Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Transporter 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary no oglądnąłem ten trailer Crank 2. 20 razy F..K to mało. Ja bym dorzucił jeszcze raz tyle. Laughing Film zapowiada sie ciekawie. Niezłe jak se kleme w jęzor podpiął albo sie do transformatora podłączył. I znowu babke puka na ulicy. Czyli jest wszystko co składa sie na sukces filmu. Furki, panienki, pukanko, akcja i Statham hehe Very Happy Laughing
A widziałem też, że Lionsgate już zablokował jeden trailer na YouTube prawami autorskimi. I co im z tego przyszło jak jeszcze jest kilka innych. i co? Będa tak w kółko blokować. W każdej firmie są krety, które upłynniają sekrety za kapuchę. Bo niby skąd indziej te trailery tam się biorą jak nie od samych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 19:03    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupota, blokować teasery filmów. Laughing

Na każdej dobrej stronie z filmami sa za darmo do obejrzenia nawet bez potrzeby rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też tego nie rozumiem po co blokują. Zamiast się cieszyć, że idzie reklama filmu to oni na odwrót. Czekaja na oficjalna premierę. A może to po to by nie zniechęcać widzów. Ktoś poogląda trailer, stwierdzi, że film głupi i do kina nie pójdzie. A producent kapuchy nie zarobi. Nie kumam przecież oni i tak daja najlepsze sceny z filmu do trailera. Z drugiej strony widziałem już takie filmy, że ze zwiastunów wyglądały super a jak pooglądałem całość to czyste dno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle zanim oglądne film nie patrze na 1 rzecz tylko kilka,
Niektórzy kierują sie wlasnie tylko zwiastunami, ja nawet unikam ogladania zwiastonow, bo jak napisales pokazuja zwykle najlepsze sceny z filmu. Unikam tez recenzji i ocen innych osob. Przykładowo duza ilosc filmow na filmwebie z ocena okolo 3/4 mi sie film podobal, a filmy z ocena np ponad 8 juz nie. NP. Pan życia i śmierci (2005) ma ponad 8.x/10.
Ja ocenilem na 02/10.
Głownie zwracam uwage na Gatunek, obsade, opis i kraj produkcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gatunek hmmm?? Tak. Musicale, melodramaty to np. u mnie w ogóle odpadają. Kraj i obsada - też nie przywiązuję na to większej wagi. Jak film ma być dobry to mogą go kręcic choćby i w Honolulu a za aktorów wziąć choćby i małpy. No żart. Ale szczerze to dla mnie nie musi być żadna znana obsada w filmie żeby mi się dana pozycja spodobała. Naprawdę widziałem wiele filmów z aktorami, których na oczy pierwszy raz widziałem a filmy były świetnie i konkretne. Za to zwiastunów też prawie w ogóle nie oglądam. Zazwyczaj przez przypadek albo już z takiej mocnej ciekawości jak tam jakiś kumpel ostro zachwala np. gada "zobacz sobie jakie sceny" itp. Zauważyłem faktycznie na filwebie że dużo filmów jest przechwalonych i naprawdę zastanawiałem się co się ludziom podobało w tych filmach że dawali wysokie noty. Co do opisów filmów to pewnie jestem jednym z niewielu, który lubi jak ktoś mu w skrócie opowie o czym jest film. Taka ekspres recenzja. Przysłowiowe 5 zdań. Większość tych których znam tego nie lubi. Bo po co oglądac film jak sie już wie co w nim będzie. Ale mnie to akurat nie przeszkadza, bo własne wnioski i tak wyciągam wtedy jak go sam zobaczę. Wcale mnie nie zrażają krytyczne opinie żeby obejrzeć jakis tam film. choć nie powiem że patrzę na wszystko jak leci. Niedawno oglądałem dramat "Bandyta" z Timem Schweigerem. Choć mówiono mi że nudny, mi się film bardzo podobał. Miał w sobie fabułę. A że nie było pościgów i strzelanek. Nie szkodzi. Nie w każdym filmie musza być. Jakby były w każdym to kinematografia stała by się odpychająca.
Co do "Pan życia i śmierci" (to ten z Nicolasem Cage`em chyba) to nie oglądałem. Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyc Twoim słowom co do jakości. Kupiłem go dawno temu z jakąś gazetą, ale do dziś (będzie już chyba z rok czasu) jakoś nie umiem do niego zasiąść.


