Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dzięki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy dla osób niesłyszących
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz135



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 103

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 19:20    Temat postu: Dzięki Odpowiedz z cytatem

Olaliście nas z góry . Dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 19:20    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
mariusz135



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 103

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak tak jak wcześniej pisałem OLALIŚCIE NAS CAŁKIEM .Już się nawet nie odzywam bo jak można was prosić .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi bardzo, że nikt z tłumaczy nie spełnia twoich próśb dotyczących tłumaczeń, ale to nie jest forum do wylewania żali. Szukasz pomocy z napisami? Jest kilka stron i forów tłumaczeń gdzie możesz pytać o spolszczenia.
Pierwsze ostrzeżenie Mariusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariusz135 napisał:
Jednak tak jak wcześniej pisałem OLALIŚCIE NAS CAŁKIEM .Już się nawet nie odzywam bo jak można was prosić .

Witam!
Przykro mi że tak o nas myślisz, mimo że sam wiesz jak jest, i jak było.
Otworzone działy dla osób niesłyszących są przecież z myślą pomocy dla Was i nie Ty byłeś tego pomysłodawcą - stwierdzenie że "my Was olaliśmy" jest obraźliwe, my jako moderatorzy nie możemy wszystkiego załatwiać, i wszystkiego dla Was tłumaczyć czy spisywać napisów, z tego względu że brak na to wszystko czasu, mieliśmy również nadzieję że userzy należący do grona Napi, dadzą coś od siebie.
Każdy ma oprócz Ciebie, Twoich problemów z napisami swoje życie prywatne, a przede wszystkim sporo obowiązków związanych z Napi.
Nie można się rozdwoić, zaniedbać rodzin nawet ze względu na to żeby pomóc Tobie.
Myślę ze jest sporo sposobów na to żeby sobie pomóc, np. napisać na innych forach - tak jak sugeruje Jaro, z prośbą o te napisy, nie jesteśmy jedyni, i nie powinieneś tak podchodzić do tej sprawy.
Z tego co widać krótką masz pamięć, i lepiej wszystko zgonić na Napi, a niżeli coś próbować z tym zrobić.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
mariusz135



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 103

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo was przepraszam . Nie chciałem was aż tak urazić . Ciebie bilo też bardzo przepraszam - zawdzięczam Ci bardzo dużo choćby nawet z pancernymi . Ale tak na koniec chciał bym powiedzieć że już kilka osób prosiłem o zrobienie mi tego i w dalszym ciągu jestem o niczym . Byliście moją jedyną nadzieją - jestem nie słyszący - więc kogo mogę prosić . Przepraszam was bardzo już więcej nie będę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariusz135 napisał:
Bardzo was przepraszam . Nie chciałem was aż tak urazić . Ciebie bilo też bardzo przepraszam - zawdzięczam Ci bardzo dużo choćby nawet z pancernymi . Ale tak na koniec chciał bym powiedzieć że już kilka osób prosiłem o zrobienie mi tego i w dalszym ciągu jestem o niczym . Byliście moją jedyną nadzieją - jestem nie słyszący - więc kogo mogę prosić . Przepraszam was bardzo już więcej nie będę .

Witaj ponownie!
Słuchaj Mariusz, my naprawdę mamy bardzo dużo na głowie, i jak wspomniałem mamy też życie osobiste, które mimo wszystko musimy jakoś "utrzymywać na powierzchni". I ciężko czasem pogodzić wszystko i znaleźć czas jeszcze na spisywanie napisów, i nie z tego względu np. ja, tego nie robie, bo Cię nie rozumiem, bo rozumiem Cię i staram sie zawsze jak mogę aby Ci pomóc, ale czasem jest tak, ze nie ma czasu się w tyłek podrapać i dlatego nie robimy nic więcej. Myśleliśmy że w w naszej społeczności Napi, znajdą sie ludzie, i że bedzie ich więcej niż jest, którym będzie sprawiało przyjemność pomoc bliźnim, którzy są doswiadczeni w ten sposób w jaki Ty jesteś.
Niestety sie przeliczyliśmy - chyba, bo jak widać wiele osób woli tylko korzystać z czyjejś pracy niżeli dać coś również od siebie.
Pozdrawiam.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
mariusz135



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 103

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci dziękuję bilo za bardzo miłe słowa . Chciał bym jeszcze raz Ciebie i wszystkich przeprosić i chciałbym także aby inni też tak pięknie rozumieli jak ty ludzi nie słyszących . Wierz mi na słowo że jak bym był zdrowy to bym wam pomógł - przynajmniej z napisami dla nie słyszących - właśnie tych starszych polskich filmach które chcieli by oglądnąć . Tak na koniec : ja niesłyszący jestem od 8 lat i niektóre polskie filmy znam prawie na pamięć - więc szło by mi to bardzo sprawnie , a program SUBEDIT TROCHĘ znam tak , że nie było by problemu . Dziękuję za słowa zrozumienia i pozdrawiam . WSZYSTKICH i Ciebie bilo najgorętszej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariusz135



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 103

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dziękuję Ci bilo za miłe słowa i życzę Ci wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia i szybkiej klawiatury w pracy . WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA . POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo, Tobie też życzę zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia, chociaż do Świąt jeszcze spory kawałek czasu. Smile
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
mariusz135



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 103

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sob Lis 30, 2013 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No spoko . Dziękuje . Ślę również pozdrowienia dla o1otki i Dominika . Hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suanna



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoich problemów z napisami swoje życie prywatne, a przede wszystkim sporo obowiązków związanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy dla osób niesłyszących Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group