Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Recenzje z imdb.com
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niziak



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 15:14    Temat postu: Recenzje z imdb.com Odpowiedz z cytatem

Najlepszym serwisem z danymi o filmie jest imdb.com i powinien być także uwzględniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 15:14    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Bagheera



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WhereEaglesDare Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, bezwzględnie imdb.com powinien sie znaleść. Ponad to proponuje usunąć linki
www.film.onet.pl
www.film.wp.pl
gdyż jest tam stosunkowo mało tytułów, i te seriwsy mają mniejszy support od strony internautów

Idealnie będzie:
www.imdb.com
www.fdb.pl
www.filmweb.pl
_________________
ambivalence my constant feeling
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sulfagu



Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 03:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obowiązkowo imdb.com
ale moze jeszcze stopklatka.pl (np. zamiast fdb.pl) ?

Ponadto adresow recenzji nie mozna zmieniac a zdarzaja się przecież pomyłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym sie dorzucic do propozycji/prosby o www.imdb.com
znajduje sie tam najwiarygodniejsza ocena filmow (srednia ilosc glosow jest 10-100 krotnie wyzsza niz na filmweb), ciekawe recenzje po ktorych na ogol wiem czy taki film chce posiadac lub tez nie chce.
Dla ludzi nie majacych problemow z jezykiem obcym to naprawde pozycja obowiazkowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te serwisy, które już są to bym zostawił. IMDB bym dorzucił jak najbardziej i Stopklatke też. Od przybytku głowa nie boli.
Błędne linki też idzie poprawić klikając na "skoryguj błędne linki".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh chyba nikt nie bierze na serio tego topiku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malky napisał:
heh chyba nikt nie bierze na serio tego topiku...


Na seio to chyba Ty nie bierzesz tego forum. Wierz mi, że są ludzie, którzy znacznie angażują się w ten projekt... Co do imdb.com to także jestem za. Jedynie co to uważam wtrącając swoje trzy grosze, że onet jest dość słaby. Pisze to z autopsji gdyż obecnie zamieszczam linki do polskich produkcji z lat 60-tych i 70-tych, więc moja opinia nie do końca może być adekwatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
onet jest dość słaby.

Bo jest. Też tak uważam. I wp.pl też. No niby czasem coś tam znajdziesz, więc zostawić je można, ale ja bym zwiększył zakres o imdb.com i stopklatkę. Od przybytku głowa nie boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba by to szefom zgłosić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już to zrobiłem wczoraj czy przedwczoraj. Zobaczymy co mi odpiszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uriel75 napisał:
malky napisał:
heh chyba nikt nie bierze na serio tego topiku...


Na seio to chyba Ty nie bierzesz tego forum. Wierz mi, że są ludzie, którzy znacznie angażują się w ten projekt... Co do imdb.com to także jestem za. Jedynie co to uważam wtrącając swoje trzy grosze, że onet jest dość słaby. Pisze to z autopsji gdyż obecnie zamieszczam linki do polskich produkcji z lat 60-tych i 70-tych, więc moja opinia nie do końca może być adekwatna.


Nie chce tu zaczynać jakiegokolwiek flame'u. Tylko patrząc na date pierwszego posta i totalny brak zmian w powyższej kwestii cięzko nie odnieść wrażenia, że to co u pisaliśmy jest jak przysłowiowe rzucanie grochem o ściane. Żadnej odpowiedzi kogokolwiek, kto ma w tej kwestii jakieś przywileje decydujące, brak zmian - prosze mi powiedzieć czym się to różni od tego jakby ktoś nie zadawał sobie nawet trudu przeczytania tego?? Co innego jakby ktos napisał " nie da się tego zrobić bo ..." albo " za ... wrzucimy taką możliwość.." itp itd. Stąd moje luźne sformułowanie, że topik ten jest "olewany" (i oczywiście cała kwestia).
Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze topik nie jest olewany tylko jakbys nie zauważył jest 3 moderatorów (z czego jeden chwilowo nieobecny) a użytkowników ponad 120 tysięcy, którzy zakładają setki różnych tematów a my nie jesteśmy jakieś robociki żeby od razu wszystkim za minute odpisywać.
Tak w ogóle jakbys spojrzał na strone główna programu do zakładki zespól to tez bys zauważył że nad całym projektem pracuje dosłownie kilka osób i nie sposób wprowadzić wszystkich zmian od razu.

Co do wątku to odpowiadam że pomysł został zaakceptowany przez administracje i czeka w kolejce do zrobienia. Niestety jak wszystko zmiany te wymagają trochę czasu (pomijając już kwestię techniczna to są też i inne zmiany do wprowadzenia) i nie jestem w stanie na chwile obecna powiedzieć kiedy zostanie to wprowadzone.