Ostatnio zmieniony przez smnowoczesna dnia Sob Sty 03, 2009 12:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gatunek, u mnie kilka odpada i raczej omijam takie film, wiec u mnie jest wazny. Najbardziej lubie Horrory/thrillery, akcje/sensacyjne i komedie(rozne), ale takze sci-fi i nieraz jakis dramat. Odpadają filmy wojenne, historyczne, melodramaty. Chociaz z drugiej strony w przypadku niektorych filmow ciezko stwierdzic gatunek na necie, bo kazde zrodlo podaje inny.
Najbardziej lubie jezeli film laczy w sobie kilka gatunkow.
Co do obsady to moze troche zle napisalem, ogladam film z im popadnie ale chodzilo mi o to ze mam kilku ulubionych aktorow i tych ktorych nie lubie. Jezeli widze ze w filmie gra aktor ktorego lubie to jestem bardziej pewny ze film bedzie dobry i nie waham sie go obejrzec.
Opis zwykle nie podaje co bedzie w filmie tylko takjakby poczatek to co ma sie dopiero zaczac. Kraj produkcji tu niestety dla mnie ma duze znaczenie. Chociac kiedys nie miało, ale ogladalem juz duzo filmow. Teraz odpadaja calkowicie filmy/kino azjatyckie, nawet na to niechce patrzec, kazdy film jest taki sam! I zeby chociaz byla w tym mala przesada to w wiekszosci gatunkach niestety jej nie ma.
Takze filmy polskie, tez odpadaja, z Włoch, francji tylko komedie, z krajow takich jak Wielka Brytania, i te inne kraje europejskie nieraz film mozna zaryzykowac. Rosja u mnie odpada. Najbardziej lubie filmy amerykanskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja Ci powiem że napewno ogląda sie film lepiej z aktorem którego się lubi. Chociaż ja takiego przesiewu w gatunkach i w krajach produkcji nie robię. Może być film wielogatunkowy. OK. Np. akcja ze wstawkami komedii, a nawet tragizmu. Też miło pooglądam. Bo przecież przez np. 90 minut nie musza non stop biegać z giwerami i łupać do siebie. Bo wtedy też by mnie szlag trafił. Chociaż niektóre azjatyckie pozycje mi się podobają. I ruskie też. Np. ruski horror Nocna straż. troszke przesadzony w momentach ale ogólnie u mnie na 7. Mieli tam takiego ziła z napędem odrzutowym i łupali do wampirów. Nawet z jajem. Albo dobra, mocna ruska sensacja. Bimer część 1 i 2 (aka Beema albo Bumer). Nie wiem czy widziałeś ale dla mnie zajefajne mocne ruskie kino. I takimi filmami też nie pogardzam. W ogóle lubię filmy o życiu. O codzienności. Tak jak jest kurcze naprawdę wokół nas. A polskimi pozycjami też nie gardzę. Ostatnio nawet oglądam więcej polskich niż zagranicznych. Np. oglądałem film ze Żmijewskim (na faktach zresztą) "Ucieczka" z 1997r. i "Masz na imię Justine". Ten drugi szczególnie polecam. Jest to film o lasce, którą kumpel wywiózł do burdelu w Niemczech pod pretekstem urlopu. Naprawdę poruszający i konkretny dramat. Taki życiowy. Albo taka komedia obyczajowa, którą też niedawno widziałem "6 dni strusia". Bardzo dobra do oglądnięcia wieczorem po ciężkim dniu w pracy. Taka odprężająca.
Wojennych oglądam malutko choć nie powiem, że wcale. Ale więcej ich oglądałem za bajtla jak się jeszcze chodziło z VHS-em na bazary. Pamiętam "Motodiabły" czy "Żelazny orzeł". Ten pierwszy próbowałem skądś zdobyć ale zapomnij. Nigdzie nie ma. Może jeszcze gdzieś na wypożyczalniach by mieli. Podobała mi się też seria "Parszywej dwunastki".
Historycznych też nie lubię choć "Joanna d`Arc" mi się podobała bardzo.
A tak jak piszesz różne źródła podają różny gatunek tego samego filmu i tak naprawdę czasem trudno stwierdzić, gdzie to dopiąć.
Komedie u mnie jak najbardziej. A na pierwszym miejscu będzie u mnie zawsze "Gang Olsena".Klasyka pełną gębą. Bez naciągania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straz nocną oglądałem i to był właśnie ostatni rosyjski film jaki obejrzalem, mi niestety nie pzypadl do gustu moja ocena to 04/10.
