Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Recenzje z imdb.com
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli ogólna atmosfera u Was panuje podobna jak w tym wątku to sie nie dziwie ze ludzie Was szybko opuszczaja.

To nie chodzi o atmosferę tylko o słomiany zapał osób, które de facto same deklarują chęć niesienia pomocy. Ale jak widzą ile jest do roboty to po jednym dniu rezygnują. Jakby pare osób więcej dołączyło do zespołu (ale poważnych osób) to by wszystko szło sprawnie i na bieżąco.
Tak więc nie pisz tu o jakiejś atmosferze w zespole jak nie znasz szczegółów.
A co do zmieniania skarpetek to miałem na myśli dzienną zmianę ale jeśli ty wolisz raz na miesiąc to już nie moja sprawa. Jak kto lubi.
"Z całym szacunkiem"...
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 12:59    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Nie wiem o co kolego robisz tyle hałasu to oczywiście tyczy się do niejakiego "malky". Zachowujesz się jak byś był pępkiem świata a twoje tematy i posty były i powinny być szybko rozpatrywane. To nic osobistego, ale myślę że to zachowanie lekko jak nie wiecej jest egoistyczne. Z tego co widziałem ty też zbyt często się nie pojawiasz na forum - a tu nagle wpadasz i chcesz mieć wszystko w mig załatwione dodatkowo mówiąc cyt. "Jeżeli ogólna atmosfera u Was panuje podobna jak w tym wątku to sie nie dziwie ze ludzie Was szybko opuszczaja" nie wiem co miałeś na myśli, ale uwierz mi że spora grupa ludzi lubi i szanuje to forum i Napi i napewno go nie opuszcza zbyt szybko i tu zgodze się z Nowoczesnym, że jest większa grupa osób, która zagląda na chwilę, załatwia co ma do załatwienia i spada jak zostanie udzielona im pomoc. A wypowiadając sie tak jak powyżej troszke bracie żle pośrednio oceniając forum oceniasz też i moją skromną osobę, ponieważ należę do tych którzy forum raczej nie opuszczają. Ajak już pisałem jest nas spora grupa, więc staraj się nie być upierdliwym dla tych którzy są innego zdania niż ty. Co do skarpet to jest takie określenie na tych którzy skarpet nie lubią zmieniać - jest z resztą kilka odmian środowisk zajmujących się taką domeną np. WAHACZE. Myślę, że nastepnym razem powinieneś przemyśleć co piszesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
Witam! Nie wiem o co kolego robisz tyle hałasu to oczywiście tyczy się do niejakiego "malky". Zachowujesz się jak byś był pępkiem świata a twoje tematy i posty były i powinny być szybko rozpatrywane. To nic osobistego, ale myślę że to zachowanie lekko jak nie wiecej jest egoistyczne. Z tego co widziałem ty też zbyt często się nie pojawiasz na forum - a tu nagle wpadasz i chcesz mieć wszystko w mig załatwione dodatkowo mówiąc cyt. "Jeżeli ogólna atmosfera u Was panuje podobna jak w tym wątku to sie nie dziwie ze ludzie Was szybko opuszczaja" nie wiem co miałeś na myśli, ale uwierz mi że spora grupa ludzi lubi i szanuje to forum i Napi i napewno go nie opuszcza zbyt szybko i tu zgodze się z Nowoczesnym, że jest większa grupa osób, która zagląda na chwilę, załatwia co ma do załatwienia i spada jak zostanie udzielona im pomoc. A wypowiadając sie tak jak powyżej troszke bracie żle pośrednio oceniając forum oceniasz też i moją skromną osobę, ponieważ należę do tych którzy forum raczej nie opuszczają. Ajak już pisałem jest nas spora grupa, więc staraj się nie być upierdliwym dla tych którzy są innego zdania niż ty. Co do skarpet to jest takie określenie na tych którzy skarpet nie lubią zmieniać - jest z resztą kilka odmian środowisk zajmujących się taką domeną np. WAHACZE. Myślę, że nastepnym razem powinieneś przemyśleć co piszesz.


