Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Kiss.Of.The.Vampire.2009.DVDRip.Xvid.TFE
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 20:13    Temat postu: Kiss.Of.The.Vampire.2009.DVDRip.Xvid.TFE Odpowiedz z cytatem

Kiss.Of.The.Vampire.2009.DVDRip.Xvid.TFE - jestem ciekaw co za skur.... je..... zamieścił plik z tłumaczeniem po hiszpańsku/portugalsku???? K.... co tu się dzieje? Nikt tego nie moderuje co leci na serwer??? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 20:13    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
parura



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 20:32    Temat postu: Re: Kiss.Of.The.Vampire.2009.DVDRip.Xvid.TFE Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
Kiss.Of.The.Vampire.2009.DVDRip.Xvid.TFE - jestem ciekaw co za skur.... je..... zamieścił plik z tłumaczeniem po hiszpańsku/portugalsku???? K.... co tu się dzieje? Nikt tego nie moderuje co leci na serwer??? Evil or Very Mad


Spokojnie, spokojnie... to tylko awaria. Ludzie pracują, a Ty zamiast się denerwować, popraw/wrzuć lepsze napisy/pomóż... To serwis społecznościowy i każdy orze jak może Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to pomagam - wklejając linki/opisy do filmów (spójrz na statystykę).
Po drugie - nie mam czasu ani zdolności na tłumaczenie etc.
Po trzecie - po co wrzucać napisy w innym języku niż nasz polski?
I co Ty na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napi docelowo jest stworzony na wrzucanie napisów polskich i angielskich. No ale chętnych na łatwe punkty nie brakuje więc skoro nie ma ani PL ani EN to wrzucają portugalskie, faszystowskie czy jakie tam inne. I punkciki na rankingu się dodają...A później w statystykach jacy to nie super użytkownicy. Brawo !!! Shocked Shocked Shocked Godne pochwały !!! Albo politowania... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Tylko retoryczne pytanie - ja nie robię tego co robie dla żadnych punktów. A jeśli ktoś zauważy mój nick czy tum czy na innych forach czy gdziekolwiek indziej, to będę się cieszył. Ale nie w tym rzecz. Ja to robię, bo chce pomóc. I cieszę się jak znajdując film sprawdzam opis a tu proszę - mam link do filmweb.pl. To mi ułatwia prace i robię to by innym przyspieszyć takie proste rzeczy. Ale i tak chcę pomagać dalej. Durna natura. Dawać a nie brać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj niech biorą. Tacy tylko od brania będą zawsze. Ale niech przynajmniej nie szkodzą szarańcze jedne... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parura



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
Po pierwsze to pomagam - wklejając linki/opisy do filmów (spójrz na statystykę).
Po drugie - nie mam czasu ani zdolności na tłumaczenie etc.
Po trzecie - po co wrzucać napisy w innym języku niż nasz polski?
I co Ty na to?


No to jesteśmy w tej samej drużynie! A co do zdolności, to każdy pomaga jak może oczywiście (btw ja też nie tłumaczę, jedynie dodaję, jak coś znajdę). Napisy w innych językach czasem pomagają, a czasem wprowadzają w błąd, ale po co się od razu tak denerwować i sypać mięskiem - może jakiś "skur......." po prostu niechcący sie pomylił, a?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parura



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Słuchaj niech biorą. Tacy tylko od brania będą zawsze. Ale niech przynajmniej nie szkodzą szarańcze jedne... Razz


Zgadzam się... i jak widać, nie trzeba od razu rzucać mięsem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parura



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Napi docelowo jest stworzony na wrzucanie napisów polskich i angielskich. No ale chętnych na łatwe punkty nie brakuje więc skoro nie ma ani PL ani EN to wrzucają portugalskie, faszystowskie czy jakie tam inne. I punkciki na rankingu się dodają...A później w statystykach jacy to nie super użytkownicy. Brawo !!! Shocked Shocked Shocked Godne pochwały !!! Albo politowania... Confused


