Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Kiepska jakość napisów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiepska jakość moderacji
Tak
75%
 75%  [ 6 ]
Nie
25%
 25%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
oxo7
VIP



Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 10:36    Temat postu: Kiepska jakość napisów Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mi może wytłumaczyć co jest nie tak z jakością napisów do drugiego sezonu The Grand Tour, tworzonych przez ekipę #gtnapisy?
Pisałem maila do usuwającego je Gabryss15, ale mail pozostał bez odpowiedzi.
Te same napisy dostępne są w konkurencyjnym serwisie i nie zbierają negatywnych uwag w komentarzach.
Odechciewa się wrzucać cokolwiek. Może część obecnych moderatorów to wrzutka konkurencji, mająca powoli ubić napiprojekt? Bo że napiprojekt się zwija to widać chociażby po aktywności na forum. I naprawdę trudno uwierzyć że tak głupie niszczenie serwisu odywa się zupełnie bezmyślnie. Coraz częściej żeby pobrać napisy trzeba szukać ich u konkurencji - a naprawdę nie można zarzucić im że nie dbają o jakość napisów.
Ja się z wrzucaniem czegokolwiek poddaję. Powodzenia w tworzeniu tego serwisu przez samych moderatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 10:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że aby ten serwis przetrwał potrzebuje przede wszystkim zmian zachowania moderatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość moderacji napisów a zachowanie poniektórych moderatorów to 2 różne sprawy. Uważam że źle jest postawione pytanie do ankiety, bo jeśli chodzi o kwestie moderacji słabych napisów to napi należy do czołówki z jakością napisów.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Jakość moderacji napisów a zachowanie poniektórych moderatorów to 2 różne sprawy. Uważam że źle jest postawione pytanie do ankiety, bo jeśli chodzi o kwestie moderacji słabych napisów to napi należy do czołówki z jakością napisów.


Nie, żebym się nie zgadzał (czy zgadzał), ale wg kogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam664
VIP



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobrałem napisy które są już w bazie od kilku lat, ale nie były przypisane do mojej wersji filmu. Nic w napisach nie zmieniam, bo synchro się zgadza, wszystko ok, więc wysyłam.

Po kilku dniach dostaję wiadomość że napisy zostały usunięte przez moderatora Gabryss15 z powodu "Kiepska jakość napisów".

I tu nasuwa się pytanie:
Dlaczego moje "kiepskie" napisy zostały usunięte, a pierwowzory zostały w bazie, skoro są identyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego masz opcję w mailu że możesz to napisać nie zgadzając się z moderatorem. Odpisz mu mu opisując tą sytuację, zobaczymy czy się odniesie, ewentualnie wyślesz napisy ponownie.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musi pisać, mogę to wyjaśnić od ręki.

Sprawa wygląda tak: napisów w bazie Napiprojektu są prawdopodobnie setki tysięcy albo i więcej. Program istnieje od lat i przez te lata różne były kryteria moderowania napisów. Kiedyś moderacji nie było w ogóle. Napisy wrzucane do programu są dostępne do pobrania od ręki i w takiej formie czekają w kolejce do moderacji.

Napisy sprzed paru lat zostały pewnie przyjęte i nikt z obecnych moderatorów o ich obecności w bazie czy o ich kiepskiej jakości nie wiedział, bo i skąd? Nie spędzamy każdej wolnej chwili wertując wszystkie napisy w bazie.

Dopiero jak pobrałeś je, zrobiłeś synchro i wrzuciłeś do innej wersji, zwróciliśmy na nie uwagę. Według obecnych kryteriów są kiepskiej jakości. Dzięki temu, że zwróciłeś na nie uwagę, my możemy teraz zwrócić uwagę na te wrzucone przed iluś laty i sprawdzić, czy może nie powinny zostać z bazy usunięte lub poprawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group