... no tiaa bo napisalem juz 700 postów i domagam się wprowadzenia imdb do spisu a wy olewacie sprawę i narzucam sie wam na każym kroku. Jam sam kolego wspomniałeś "wpadłem" tu zarzucić "pomysła" i wypadłem, przy okazji zaznaczając powiadomienia w razie odpowiedzi. Jakie odpowiedzi są widać i nie wymaga to komentarza. Skoro uważacie, że działacie efektywnie. idziecie do przodu " jak burza" to nie pozostaje mi nic innego jak ustąpić pola. Efekty Waszej pracy przecież widać... i każdy może ocenić to co widzi. Personalne wybiegi o jakieś skarpetki itp.. zal mi was ale nic - zostawiam Was w spokoju, klepcie się dalej po pupciach i wmawiajcie sobie, że jesteście lepsi " bo bierzecie czynny udział w projekcie" i wszystko jest "wporzo". Czas sie zmyć bo widzę, że robi sie tu pożywka dla troli...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zacząłeś z jajkami a teraz cie to ubodło jak ktoś ci ze skarpetkami wyjechał? (Chodź de facto było to przytoczenie porównania a nie nic osobistego)
Sam sie zachowałeś jak nie powiem kto ale od innych wymagasz wielce kultury.
Jaka miarą mierzysz taka zostałeś zmierzony.
Nikt cię na siłę na tym forum zatrzymywać nie będzie.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ponadto kolego malky nie umiesz nawet czytać dokładnie regulaminu, w którym wyraźnie jest napisane, iż:
"Administrator oraz Moderatorzy są również członkami społeczności jak i Ty, z tym wyjątkiem, że dodatkowo oferują swoją pomoc w wolnym czasie oraz mogą w dowolnym zakresie moderować forum bez uprzedniej zgody oraz uprzedniego informowania użytkowników.

Szanuj to i bądź cierpliwy,nawet jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na dręczące Cię problemy w trybie natychmiastowym. Pamiętaj, że oficjalne techniczne wsparcie jest dla Ciebie przywilejem, a nie prawem.

Pomoc oparta jest na wzajemnym szacunku. Nie czujemy się zobligowani do wspierania kogokolwiek, kto nie respektuje naszych zasad tu panujących."
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Ciebie koluniu nie widzę jakoś tych 700 postów tylko 6 to po pierwsze.Ze się domagasz imdb to może i dobrze może i nie g..o mnie to obchodzi ja sie tylko wypowiedziałem na temat twojej wypowiedzi na forum to wszystko zrobiłem to kulturalnie i niczym nie chciałem cie obrazić ale jeśli wziąłeś sobie coś do siebie to twoja sprawa.Tematu brudnych skarpet też nie zaczynałem więc tu możesz mieć pretensje sam do siebie.Jeśli chodzi o klepanie po pupci to całkiem przegiąłeś myśle że twój tok myślenia jest na poziomie twoich postów a jaki on jest mogą ocenić inni.Ja tylko poczułem się urażony pewnymi twoimi stwierdzeniami.Sam określiłeś temat skarpet więc sam siebie też opisałeś pisząc o tych trolach itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
U Ciebie koluniu nie widzę jakoś tych 700 postów tylko 6 to po pierwsze.


omg.. ty wziąłeś to na serio.. bosz.. wiesz co to sarkazm?? ironia?? ...

bilo napisał:

Ze się domagasz imdb to może i dobrze może i nie g..o mnie to obchodzi ja sie tylko wypowiedziałem na temat twojej wypowiedzi na forum to wszystko zrobiłem to kulturalnie i niczym nie chciałem cie obrazić ale jeśli wziąłeś sobie coś do siebie to twoja sprawa.Tematu brudnych skarpet też nie zaczynałem więc tu możesz mieć pretensje sam do siebie.Jeśli chodzi o klepanie po pupci to całkiem przegiąłeś myśle że twój tok myślenia jest na poziomie twoich postów a jaki on jest mogą ocenić inni.Ja tylko poczułem się urażony pewnymi twoimi stwierdzeniami.Sam określiłeś temat skarpet więc sam siebie też opisałeś pisząc o tych trolach itd


co do reszty.. cóż wasza piaskownica - bawcie sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolego malky
Wiesz czytając Twoje posty nie potrafię się powstrzymac od wtrącenia się tutaj nie rozumiem o co Ci koles chodzi, myślę że wpadłeś na chwilę do tej piaskownicy pewnie tylko po to aby się zabawic tak wynika z treści w Twoich postach i pewnie Cię to bawi.
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesia57 napisał:
Witam kolego malky
Wiesz czytając Twoje posty nie potrafię się powstrzymac od wtrącenia się tutaj nie rozumiem o co Ci koles chodzi, myślę że wpadłeś na chwilę do tej piaskownicy pewnie tylko po to aby się zabawic tak wynika z treści w Twoich postach i pewnie Cię to bawi.
Pozdr


