Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Pytanie o dodawanie napisów.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soloo
VIP



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 14:01    Temat postu: Pytanie o dodawanie napisów. Odpowiedz z cytatem

Hej
Najpierw chciałem podziękować za ten programik, uratował mi już nie jedną randkę... Sam oglądam filmy raczej w oryginale i ilekroć zapraszałem jakąś koleżankę musiałem godzinę szukać polskich napisów w sieci... Co było dość frustrujące i atmosfera padała totalnie;)

No ale teraz pytanko: Po miesiącu użytkowania, zaczął wyskakiwać komunikat o konieczności dodania napisów. Trochę mi się nie chce i nie mam czasu raz na miesiąc dodawać, a komunikat jest dość denerwujący.
1. Czy jak z góry dodam więcej napisów, to przedłużę program o więcej miesięcy?
2. Czy da się dodać jakoś napisy z wielu katalogów jednocześnie? Albo czy mogę napisy wykopiować z tych katalogów do jednego katalogu, i tak je dodać, czy też muszą być z filmem?

Pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 14:01    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 15:02    Temat postu: Re: Pytanie o dodawanie napisów. Odpowiedz z cytatem

soloo napisał:



1. Czy jak z góry dodam więcej napisów, to przedłużę program o więcej miesięcy?


Niestety tak to nie dziala, za to moge Cie pocieszyc ze najnowsza wersja programu nie bedzie miala tego komunikatu

soloo napisał:



2. Czy da się dodać jakoś napisy z wielu katalogów jednocześnie? Albo czy mogę napisy wykopiować z tych katalogów do jednego katalogu, i tak je dodać, czy też muszą być z filmem?

Pozdro!


Napisy musza byc z filmem, podczas dodawania napisow mozesz np wskazac cala partycje D, wtedy program wyszuka wszystkie dostepne napisy na tej partycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soloo
VIP



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 15:37    Temat postu: Re: Pytanie o dodawanie napisów. Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
soloo napisał:
1. Czy jak z góry dodam więcej napisów, to przedłużę program o więcej miesięcy?

Niestety tak to nie dziala, za to moge Cie pocieszyc ze najnowsza wersja programu nie bedzie miala tego komunikatu


A wiadomo może kiedy takowej można się spodziewać?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze w polowie listopada zostanie udostepniona najnowsza wersja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowieku wyluzuj. raz na miesiąc nie masz czasu dodać jednych napisów. to po co w ogóle użytkujesz ten program? pasożytów nikt nie potrzebuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soloo
VIP



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
człowieku wyluzuj. raz na miesiąc nie masz czasu dodać jednych napisów. to po co w ogóle użytkujesz ten program? pasożytów nikt nie potrzebuje.


Dobrym zwyczajem nie obraża się obcych ludzi.
a) Dodałem już wszystkie napisy jakie miałem.
b) Oglądam jeden film w tygodniu i zawsze napisy do niego już są w bazie.
c) Poleciłem już ten progs tylu osobom, że na swój sposób też się przysłużyłem sprawie.
Tak więc dopóki soft ten jest darmowy będę go używał tak jak mi się podoba, a pytał na forum będę o to na co mam ochotę i nie łamie zasad miejscowych.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nikogo nie obraziłem, bo jest zasadnicza różnica między obrazą, a stwierdzeniem faktu. Obraziłbym cie wtedy gdybym napisał, że ty jesteś pasożytem. A tak nie napisałem. Więc czytaj dokładniej.
Po drugie nie chodzi o dodawanie całkiem nowych napisów (choć takie są bardziej wskazane). Nawet jak dodasz takie co już są w bazie to ci przestanie ta informacja wyskakiwać.
Pozdrawiam również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soloo
VIP



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Po pierwsze nikogo nie obraziłem, bo jest zasadnicza różnica między obrazą, a stwierdzeniem faktu. Obraziłbym cie wtedy gdybym napisał, że ty jesteś pasożytem. A tak nie napisałem. Więc czytaj dokładniej.

Nie chce mi się wchodzić w forumowe dyskusje, tak naprawdę cokolwiek byś o mnie napisał i tak by mi to było obojętne.
smnowoczesna napisał:
Po drugie nie chodzi o dodawanie całkiem nowych napisów (choć takie są bardziej wskazane). Nawet jak dodasz takie co już są w bazie to ci przestanie ta informacja wyskakiwać.
Pozdrawiam również.

Widzisz, tego nie wiedziałem. W okienku jest napisane, że punkty są przyznawane tylko za nowe napisy i mnie to zmyliło. Jak by napisano tam dodatkowo, że ważność konta została przedłużona byłoby jaśniej.

