Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Zielona linia.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol
VIP



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze wszont Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 17:47    Temat postu: Zielona linia. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Otóż mój problem jest nastepujący. Pobrałem napisy programem napiprojekt do pewnego filmu. Odtworzyłem film i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Ukośnie przez cały ekran biegła cienka zielona linia. Sprawdzałem czym może napisy źle sie pobrały, ale nie, pobierałem je kilka razy i wciąż to samo. Linia jest wynikiem napisów, sam film odtwarz się bardzo ladnie. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 17:47    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ashitaka



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 105

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Northampton, UK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac pierwszy raz sie spotykam z czyms takim... sprawdzales czy nie masz wlaczonego VSFilter - takiego filtru ktory automatycznie pokazuje napisy moze to cos z nim.

Sprobuj otworzyc film z napisami przez inny odtwarzacz.

Napisy to jest przeciez zwykly plik tekstowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kol
VIP



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze wszont Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film odtworzyłem najpierw w Allplayerze, którego najczęściej uzywam, a potem spróbowałem zgodnie z Twoja radą w innych programach, zawsze pojawiała się ta linia.

EDIT: błąd naprawiony, trzeba było zmienić nazwę napisów, tak żeby nie była identyczna do nazwy filmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jk
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pewnie przez jakiegoś deamona dołączanego do paczek z kodekami. Odpal jakiś film znapisami, poszukaj w trayu dziwnych ikonek i później w opcjach wyłącz automatycznie wyświetlanie napisów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group