Wpadłem tutaj wiesiu bo po roku czasu dostałem powiadomienie o odpowiedzi w temacie, w którym kiedyśtam napiałem posta z pewnym pomysłem( zamieszczałem wtedy troche linków do recenzji i naprawde brakowało mi tego źródła recenzji jakim jest imdb), a ponieważ często ogładam filmy mało popularne przeważnie recenzji polskich nie było, albo są baardzo ubogie. Byłem ciekawy czy coś się ruszyło w tej kwestii czy dalej można poczytać tu tylko żale userów. Sam jestem administratorem forum od lat przeszło już 4 i widziałem juz nie jednego w gorącej wodzie kompanego forumowicza. Chciałem zwrócić uwagę, że rok to trochę więcej jak "minutka" i zaczeto do mnie jakies osobiste wycieczki. Owszem bawie sie całkiem dobrze, bo przez ten czas nauczyłem się czerpać przyjemność z podburzania z forumowych pieniaczy. Jak ktos sie odzywa i zachowuje na poziomie to można poprodzić i rozmowę na poziomie, ale jak ktos zaczyna zjeżdzać z poziomem i zaczyna jakieś jazdy..cóż wtedy już nic tylko czekać na "perełki" forumowe. Tutaj już znalazłem i śłabo kumatego pieniacza i moda, ktory w obronie swoich racji wyjechał z jakimiś punktami regulaminu, bo argumenty sie skończyły "razem z czystymi skarpetkami" qQ

PS> Jak na serio nie wiesz o co chodzi to przeczytaj moje pierwsze 3 posty, bo w zasadzie tylko one się liczą, reszta to uwertura do zabawy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj administratorku ,po pierwsze to nie jestem żadnym pieniaczem ja sie tylko wypowiedziałem co mi się nie spodobało w twoich postach,to wszystko całą jazde zacząłeś ty , a nie ja więc spójrzmy na to obiektywnie -kto tu się pieni??????? Jeśli się tam o coś domagasz to rób to tak aby innych nie obrażać,każdy kto przeczyta moje posty przyzna mi racje.Może masz i racje w tym o co sie domagasz a może nie już napisałem że guzik mnie to obchodzi.Ale piszesz jak się teraz okazuje dla zabawy o takiej to a takiej atmosferze na forum Napi wiec to również i mnie dotyczy, a nie życzę sobie abyś pośrednio w ten sposób wypowiadał sie i o mnie. Więc weż koleżko wyluzuj bo szkoda mi klikać nawet na ten temat .Tym bardziej po tym co teraz przeczytałem.Szukasz sobie teraz sojusznika z Wiesi 57jak nabroiłeś i jeszcze do tego ludzi obrażasz.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe to smutne ale jak widać miałem rację. "administratorku" .. no tu mi pojechałeś. Czytasz co piszę, a tak naprawde nic nie dociera..ale to nie mój problem. W nikim nie szukam sojusznika, nie odczuwam takiej potrzeby, nie szukam współczucia ani kolegów. Zdaje Ci się, że odpowiadając rzeczowo na zadane pytanie staram sie z kimś "bratać", czy jak to nazwałeś "szukać sojusznika"... tym samym stawiasz się w pozycji mojego.. wroga.. no tak inaczej chyba tego ująć się nie da.. skoro są sojusznicy muszą być i wrogowie. Wiem jeste bE i wogóle, ale tym co piszesz utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, ze pieniacza na tym forum uchwyciłem celnie...
pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie nie jesteś dla mnie ani wrogiem ani sprzymierzeńcem, tylko ciekaw jestem dlaczego tak wprost jak to sie mówi nie odpisywałeś na posty wcześniej ,a Wiesia 57 mimo że zapytała jeszcze bardziej dosadniej niż moja grzeczna wypowiedż na temat twojego postu została prowokowana ?Jak się w ten sposób bawisz to i dobrze może będziesz zdrowszy.Ja osobiście do ciebie nic nie mam i się wcale nie pienie jak to określiłeś.Już napisałem w swoim pierwszym poście co mi sie nie spodobało to wszystko.Cała gierka prowokacyjna dalej to tylko twoja zasługa.Ciesz się zdrowiem bracie i żyj długo....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego piszesz, że wpadłeś tutaj po roku czasu czytając począwszy od pierwszego Twojego napisanego postu 06.08.08 tak pojawiłeś się 05.01.09 jak również w tym dniu otrzymałeś odpowiedz więc po 5-ciu miesiącach ale to nie ważne w tym momencie i dalej czytając miałeś udzielane odpowiedzi w sposób kulturalny i grzeczny a zaczęła się głupia dyskusja kiedy to Ty sam zacząłeś z jajkami a jeśli chodzi o Twój ostatni post to już całkowicie przegiąłeś obrażając smnowoczesnego jak również bilo.
Napewno w tym temacie nie będę więcej się wypowiadac, uważam że nie warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesia57 napisał:
Nie rozumiem dlaczego piszesz, że wpadłeś tutaj po roku czasu czytając począwszy od pierwszego Twojego napisanego postu 06.08.08 tak pojawiłeś się 05.01.09 jak również w tym dniu otrzymałeś odpowiedz więc po 5-ciu miesiącach ale to nie ważne w tym momencie i dalej czytając miałeś udzielane odpowiedzi w sposób kulturalny i grzeczny a zaczęła się głupia dyskusja kiedy to Ty sam zacząłeś z jajkami a jeśli chodzi o Twój ostatni post to już całkowicie przegiąłeś obrażając smnowoczesnego jak również bilo.
Napewno w tym temacie nie będę więcej się wypowiadac, uważam że nie warto