Kazy lubi co innego dlatego nie udzielam sie raczej na niektorych forach. Czesto wchodze na filmweba i oceniam filmy ale juz na forach nie pisze, nieraz czytam tematy i prawie w kazdym ktos sie zesoba kloci, nieraz nawet polewam sie z niektorych komentarzy. Co do wojennych filmow to kiedys lubialem, moze mi sie znudzily ze teraz mi nie podchodza. Polskich filmow nie lubie ze wzgledu na humor jaki reprezentuja, duzo rzeczy proboja robic na sile i odgapiac od innych krajow co jest najwiekszym bledem. Kazdy kraj ma swoj klimat i tego powinien sie trzymac. Do tych filmow co napisales nie ogladalem ich i nie ogladalem takze filmow polskich powyzej 2001 wiec nie bede sie wypowiadal,z wyjatkiem co ogladalem powyzej to Swiadek koronny (tu juz duzo przesadzili), Testosteron i Wszyscy jestesmy chrystusami. Dwa piersze filmy, zenada 02/10 i ostatni to juz ciezko nazwac filmem 01/10. Kiedys polskie filmy byly dobre. np. z tergo co pamietam podobaly mi sie : Pieniadze to nie wszystko, poranek kojota, tylko to pamietam Rolling Eyes
Pozdro;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ze ludzie na forach się kłócą to było, jest i bedzie zawsze. Czasami się kłócą o głupoty a czasami przez obraźliwe teksty. Bo jak ktos ma już inny pogląd to zaraz go obrzucą błotem i awantura gotowa. Jakby wszyscy mieli te same gusty to by było smętnie na tym świecie.
To że Polska odgapia od innych krajów to było od zawsze. Zgapialiśmy wszystko jak leci: filmy teleturnieje, quizy, zabawy itd. Nie wiem czy jest coś co nie ma licencji zagranicznej. Świadka koronnego widziałem 2 razy i mi sie ogólnie podobał. Może przez wgląd na "Odwróconych" (serial) na których był wzorowany "Świadek". Jedyne co mi sie nie podobały, że był to film zrobiony tanim kosztem. Ponad pół scen przerżnęli i wkleili żywcem z serialu. Mogli wkleić te których w serialu nie pokazali. Z zaciekawieniem oglądałem "Odwróconych" gdyz przedtem patrzyłem na dokument "Alfabet mafii" na którym z kolei byli wzorowani "Odwróceni".
Testosteron u mnie na 5/10. Taki sobie. Zaś "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" nie oglądałem jeszcze, chociaż w sądażach jest wysoko oceniany jako świetny dramat. Oglądałem "Plac Zbawiciela" też polski dramat i powiem Ci, że wywarł na mnie spore wrażenie i refleksje.
Te 2 ostanie pozycje, które wymieniłeś to widziałem i były świetne choć bardziej boki zrywałem w "pieniądze to nie wszystko". Taka czysta polska wiocha zabita dechami. I ten klimat. W ogóle lubie bardzo tego aktora z tym wielkim wąsem, który tam grał jedna z głównych rół - Sylwester jakis tam. Teraz gra w Rancho.
A jak to mówi Ferdek Kiepski co widziałeś Twoim zdaniem dobrego z "zagramanicznych" filmów ostatnimi czasy? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z oglądanych filmów najlepiej podobały mi się:
09/10
Wojenny biznes / War.inc (2008) Bardzo dobry film ktory łaczy w sobie kilka gatunków. Fajnie się oglądało, mial ten klimat, jest to taki dramat, jest w tym filmie troche humoru i akcji, i co najważniejsze film nie jest nudny.
Klik: i robisz, co chcesz / Click (2006),
Przyjęty / Accepted (2006)
Gwiezdny pył (2007)
Eurotrip (2004)
Dungeon Siege: W imię króla (2007)
Dziedziczki (2006)
Piła V (2008)
Szansa na sukces (2004)
Mecz ostatniej szansy (2001)
Death Race: Wyścig śmierci (2008)
To są najlepsze filmy jakie oglądałem i mi się spodobały w 2008
Jest jeszcze więcej filmów, które także były dobre.
Ja oceniam sobie filmy na filmwebie, tam mam wszystko co oglądałem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klik: i robisz, co chcesz / Click (2006) - widziałem i nawet dobre choć nie najlepsze daje 7

