Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Skórka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ogrr



Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 13:57    Temat postu: Skórka Odpowiedz z cytatem

Hej, proponuje, zeby wprowadzic cos takiego jak skórka natywna, to co zrobili w tlen komunikatorze. Mysle, ze usprawnilo by to dzialanie programu, no i uzytkownicy ktorzy nie przepadaja za wodotryskami byliby zadowoloni. Co o tym sadzicie? no i druga sprawa, przyadalaby sie jakas fajna ikonka systemowa. Poza tym program jest swietny, super projekt. Gratuluje calemu zespolowi.

pozdro
ogrr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 13:57    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na skórki jest odrębny dział. Nie zakładaj postów w miejscach do tego nie przeznaczonych. To tylko robi bałagan. (To taka rada na przyszłość). Rozumiem wkleiłeś to jako propozycję więc można przypisać i tu i tu Very Happy
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ogrr



Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi smnowoczesna, czytaj ze zrozumieniem, to taka moja rada dla ciebie na przyszłość. Mój post nie tyczy się tylko skórki i jest to stricte propozycja odnośnie ulepszenia programu i znajduje się w jak najbardziej odpowiednim miejscu.

Twój post natomiast, nie dość, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu, to na domiar złego nie wnosi nic, jeśli chodzi o ulepszenie programu.

Ponadto post ten robi bałagan. Tak, właśnie twój post, a nie mój. Napisałeś, że "wkleiłeś to jako propozycję więc można przypisać tu i tu". Zaprzeczyłeś sam sobie i przy okazji udowodniłeś bezsens twojej wypowiedzi. To właśnie ludzie tacy jak ty na forach określani są mianem "pain in the ass" lub jak kto woli bardziej brytyjską wersję "pain in the arse"

Pozdrawiam
ogrr

P.S. Nie używaj trybu rozkazującego wobec ludzi, których nie raczyłeś poznać osobiście na tyle, aby móc to czynić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrr powiem ci tylko tyle, że jestes surrealistycznie niekompetentny, jak również twoje aforyzmy są nieadekwatne, nie wspominając juz o tym, że przemawia przez ciebie cynizm. Skoro ja nie mam uzywać trybu rozkazującego to ty nie przyrównuj mnie do ludzi o których piszesz bo g... o mnie wiesz. Spieniłeś się jak mleko w mikserze, rzucasz jak wsza na powrozie i w swoich nonsensownościach się uświadamiasz. Właśnie tacy jak ty powinni byc banowani przez pisanie takich postów. Człowiek grzecznie a ten wyjeżdża z tekstami jak ze speluny. Widać jaki poziom reprezentujesz, dlatego dłuższa polemika z tobą nie ma najmniejszego sensu.
PS. A ty raczyłeś mnie na tyle osobiście poznać żeby mówić do mnie drogi i porównywać mnie do wspomnianych przez ciebie ludzi? I kto tu sobie przeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ogrr



Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kto tu się spienił jak mleko w mikserze? Trzeba umieć przyjmować krytykę. Ale widzę, że u ciebie również objawia się typowa polska natura. To nie jedyne forum, na którym się udzielam i dlatego określiłem twoja osobę takim a nie innym mianem, bo nie cierpię off-topów i zawsze będę takie zachowanie piętnował. Bez obrazy, ale twój post to "forumowy śmieć" i każda osoba czytająca jakiekolwiek forum i szukająca odpowiedzi na nękający problem nienawidzi takich postów. Zabierają miejsce i cenny czas tworząc szum informacyjny, zmuszając ludzi do przedzierania się przez gąszcz bzdur, by znaleźć odpowiedź. To mój ostatni post w tym temacie i nie dam się wciągnąć w dalszą dyskusję. Ciebie proszę o to samo.

Pozdrawiam świątecznie
ogrr

P.S. Napisałeś(aś) "bo g...o mnie wiesz". Masz rację. Let's keep it that way.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Panowie, Spokojnie. Co do topicu to krótko - ile ta skórka ma dla Ciebie znaczenia? Bo dla mnie żadnego hahaha. Po co coś wymyślać? Czy ekran to choinka by kolorystyka jakaś konkretnie bajeczna była? Nie sądzę... Oggrr nie krytykuj innego forumowicza - to moja rada. Miej takie doświadczenie jak On na tym forum i włóż tyle samo pracy w projekt, to przyznam Tobie rację, a tak? Cóż... Muszę zgodzić się z "smnowoczesna" - poza tym, Twoja liczba 3 postów zrobiła na mnie takie wrażenie, że aż żona z kuchni się zapytała z czego ja się śmieję. A tak było po przeczytaniu całego tego wątku... Sorry, ale dla mnie to żenada.

P.S. Do Admina - proponuję zamknąć temat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A... Zapomniałem i teraz zauważyłem. Skórka nie pasuje... Hmmm... Wulgarnie napiszę - zrób zdjęcie tej swojej w połowie ciała i zmień w programie. Jak jesteś tak dobry w programowaniu jak w pisaniu to pewnie dasz radę hehehe.

Close please....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
Oggrr nie krytykuj innego forumowicza - to moja rada. Miej takie doświadczenie jak On na tym forum i włóż tyle samo pracy w projekt, to przyznam Tobie rację


Krótko, zwięźle i na temat. I ten temat ja również uważam za zamknięty. Najlepiej niech admin wywali go do kosza. I tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba by to delikatnie zasugerować Im Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to topic może wisieć tam gdzie wisi. Mnie to rybka. Jak sami będą chcieli wywalić to niech wywalą. ja tylko uważam że tam tzn. w koszu jego miejsce. A najlepiej mógłby zostać całkowicie skasowany i tak by było najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group