Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sirius.2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy dla osób niesłyszących
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
devilo



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 22:20    Temat postu: Sirius.2013 Odpowiedz z cytatem

Panowie pisze pierwszy raz na tym forum więc mam ogromną prośbę żeby mnie nie ganić jeśli ten post jest nie w tym dziale który powinien być.
mam ogromną prośbę do ludzi którzy poświęcają swój cenny czas by bezinteresownie wspierać ludzi którzy bez napisów nie są w stanie obejrzeć filmów.
Czy byłaby możliwość przetłumaczenia filmu Sirius.2013.720p interesuje się tematyką UFO, a bez napisów nie jestem w stanie nic zrozumieć.

Chciałbym przy okazji podziękować jeszcze raz wszystkim którzy pomagają nam bezinteresownie.

p.s
Gdyby ktokolwiek zdecydowałby się na przetłumaczenie tego filmu, a nie miałby dostępu do tegoż filmu proszę o kontakt ze mną, a podeślę ten film.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 22:20    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy dla osób niesłyszących Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group