Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dodane nowe napisy po pewnym czasie znikają z bazy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lisu87



Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 09:17    Temat postu: Dodane nowe napisy po pewnym czasie znikają z bazy Odpowiedz z cytatem

Witam,

Już kilka razy zdarzyło mi się, że dodałem napisy do bazy, potwierdziłem, że da się je pobrać,jednak po kilku godzinach napisy zniknęły zarówno z listy wyświetlanej na stronie jak i z bazy, powodując niemożnośc ich ponownego pobrania.

Ostatni raz zdażyło się to wczoraj przy dodawaniu napisów do pliku o nazwie 'Bones S02E07 The Girl With The Curl.mp4'. Niestety nie znam id napisow.

Czy da się coś z tym zrobić, ponieważ staje się to frustrujące?

Pozdraiwam,
Michał


Ostatnio zmieniony przez lisu87 dnia Pon Sie 15, 2016 10:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 09:17    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dopóki napisy nie zostaną przez nas sprawdzone wszystkie pojawiają się na stronie.
Napisy te zostały odrzucone przez moderatora gabryss15 ze względu na kiepską jakość napisów. Aby poznać szczegóły możesz się z nim skontaktować odpowiadając na maila. Jeśli go nie dostałeś, możesz mi przesłać link do tych napisów w prywatnej wiadomości lub przesłać mi je na maila (info w moim profilu), sprawdzę je i powiem co mogło być nie tak.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lisu87



Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam już tych napisów.

Nie rozumiem, dlaczego po raz czwarty moje napisy są odrzucane. Za każdym razem przed wrzuceniem nowych napisów, są one przeze mnie dokładnie sprawdzane, łącznie z obejrzeniem danego filmu / odcinka. Podczas tego procesu zwracam szczególną uwagę na timing i jeśli to konieczne - poprawiam.

Nie mogę zrozumieć, na jakiej podstawie tak sprawdzone napisy są odrzucane na etapie Waszego QA? Wszyscy dobrze wiemy, że bardzo często pobrane napisy są całkowicie złe i niedopasowane do pliku, a mimo wszystko nikt ich nie odrzuca, podczas gdy ja próbuję dodać takie, które dają możliwość swobodnego obejrzenia filmu, ale są ni stąd ni zowąd odrzucane przez widzi mi sie moderatora, który nie ma nawet możliwości stuprocentowego sprawdzenia, czy napisy są dopasowane czy nie.

Tym razem odpuszczę, ponieważ nie posiadam już pliku z napisami.

Następnym razem będę się odwoływać do skutku.

Serdecznie pozdrawiam, życząc zarazem miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, jeśli je poprawiasz i ktoś uzna, że jednak są kiepskiej jakości to warto zapytać o szczegóły. Jeśli znajdziesz więcej bardzo kiepsko dopasowanych napisów możesz dać nam znać, przyjrzymy się nim.

Pozdrawiam, i również życzę miłego dnia :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group