cóż byłem nie precyzyjny... rok od posta z prośbą o dodanie imdb, a nie od mojego posta. (w każdym razie to miałem na myśli).
... wogóle prosze niech ktoś napisze , zacytuje miejsce, w którym mój text o gotowaniu jajek kogokolwiek obraził.. proszę bardzo , bo jakoś mnie śmieszyło określenie czasu "minute" co określało około pół roku... a was obraziło masakrycznie .. no właśnie co??

Zreszta NVM > teraz moderator powienien wywalićcały ten flame i zostawić tylko swojąwypowiedź, że sprawę zauważono i nada się jej dalszy bieg, a ten cały syf spuścic do klopa (i jeżeli poczuł się przeze mnie obrażony w jakikolwie sposób zasadzić mi warna, bana czy cokolwiek - nie żebym kogoś pouczał oczywiście.... qQ)

PS> a jak ktos ma jeszcze jakieś wątpliwości albo żale, czy chce mi po prostu pojechać zapraszam na gg - 4522424 - tam mogęwyjaśnić niejasności. tak żęby nie ciągnąc już dalej tu tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się kolego więcej z tobą gadać .Tym bardziej na GG.Ja wyjaśniłem co mi się nie spodobało już w pierwszym swoim poście i napisałem też że może masz racje lub jej nie masz tak czy nie?A jeśli chodzi dlaczego sie wypowiedziałem i co mi sie nie spodobało to już Cię cyt."Jeżeli ogólna atmosfera u Was panuje podobna jak w tym wątku to sie nie dziwie ze ludzie Was szybko opuszczaja" kon.cyt.Jeśli chodzi o mnie osobiście po za tym nie podobało mi się w jaki sposób sie wypowiadałeś, i tu jak dobrze zauważyłeś , poparłem smnowoczesna bo wydaje mi się że on wyjaśnił ci swoją pozycje itd...A potem to już sam wiesz jak było.Ja również więcej nie będe się wypowiadał w tym temacie bo tu nie chodzi o to czy ty masz racje bo może jak pisałem masz - tylko o twoje wypowiedzi które dla mnie są prowokujące i obrażające.A już zupełnie nierozumie dlaczego jak to się mówi piłeś do mnie.To tyle - lubisz widocznie zamet wokół swojej osoby i sam napisałeś że dobrze się tym bawisz więc powodzenia ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group