Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Brak opcji "Znajd1 i dopasuj napisy"
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazlem rozwiazanie Waszego problemu

odpowiedz w FAQ:
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=60

dajcie znac czy Wam pomoglo

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 14:05    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
boos
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 15:17    Temat postu: brak opcji znajdz i dopasuj napisy Odpowiedz z cytatem

niestety podpowiedz w faq:Po instalacji brakuje mi opcji "Znajd1 i dopasuj napisy" przy plikach AVI
ODP: Taka pozycja pojawia sie przy plikach, które mają skojarzoną domyślną aplikacje. W wielu przypadkach pomaga poprostu ponowne skojarzenie odtwarzacza z plikiem AVI, MPG itp. Jesli nie wiesz jak skojarzyc dana aplikacje z plikiem to mo?esz pobieraa napisy poprzez uruchomienie NAPIPROJEKT, a nastepnie wybranie menu -> NAPISY -> POBIERZ ----------->>>> nie pomaga.
probowalem kojarzyc rozszerzenie na nowo z odtwarzaczem ale nic z tego,
usuwalem rozszerzenie avi i na nowo kojarzylem z roznymi odtwarzaczami i tez nic!!! czyli to nie to jak macie jakies inne sugestie to podzielcie sie nimi

pozdrawiam
Powrót do góry
qba1500



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa Mokotów Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ! to ja znalaz3em rozwiązanie waszego problemu Smile
Brak opcji "szukaj dodaj napisy" wynika z tego ?e wasze pliki multimedialne nie są skojarzone z ?adnym z programów do odtwarzania filmów dlatego "Napi-Projekt" nie rozpoznaje ich jako filmy. Aby naprawia problem podą?ajcie za poni?szą instrukcją:

1.Kliknij PPM na dowolny plik z filmem
2.Wejd1 we w3aściwości
3.W miejscu gdzie jest otwieranie za pomocą prawdopodobnie napisane jest nie skojarzono.
4.Wybieramy Zmien
5.Wybieramy jakikolwiek program do multimediów np: Allplayer WMP Rage player ITP.
6. Teraz powinno bya wszystko ok

POWODZENIA !

Niech sprawdzi to pare osób a pó1niej sądze ?e mo?na dodaa do oficjalnego FAQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
susel
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 144

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądze, ?eby to by3o przyczyną... Mam np filmy *rm i nie są one skojarzone z ?adnym odtwarzaczem, a jak klikne na plik PPM to jest opcja "znajd1 i dopasuj napisy", wiec raczej nie o to tu chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to ma byc? poco taka funnkcja w tym programie? chce ogladac film w pliku avi i klikam na niego a zamias otworzyc mi sie programu do ogladania to szuka mi napisow to tego filmu? to ma byc ulatwienie? jak to wylaczyc?
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wozad napisał:
do bani program - no faktycznie przy plikach avi nie ma tej opcji -a to chyba bardzo popularne rozszerzenie



hmmm do bani?

Chyba jednak lamerku nie potrafisz obslugiwac tak prostego programu... Jesli przy pliku AVI nie masz opcji 'znajdz i dopasuj....' to i tak masz conajmniej 3 inne rozwiazania dzieki ktorym bardzo latwo i szybko mozesz sciagnac napisy poprzez napiprojekt...


Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikos77



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wygląda to nastepująco:
Przy starszej wersji 1,0,3... wszystko by3o OK i ca3y czas ściąga3em sobie napisy do avi poprzez menu kontekstowe. Niestety od niedawna zosta3em "zmuszony", jak wszyscy, do upgradu i w tym momencie opcja ta znikne3a. W tej chwili po kilku odinstalowaniach i ponownych instalkach programu doszed3em do podobnego wniosku jak qba1500, tzn jest to powiązane ze skojarzeniami programów z avi w systemie (XP SP2). Z tą ró?nicą, ?e u mnie menu kontekstowe dzia3a przy skojarzeniu tylko z wybranymi programami, a z innymi ju? nie, a dok3adniej z tymi opartymi o WMP, który powoduje ?e system nazywa sobie pliki avi jako "klip wideo". Jeśli natomiast skojarze go np. Media Playerem Classic (którego od dawna u?ywam domyślnie, ze wzgledu na najszybszy start, co jest dla mnie b. wa?ne przy przeglądaniu du?ej ilości ma3ych filmików) system nazywa go wtedy jako Plik AVI i opcja z menu kontekstowego znika.
Jeśli ktoś znajdzie program, który godzi te dwie rzeczy (szybkie otwieranie i opcje w menu kont.) prosze bardzo o info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gośa
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam u mnie w prawokliku te? nie ma tej opcji. Jednak?e zastosowa3em ma3y trik. Klikamy PPM na filmie i wybieramy "otwórz za pomocą" wybieramy "przeglądaj" i odnajdujemy NAPIPRPJEKT. Teraz za ka?dym razem wybieramy " otwórz za pomocą" i napisy sie nam ściągną Smile
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia3em ten sam problem.Skojarzenie pliku z programem pomaga.PPM na filmie /otwórz za pomocą /wybierz program/windows media player(na przyk3ad)i zaznaczya "zawsze u?ywaj wybranego programu....
U mnie zadzia3a3o od razu.
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie pomog3o zmienienie skojarzenia: najpierw z Subedit, potem WMP, potem znowu Subedit i sie pojawi3o Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group