Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Grupa Hatak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosc0



Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 19:14    Temat postu: Grupa Hatak Odpowiedz z cytatem

GrupaHatak: admini blokują i usuwają bo dostali opinie złą że tydzień spóźnienia aż mają z odcinkiem.

Pff żenada ze strony adminów, Jeśli planujecie iść w jakiś biznes interes zainteresowania, to jeśli już to robisz to rób to dobrze. Jeśli nie macie czasu, znajdźcie więcej osób do tłumaczenia, lub starajcie się tłumaczyć trochę wcześniej. (piszac do mnie text "zaplacisz to dostaniesz" Nie muszę płacić, wystarczy że otrzymam od innych autorów. To że u was brak szacunku ( po czym widać z komenta, niesety usuneliscie) to już nawet nie wspomnę jak się poniżacie. "płać" - nie przeszliśmy na TY ...żenada
Na dodatek usuwanie komentów jest poniżające dla was, świadczy to tylko o tym że jacyś niepełnosprawni prowadzą kanał, i nie potrafią pogodzić się z faktem i krytyką. Wszystko co bym tu wymienił nie da się opisać waszego zachowania, a tylko wyraziłem swoją opinie. Ktoś w komentarzu napisał że jestem idiotą bo oni robią to za free z hobby więc powinienem się cieszyć iż mam napisy. Drogi fanie, nikt nic za free nie robi i w ryj nawet nie daje, oni zarabiaja na tym tak samo jak i wszyscy którzy coś prowadzą, więc skoro mają z tego kase to wypadałoby robić te napisy, owszem rozumiem że czasu nie ma każdy, ale tydzień poślizgu gdy wychodzi już nowy odcinek i pisząc text płac to dostaniesz jest żenujące i szkoda komentowania.

Chciałbym was poinformować iż na wszystkich forach i YT zrobie materiał jacy są ludzie z grupy hatak, zamiast przeprosic że tydzień poślizgu i że następnym razem będą wcześniej, wolićie obrażać i blokować. Skoro nie wyrabiacie, to nie tłumaczcie wcale, a jak tłumaczycie to róbcie to na czas, bo są fani którzy chcieliby obejrzeć odcinek 2-3 dni po wyjściu, a nie tydzień!

Nie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 19:14    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest forum Grupy Hatak tylko programu Napiprojekt, więc co tu robi ten post?

Ale dobra, odniosę się nieco: twoje roszczeniowe podejście mnie szokuje. Masz zerową wiedzę na temat tego, co i jak robią tłumacze. Przepraszać cię ktoś ma, że nie ma napisów? Śmiechu warte! Ja akurat jestem w Project Haven, a tutaj jestem moderatorem, ale mogę ze 100% pewnością powiedzieć, że nikt nie dostaje złamanego grosza za napisy, które robimy do seriali/filmów i wrzucamy je do sieci. Teksty typu "zamiast przeprosić za poślizg i obiecać że będą szybciej" to jakaś totalna abstrakcja Smile

Ogarnij się chłopie, bo żyjesz w innym wymiarze chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peciaq napisał:
To nie jest forum Grupy Hatak tylko programu Napiprojekt, więc co tu robi ten post?

Ale dobra, odniosę się nieco: twoje roszczeniowe podejście mnie szokuje. Masz zerową wiedzę na temat tego, co i jak robią tłumacze. Przepraszać cię ktoś ma, że nie ma napisów? Śmiechu warte! Ja akurat jestem w Project Haven, a tutaj jestem moderatorem, ale mogę ze 100% pewnością powiedzieć, że nikt nie dostaje złamanego grosza za napisy, które robimy do seriali/filmów i wrzucamy je do sieci. Teksty typu "zamiast przeprosić za poślizg i obiecać że będą szybciej" to jakaś totalna abstrakcja Smile

Ogarnij się chłopie, bo żyjesz w innym wymiarze chyba.

O to to!
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group