Tak czy inaczej, przymus nigdy nie jest dobry. Ci co chcą pomagać powinni być w jakiś sposób wynagradzani (ranking wydaje się całkiem ok sposobem na początek!), ale Ci co chcą jedynie poużywać programu również nie są pasożytami - polecają program znajomym, wchodzą na stronę i wyświetlają bannery, współtworzą społeczność, i dają poprzez swoje używanie sens jego istnieniu, itd.. Prawdę mówiąc Twoje myślenie jest z zeszłej epoki (i jest to fakt a nie obraza;) ). Pracuję przy projektowaniu między innymi portali społecznościowych i dość dobrze rozumiem sposób ich działania. Jestem przekonany, że 95% aktywnych uploaderów napisów poznało Napi-projekt dzięki, jak ich nazywasz, pasożytom.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już nie ma czegoś namalowanego czarne na białym to tragedia gotowa...A skoro juz wspomniałeś o myśleniu, to raczej Twoje jest z zeszłej epoki, bo gdyby wszyscy uploaderzy napisów myśleli Twoim tokiem, tzn. nie chciało by im się i nie mieli na to czasu, to nieistniałyby żadne serwisy z napisami, łącznie z NapiProjekt. I skąd byś teraz ściągał napisy? Chyba randki poszłyby na marne...No chyba, że wziąłbyś się za tłumaczenie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie zacytuję Ci jedną z odpowiedzi, którą członek zespołu NapiProjekt - Ozzy69 - napisał do użytkownika podobnego do Ciebie. "Zamiast psioczyć sam zrób coś lepszego, wskaż rozwiązania problemów, przyczyń się do rozwoju programu". Pzdr. Życzę przemyśleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soloo
VIP



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
A tak na marginesie zacytuję Ci jedną z odpowiedzi, którą członek zespołu NapiProjekt - Ozzy69 - napisał do użytkownika podobnego do Ciebie. "Zamiast psioczyć sam zrób coś lepszego, wskaż rozwiązania problemów, przyczyń się do rozwoju programu". Pzdr. Życzę przemyśleń.


Ja nie psioczę, tylko pytam i zwracam uwagę na drobne niedoróbki. Jako programista wiem, jak cenna jest opinia usera, więc właśnie ją przekazuję.

smnowoczesna napisał:
Jak już nie ma czegoś namalowanego czarne na białym to tragedia gotowa...A skoro juz wspomniałeś o myśleniu, to raczej Twoje jest z zeszłej epoki, bo gdyby wszyscy uploaderzy napisów myśleli Twoim tokiem, tzn. nie chciało by im się i nie mieli na to czasu, to nieistniałyby żadne serwisy z napisami, łącznie z NapiProjekt. I skąd byś teraz ściągał napisy? Chyba randki poszłyby na marne...No chyba, że wziąłbyś się za tłumaczenie.
Pozdrawiam.


Dokładnie, jak nie jest proste, to tragedia gotowa. Jak Cię słucham przed oczami staje mi Gierek i Panowie z PZPR - "Pomożecie? Pomożemy!", "Wspólnymi siłami budujemy przyszłość narodu!!". Ludzie są ludzie i przymusem tego nie zmienisz. Twoje pasożyty robią swoją robotę przy popularyzacji serwisu. Nie wszyscy mają czas, energię, ochotę żeby pomagać, pogódź się z tym. W serwisach z napisami zawsze było jasne, że są tłumacze i użytkownicy zwykli, i nikt nie bił piany o to, że nagle wszyscy mają tłumaczyć. To praca społeczna. Przyczepiłeś się misiu jak rzep psiego ogona, zapytywałem grzecznie, admin mi odpisał, więc o co w ogóle rozmowa? Z mojej strony koniec tematu, bo szkoda mi energii na przekazywanie elementarnych treści.
Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie jestem niczyim misiem a tymbardziej Twoim. Jak masz jakieś zboczenia to od tego są inne portale. Po drugie całe szczęście, że większość użytkowników nie myśli Twoimi kategoriami, bo jednak faktycznie musiał byś na tych swoich randkach tłumaczeniem się zająć. Po trzecie ja Ci wcale nie mówię, że masz tłumaczyć napisy żeby potem je dodać. Wielki programista - chwalipięta, a czytać nie umie. Od chwalenia się też są inne portale. Polecam nasza-klasa.pl hahaha.Po czwarte faktycznie ta rozmowa do niczego nie prowadzi i dłużej nie chce mi się z Tobą gadać. Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaczor1987



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 21:57    Temat postu: Brak punktow za opisy Odpowiedz z cytatem

dodalem ostatnio kilka napisow bodajże 3 i nie dostalem żadnych punktow a wyswietlał mi sie komunikat ze przyznano punkt 1 za napis...czy musze sie uzbroic w cierpliwosc i punkty po jakims czasie zostana mi dodane czy powinno mi sie pojawic od razy??dzieki pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soloo
VIP



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punkty dostajesz tylko za nowe napisy, których w bazie nie było, ale dodanie jakichkolwiek napisów przedłuża konto o miesiąc. Tak mi się zdaje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 01:23    Temat postu: Re: Brak punktow za opisy Odpowiedz z cytatem

kaczor1987 napisał:
dodalem ostatnio kilka napisow bodajże 3 i nie dostalem żadnych punktow a wyswietlał mi sie komunikat ze przyznano punkt 1 za napis...czy musze sie uzbroic w cierpliwosc i punkty po jakims czasie zostana mi dodane czy powinno mi sie pojawic od razy??dzieki pozdrawiam


Jakaś bajka. 1 punkt to dostaniesz za link z recenzją. 5 za nowy napis i 10 pkt za poprawkę. Więc coś tu jest nie halo. Punkty są aktualizowane co pełną godzinę zegarową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group