Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Przelewy z zagranicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 08:50    Temat postu: Przelewy z zagranicy Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się pomysł jak wszędzie powtarzam Napi.Ale gdy chcę Was wspomóc mam mały problem ponieważ na stałe mieszkam za granicą .Przez Pay pal nie każdy lubi lub chce i myśle że ma do tego prawo.Nie ma możliwości aby przelewać Wam chajsik ,z naszych kont i banków?????????????Z za miedzy bezpośrednio .Myśle że pomogło by to i Wam i nam ułatwiło życie.Ostatnio miałem troche zachodu bo musiałem pieniądze przez trzecie osoby z Polski wpłacać.Proszę o odpowiedż i o komentarze na ten temat.:Dodam że na pewno jest wiele osób za granicą i mają ten sam problem,a z pewnoscią też chcieli by wspomóc Napi.Jeszcze raz proszę o wypowiedzi na ten temat.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 08:50    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiej możliwości. Gdybyśmy chcieli takie coś wprowadzić musielibysmy w każdym banku za granicą otworzyć własne konto, a tego zrobić się oczywiście nie da.
Istnieje możliwość przelewania pieniędzy z zagranicy tzw. przelewem zagranicznym lub międzynarodowym, ale jest to zależne od zagranicznego banku i rodzaju założonego w nim konta.
Tak więc osoby zainteresowane przelewami z zagranicy na numer konta w Polsce powinny się bezpośrednio dowiadywać o takiej możliwości w banku, w którym mają założone konto.
Pozdrawiam.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tu niestety jest racja wpłynąłem z tym na forum,zamiast sie wcześniej dokładnie dowiedzieć.Faktem jest że możemy dla was wysłać w ramach pomocy pieniążki nawet do waszego banku -każdego w Polsce ale koszt na Polskie pieniązki jest w granicach stu polskich złotych.Za tranzakcję.Tak że zbyt drogi chyba gips dla większości .Szkoda bo pewnie dużo osób by wam w ten sposób pomogła.Wiec zostaje nam Pay Pal, lub pomoc znajomych w kraju.Chyba że ktoś sie okaże chojny. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez bilo dnia Sro Lut 11, 2009 19:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem o którym już wspomniał bilo przesyłając dla was pieniadze korzystałam z pomocy w kraju jednak trzeba będzie się dowiedziec w banku jakie są możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesiu masz na górnym poście.Nie wiem gdzie mieszkasz ale pewnie jest podobnie dzisiaj się dowiadywałem.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc tak jak mówiłem to nie taka prosta sprawa. Konkretny bank ma konkretnie zawarte przepisy i regulaminy, których nie przeskoczysz. A jak już to każą sobie płacić za usługę kosmiczne pieniądze.
A ja zawsze myślałem że konto to konto tymbardziej jak to wszystko idzie przez komputer.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No witam po raz kolejny!!!!Są w prawdzie inne prostsze sposoby ale przy najmniej ode mnie tu gdzie mieszkam nic się nie da bezpośrednio wpłacić z kraju do kraju tak na konto.Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o PW napewno pomogę gadałem dzisiaj na ten temat około 1 godziny .Pozdrawiam Dodam tylko że nie trzeba pieniędzy przesyłać pocztą , ani za przesłanie nie uiszczać opłat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych pomocą dla Projektu Napi kolega qwajer zamieścił w podobnym temacie pomysł , o to do niego link http://www.moneybookers.com/app/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
gwajer



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 12

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam? Napi ma już założony portfel w Moneybookers?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tz.Nie ma zbyt wielu zainteresowanych , z tego co widać.Szkoda bo pomysł jest naprawdę dobry.Ja osobiście będę wysyłał albo moneybookers lub pay pal.Lub jest jeszcze taka możliwość że ludzie nie wypowiadając się na forum, robią wpłaty dzięki w.w.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście pomysł dobry i napewno zawsze to ktos skorzysta z tej formy przesyłania ja osobiście zostaję przy swoim obmyślonym sposobie pomocy Napi jednak nie będę tego opisywac na forum bo jest to raczej osobiste.
Myślę że tak jak bilo napisał ludzie nie wypowiadając się na forum robią wpłaty.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gwajer napisał:
I jak tam? Napi ma już założony portfel w Moneybookers?


Z tego co mi narazie wiadomo to admin nie zakładał.
Pożyjemy zobaczymy.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
gwajer napisał:
I jak tam? Napi ma już założony portfel w Moneybookers?


Z tego co mi narazie wiadomo to admin nie zakładał.
Pożyjemy zobaczymy.

Możliwe że nie ma sensu ponieważ nie wiele osób by korzystało z tej formy wpłat , jak można zauważyć po zainteresowaniu na forum - a , szkoda bo w każda forma wpłaty czy to przez pay- pal czy przez moneybookers jest ważna ,przecież potrzebny nam jest nowy serwer. Crying or Very sad Pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że pewnie założenie i utrzymywanie takiego portfela kosztuje a jak widać zainteresowanie nikłe.
Więc po co zakładać kilka kont a potem je utrzymywać skoro przelewy i tak by nie przychodziły a płacić za nie by trzeba było.
To tak jakby założyć sobie konta w 10 bankach a tylko na jedno otrzymujesz wpływy.
Ale płacisz za utrzymanie rachunku we wszystkich - przykładowo 5 zł za miesiąc.
A ludzie aż tak hojni nie są jak sie wydaje...co zreszta widać po ilości użytkowników na forum, którzy mają rangę VIP.
Ja rozumiem, że nie wszyscy dotujący korzystają z forum, ale wiadomo że większośc użytkowników to ta nie dotująca.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie w tym jest cały sęk , a w sęku dziura.Gdyby jak juz pisałem pobierających było współmiernie do wpłacających sytuacja pewnie wyglądała by inaczej.A tak to też już pisałem userów przybywa serwer przepełniony.A kaski jak nie było tak nie ma. Crying or Very sad
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group