program nazywa się NAPI-PROJEKT, a nie JPG-PROJEKT, COVER-PROJEKT, IMAGE-PROJEKT etc. Koniec dyskusji!.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maverpl



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
Nie ma możliwości by sprawdzać zawartość treści z danym tytułem!!! Nie da się.


Dziekuje za info.
Jestes taki mądry...
Teraz moj swiat nabral odpowiednich barw, wreszcie postrzegam go tak jak powinienem.

Cytat:

Więc jak myślisz - skoro jest zgłaszane ładnych trochę razy dziennie, że napisy nie pasują do filmów, to z okładką byłoby to przynajmniej dziesięciokrotnie więcej.

Akurat do sprawdzenia okladki wystarczy rzucic na nia okiem i porownac z tytulem filmu. Robota na 3 sekundy.
Ale dobrze, pomijajac fakt argumentow za i przeciw, widze ze trafilem na sciane betonu ktora nie przepuszcza przez siebie zadnego innego zdania poza zarzutami ze jestescie be i fuj...
Szkoda, choc to typowe dla wszelkiego rodzaju modow nie do konca zwiazanych z tematem. Zamiast robic z tego offtop, mogles spokojnie wymoderowac pare napisow Razz

Z mojej strony EOT, bo sie z tego niepotrzebny flame robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"maverpl"
Ja osobiście nie mam do Twojego pomysłu jakichś, przeciwwskazań żeby tak owe były wprowadzone pod warunkiem że będzie to poparte głosami za , i Admin programu nie będzie miał problemu z wdrożeniem go w życie.
To że jest mi to obojętne jako moderatorowi, dałem już do zrozumienia.
Jeśli takie rozwiązanie (propozycja) znajdzie się u Nas nie ma problemu abym poświęcał odrobinę więcej czasu na moderowanie okładek.
Jednak osobiste moje zdanie jest jak już wspomniałem wcześniej - że mi osobiście to nie jest potrzebne.Wszak mam do niego prawo, jako bądź co bądź użytkownik NP.
Nie czuj do mnie jakiejś osobistej urazy z tego powodu.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

wraz z nowa wersja strony w dziale recenzje (dzial ten pokazuje sie po wlaczeniu opcji 'pokaz opis filmu') beda okladki filmow, moze w przyszlosci zostanie wprowadzona opcja sciagania okladek przez program, nie wiem, nie obiecuje.

Mysle ze to wszystko w tym temacie i nie ma sensu dalej go ciagnac - zamykam.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group