Eurotrip (2004) - genialne, usmiałem sie do łez, szczególnie na końcu jak sie w tym konfesjonale pukali Laughing Laughing Laughing

Dungeon Siege - w planach na najbliższe dni

Piła - muszę w końcu też zasiąść i pooglądać od a do z bo każdą część widziałem po trochu, chociaż dla mnie robi się to już troszke nudne. W koło Macieju. Już nie wiedza co maja wymyślać, a i powstało też pełno Piło-podobnych filmów

Death Race: Wyścig śmierci (2008) - super, zreszta o tym rozmawialiśmy już wcześniej

Pozostałych nie widziałem, ale tytuły będę mieć na uwadze.

Ja zaś ostatnio przerzuciłem sie na starocie. Oglądałem np. Elektroniczną ruletkę i Elektroniczną zjawę. Ten pierwszy polecam bardzo. Gra tam Edward Furlong. Ten co grał z Arnoldem w Terminatorze. W Elektronicznej ruletce kupił sobie wirtualną bardzo realistyczna grę, aż za bardzo realistyczną...Jak nie oglądałeś polecam bardzo. U mnie w rankingu tak na 8. Drugi przeciętny max. 5.
Widziałem też Alfie`ego (2004) - komedia obyczajowa o takim uwodzicielu i "Jestem" - polski dramat z Jungowską. O takim małym chłopaku i trudach codzienności. Bardzo życiowy Oceniam wysoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elektroniczna ruletka to horror, nie pamiętam czy widziałem ale starsze horrory były fajne w porównaniu do nowych więc moze zobacze. A czy ten film jest z lektorem czy z napisami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to był taki horror/thriller ale naprawde dobry. Wiem, że była i taka wersja i taka. Dawno temu oglądałem z lektorem. A niedawno z napisami. Jednak myślę że tę wersję bez lektora łatwiej Ci będzie zdobyć. A napisy są. Ale naprawde film ma klimat nawet dziś. Ze starych horrorów polecam też Muchę 1 i 2. Też niedawno oglądałem.

Tu masz linki do ruletki w wersji eng.

http://rapidshare.com/files/42629329/Brainscan_1994.part1.rar
http://rapidshare.com/files/42639245/Brainscan_1994.part2.rar
http://rapidshare.com/files/42659670/Brainscan_1994.part3.rar
http://rapidshare.com/files/42670710/Brainscan_1994.part4.rar
http://rapidshare.com/files/42802186/Brainscan_1994.part5.rar
http://rapidshare.com/files/42828277/Brainscan_1994.part6.rar
http://rapidshare.com/files/42843875/Brainscan_1994.part7.rar
http://rapidshare.com/files/42831895/Brainscan_1994.part8.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serialowicz



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 33

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za linki, z napisami tez dobrze ogladac, jedynie komedie z napisami nie podchodza. Muche 1 i 2 juz widzialem kiedys z 2/3 razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy. Mucha była dobra i fajnie sie ją oglądało. A co do komedii masz rację. Czasami są takie dialogi jak się kłócą szczególnie jacyś murzyni że tekst nie nadąża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group