Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

"Mine3o ju? 30 dni od..." ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
puchatek007
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 20:46    Temat postu: "Mine3o ju? 30 dni od..." ?? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Mam ostatnio pewien problem.
Chce wysuzkaa i ściągnąc napisy a tu mi taki komunikat wyskakuje:
"Mine3o ju? 30 dni od Twojego ostatniego dodania napisów.
Przed pobraniem napisów nale?y dodaa napisy znajdujące ise na Twoim komputerze...."

I guziczki "Tak" i "Nie"

O co tu biega??

Jak nacisne "Nie" to program siedzi sobie w Tray-u i nic poza tym, nie pobiera napisów do wskazanego filmu.
Jak dam "Tak" to prosi o wybranie katalogu z napisami, podaje, a program i tak przeszukuje ca3ą partycje.
Niby OK, wyszuka tam sobie co nie co, potem potwierdzam i dalej siedzi w Trayu nic nie pobierając.
I tak w kó3ko.

Czy przez to, ?e nie dodaje ?adnych napisów (bo nie mam), nie moge korzystaa z programu??
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 20:46    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
puchatek007
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, pomog3o usuniecie plików konfiguracyjnych.
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 14:48    Temat postu: Re: "Mine3o ju? 30 dni od..." ?? Odpowiedz z cytatem

puchatek007 napisał:
Witam.

Mam ostatnio pewien problem.
Chce wysuzkaa i ściągnąc napisy a tu mi taki komunikat wyskakuje:
"Mine3o ju? 30 dni od Twojego ostatniego dodania napisów.
Przed pobraniem napisów nale?y dodaa napisy znajdujące ise na Twoim komputerze...."

I guziczki "Tak" i "Nie"

O co tu biega??



Program wymaga dodania napisow raz na 30 dni, jest to jedyny sposob na szybka rozbudowe bazy i zarazem zwiekszania skutecznosci dzialana programu.

dopracuje ten system tak ze jesli ktos nie bedzie mial napisow to mu to 'ujdzie plazem' Very Happy


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylvana



Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 13:59    Temat postu: Re: "Mine3o ju? 30 dni od..." ?? Odpowiedz z cytatem

dopracuje ten system tak ze jesli ktos nie bedzie mial napisow to mu to 'ujdzie plazem' Very Happy


Sądze ?e jest dobrze tak jak jest! Jeśli to zmienisz to myśle ?e zmniejszy sie liczba dodawania napisów i? wiekszości bedzie to na'' reke'' jeśli ca3y czas bedą mogli ko?ystaa z programu bez dodania ?adnych napisów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pvd



Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przelalem kase mam caly czas to samo konto i tez po 34 dniach wyskakuje ze niemoge pobrac napisow bo nie ddalem nic do bazy, ja sie tym nie zajmuje, dlatego wplacilem kase na rozwoj ,jak to naprawic ?i dlaczego niema na stronie maila do was nigdzie !?tylko po forach trzeba pisac i logowac sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymon80



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Mam ten sam problem. Wszystkie napisy jakie posiadam są z tego serwisu. Wiec jakie mam dodać nowe napisy skoro już je macie u siebie ?. Można to wyłączyć po wpłaceniu jakiejś sumy na wasz serwer ? W nieaktywnych opcjach nie widać takiej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group