Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

pobierania napisow

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szatzi



Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:45    Temat postu: pobierania napisow Odpowiedz z cytatem

dlaczego podczas szukania napisow na moim dysku przed pobraniem ich do bazy program przeszukuje caly daysk a nie konkretny katalog ktory mu wskazalem?? niby nic a jednak troche mnie to wkurza bo raz ze strasznie wydluza czas poszukiwan(znajduje setki filmikow np. z gier) a dwa ze skoro pokazuje mu ze ma szukac w katalogu filmy to wole zeby ograniczyl sie tylko do tego katalogu a nie calego dysku bo jak to mowia nadgorliwosc gorsza od faszyzmu Twisted Evil
btw: gratuluje tworca bo napiprojekt naprawde ulatwia zycie Very Happy
_________________
sratatata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:45    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
jamol
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 15:43    Temat postu: problem o nazwie 6660 Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dlaczego po pobraniu napisow dopasowanych do odpowiedniej wersji filmu, wyskakuje mi owy komunikat "podczas 3adowania pliku 1 lub wiecej wierszy nie zosta3o poprawnie wczytane i blad 6660"i to w bestpleyrze z którym nie bylo nigdy takich problemów.


Prosze kogoś o pomoc i z góry dzieki
Powrót do góry
pirat
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 20:48    Temat postu: Re: problem o nazwie 6660 Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi sie zak3adac konta. Sprawa jest taka, ?e3atwo jest przegi ąa z napisami. Szuka3em napisu do piratów na krancu świata da3em pobierz i ściągne3em. Tylko, ?e ściągne3em do klatwy czarnej per3y, bo jakis mato3 tak to ustawi3. Poprawcie to
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group