Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

nie mogę usunąć programu;/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GreG
VIP



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 14:13    Temat postu: nie mogę usunąć programu;/ Odpowiedz z cytatem

zainstaowałem ten program, ale filmy zaczęły klatkować, głos nie był zsynchronizowany, więc postanowiłem go wywalić, program niby się usunąć, ale dalej mam jak klikne PPM na pliku filmowym do wyboru: pobierz napisy, info o filmie i dalej moge używać programu chociaż niby go usunąłe,a filmy dalej klatkują. Jak się go pozbyć na dobre?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 14:13    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwna sprawa z tym klatkowaniem - moze to wina nakladki wyswietlajacej napisy?.


Nie wiem w jaki sposob probowales usunac napi. Zazwyczaj nie ma problemow, napiprojekt posiada program deinstalacyjny. Jesli program ten uleglby uszkodzeniu to wystarczy usunac katalog instalacyjny "C:\Program Files\NAPI-PROJEKT" - program nie kopiuje zadnych plikow do katalogu windows.

Natomiast wpisy w rejestrze mozesz usunac uruchamiajac plik:

http://napiprojekt.pl/forum_pliki/np-uninstall.reg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreG
VIP



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klatkowanie zniknęło po reinstalacji kodeków, napiprojekt usunąłem w dodaj/usuń programy. Włączyłem ten plik co podesłałeś ale te opcje jeszcze są, może znikną po restarcie. Tnx anyway.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
des
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plik reg nie zawsze dziala w 100%, dlatego nalezy wejsc do rejestru i wyszukac nazwe 'napiprojekt' no i recznie usunac wpisy. pozdro
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group