A po co właściwie są te punkty? Czy ludziom na prawdę na nich tak zależy, że zadają sobie trud wyszukania innych napisów, wrzucania ich, itd. Poza tym moderatorzy chyba sprawdzają, co kto wrzuca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz odpowiadam.
Po pierwsze niektórym chyba zależy na tych punktach skoro tak zaciekle walczą o to żeby ich nick był jak najwyżej. Mi osobiście to zwisa, a jedynie sytuacja ta kojarzy mi sie z walkami psów w klatkach. Na śmierć i życie byle wygrać. Ja robię to nie dla punktów tylko z przyjemności i po to by inni skorzystali. To na którym jestem miejscu mnie wali, a że punkty mi sie dodają...no cóż...nie mam na to wpływu.
Po drugie z tego co mi admin pisał osoby z dużą ilością punktów (czyli chyba ci z rankingu) będą mieli w przyszłości wieksze przywileje przy używaniu programu niż zwykli userzy. Co miał na mysli to nie wiem.
Po trzecie owszem moderatorzy sprawdzają co kto wrzuca, ale jest ich tak mało (ostatnio chyba trzech tylko) że nie są w stanie szczegółowo wyłapać wszystkich bakcyli wrzucanych przez żartownisiów. Jakby było parę osób więcej to by wszystko szło sprawnie. A większość z tych którzy deklaruja pomoc, ma wielki pęd tylko na początku, ale po tygodniu cała impreza juz się nudzi. Więc jest jak jest. Osób traktujących ten projekt naprawde poważnie jest niewiele.


Ostatnio zmieniony przez smnowoczesna dnia Sro Sty 07, 2009 19:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie na palcach idzie wymieniać niestety Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parura



Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Myślę, że ludzie jednak traktują to poważnie, ale pewnie niewielu ma czas i chęci, aby czynnie się udzielać. No ale zasadą nadrzędną powinno być "Przede wszystkim nie szkodzić", a ten system punktów... cóż - okazuje się, że czasami ktoś może za te mało ważne punkty pogwałcić powyższą zasadę i to jest bez sensu.
Szkoda w sumie, że takie punkty w ogóle istnieją, bo jeśli ktoś coś robi, to - jak widać - nie dla punktów, ale bardziej dla samej satysfakcji, że robi się coś konstruktywnego. No chyba że Napi przejdzie na podobne zasady, jak KinoMania na przykład - i wówczas wszystko się pozamyka, przejdą ludzie z punktami i nikt więcej nie będzie mógł skorzystać, co wydaje mi się zaprzeczeniem samej idei Internetu, nie mówiąc już o idei portalu społecznościowego.
No ale może nie będzie tak źle... Laughing Zawsze znajdą się ludzie, którzy nie dbają o punkty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parura napisał:
zasadą nadrzędną powinno być "Przede wszystkim nie szkodzić", a ten system punktów... cóż - okazuje się, że czasami ktoś może za te mało ważne punkty pogwałcić powyższą zasadę i to jest bez sensu.


I to jest prosta rzecz jak konstrukcja cepa. I geniuszem do tego być nie trzeba.

parura napisał:
No chyba że Napi przejdzie na podobne zasady, jak KinoMania na przykład - i wówczas wszystko się pozamyka, przejdą ludzie z punktami i nikt więcej nie będzie mógł skorzystać.


Jak dalej będzie jak będzie to wcale sie nie zdziwię, że admini tak zrobią. Skoro ludzie nie umią poszanować czyjegoś pomysłu to niech potem mają pretensje sami do siebie. Widocznie w kinomanii też były szkodniki i admini zrobili jak zrobili. Nie wiem tylko dlaczego ja tam juz nie mam dostępu skoro od prawie samego początku miałem tam konto. Ach nieistotne nawet nie pisałem do nich w tej sprawie. Ważne że na Napisy24.pl konto mi działa, a tam też już nie każdy ma wstęp bo zrobili tak samo jak kinomania.
Stara prawda. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. A ludzie od wieków potrafia tylko niszczyć, a nie budować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff... Na szczęście co do tematu postu - napisy właśnie pobrałem. Dobry film, może w nocy lookne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nic on nie mówi ale śmiem przypuszczać po tytule że to jakis horror.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group