Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

boty, pajace i rejestracja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 21:08    Temat postu: boty, pajace i rejestracja Odpowiedz z cytatem

moja propozycja jest taka, aby tylko zarejestrowany użytkownik mógł pisać/i zakładać tematy na forum, a proces rejestracji był powiązany z weryfikacją captcha - ale też z weryfikacją maila.
Wyeliminujemy boty i również pajacy którzy rejestrują się na forum, aby napisać np "hej" w propozycjach rozwoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 21:08    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
moja propozycja jest taka, aby tylko zarejestrowany użytkownik mógł pisać/i zakładać tematy na forum, a proces rejestracji był powiązany z weryfikacją captcha - ale też z weryfikacją maila.
Wyeliminujemy boty i również pajacy którzy rejestrują się na forum, aby napisać np "hej" w propozycjach rozwoju

Fajnie, że taki temat powstał.
Od jakiegoś czasu obserwuję na forum zwiększoną aktywność botów i krótko mówiąc zaczyna mnie to drażnić. Widzę, że nawet działania moderatorów nie są w 100% skuteczne. Jeśli natomiast chodzi o "pajaców" rejestrujących się na forum zastanawia mnie czy to faktycznie żywe osoby. Nie zdziwiłbym się gdyby to również były boty. Nieraz już widziałem posty w których było pełne zdanie, a ja miałem wątpliwości czy faktycznie napisała to realna osoba.
Tak czy inaczej trzeba coś z tym zrobić bo forum zamieni się w śmietnisko. Kiedyś był temat nowego forum i migracji, czy coś się w ogóle dzieje w tej sprawie? Adminie... wiem, ciągle ten brak czasu doskwiera, ale uważam, że najwyższy... yyy czas Very Happy zacząć działać w tym i innych tematach dotyczących projektu.


Ostatnio zmieniony przez szunaj85 dnia Sro Cze 13, 2018 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to widzę tak, niestety...
Kiedyś to forum tętniło życiem, dzisiaj kona gdzieś na pustyni. Zleciały się sępy (boty) i od czasu do czasu próbują czy wydało już ostatnie tchnienie. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group