Wstępnie zostało ustalone wprowadzenie możliwości dodawania linków z opisami filmów dla dodatkowych serwisów którymi bedą www.imdb.com oraz www.stopklatka.pl

Pozostałe serwisy pozostaną bez zmian.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Po pierwsze topik nie jest olewany tylko jakbys nie zauważył jest 3 moderatorów (z czego jeden chwilowo nieobecny) a użytkowników ponad 120 tysięcy, którzy zakładają setki różnych tematów a my nie jesteśmy jakieś robociki żeby od razu wszystkim za minute odpisywać.

Z całym szacunkiem dla ekipy projektu... " za minutke" jest okresleniem, które doprowadziło mnie omal do łez.. pierwszy post grudzień 2007 rok...odpowidź kogos z ekipy styczeń 2009.. no serio nie gotuj przypadkiem jajek w taką minutkę.

smnowoczesna napisał:

Tak w ogóle jakbys spojrzał na strone główna programu do zakładki zespól to tez bys zauważył że nad całym projektem pracuje dosłownie kilka osób i nie sposób wprowadzić wszystkich zmian od razu.

... jak na mój gust nie jest to zmiana wymagająca nie wiem jakich nakładów czasu i pracy.. ale OK ważne jest, że sugestia zainteresowanych została zauważona i "za minutkę czy dwie" zostanie wpowadzona :"P

smnowoczesna napisał:

Co do wątku to odpowiadam że pomysł został zaakceptowany przez administracje i czeka w kolejce do zrobienia. Niestety jak wszystko zmiany te wymagają trochę czasu (pomijając już kwestię techniczna to są też i inne zmiany do wprowadzenia) i nie jestem w stanie na chwile obecna powiedzieć kiedy zostanie to wprowadzone.

Wstępnie zostało ustalone wprowadzenie możliwości dodawania linków z opisami filmów dla dodatkowych serwisów którymi bedą www.imdb.com oraz www.stopklatka.pl

Pozostałe serwisy pozostaną bez zmian.


no i super i na to wszyscy czekali - dobra robota i pozdro dla ekipy NapiProjekt !! :")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do okresu 12/2007 - 10/2008 nie moge sie wypowiedzieć dlaczego wcześniej nie udzielono odpowiedzi bo mnie w tym okresie nie było w jeszcze w załodze. Z tym pytaniem do admina proszę.
Po wstąpieniu do zepołu w 11/2008 i zajęciem sie forum w 12/2008 to uważam że i tak odpowiedź ode mnie została udzielona ekspresowo, gdyz w miesiąc czasu przejrzeć wszystkie tematy i wątki nie da się.
Tak więc z całym szacunkiem jak to mówisz nie czepiaj się jak nie znasz faktów.
A cała sytuacja przez to że większość osób deklarujących chęć pracy w zespole Napi odchodzi szybciej i częściej niz Ty zmieniasz skarpetki.
Pozdrawiam.

A co do jajek to wiem jak dlugo je gotowac...
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malky
VIP



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Co do okresu 12/2007 - 10/2008 nie moge sie wypowiedzieć dlaczego wcześniej nie udzielono odpowiedzi bo mnie w tym okresie nie było w jeszcze w załodze. Z tym pytaniem do admina proszę.
Po wstąpieniu do zepołu w 11/2008 i zajęciem sie forum w 12/2008 to uważam że i tak odpowiedź ode mnie została udzielona ekspresowo, gdyz w miesiąc czasu przejrzeć wszystkie tematy i wątki nie da się.
Tak więc z całym szacunkiem jak to mówisz nie czepiaj się jak nie znasz faktów.
A cała sytuacja przez to że większość osób deklarujących chęć pracy w zespole Napi odchodzi szybciej i częściej niz Ty zmieniasz skarpetki.
Pozdrawiam.

A co do jajek to wiem jak dlugo je gotowac...


widz tu jakis kompletnie zbędny butthurt. Ja nikogo nie winie za to tylko stwierdziłem pewien widoczny fakty, bez jakiś osobistych podchodów. Fakty są widoczne i je przedstawiłem i pisałem o osólnym stanie a nie o Twoim wkładzie w projekt, bo w tej kwesti nie mam bladego pojęcia i szczerze mówiąc średnio mnie to obchodzi.
Jeżeli ogólna atmosfera u Was panuje podobna jak w tym wątku to sie nie dziwie ze ludzie Was szybko opuszczaja.
PS> nie mierz innych swoją miarą, nie każdy zmienia skarpetki raz a miesiąc....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group