Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jak mamwyslacSMS Zeby wspomuc Napi Projekt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jendrus56



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 15:21    Temat postu: Jak mamwyslacSMS Zeby wspomuc Napi Projekt Odpowiedz z cytatem

CHce wspomuzSMSNapiProjekt jak mam to zrobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 15:21    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
kuropatwa



Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post usunięty przez Moderatora Uriel75.
Powód - łamanie podstawowych zasad korzystania z forum, nieprzestrzeganie regulaminu, rażące błędy, obelżywe traktowanie innych użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zanies



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuropatwa: to podaj swoj numer konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuropatwa



Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozesz mi powiedziec dlaczego mnie obrazasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robisz z siebie pajaca (może nie musisz się wysilać) to nie dziw się, że ktoś odpowiada w ten sam sposób. Wylewasz swoje żale pisząc kompletnie niepotrzebne i bezsensowne posty.
Gdybyś rzeczywiście tworzył napisy, to napisałbyś w 1 temacie jaki masz problem, co Cię tak w serduszko ukuło, że tak nie lubisz napi. Rzeczowo, bez chamstwa i ktoś na pewno by na poziomie z Tobą podyskutował. A tak to wiesz, zachowujesz się jak klaun to tak cię tu traktujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa Ozzy, święte słowa... Błazny na dworach królewskich miały więcej poziomu niż kuropatwa...On ma naprawdę chyba jakies problemy i może należałoby go jednak wspomóc... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuropatwa napisał:
Lepiej wspomoz jakies chore dziecko.


Napiszę tak... Była na forum propozycja banowania userów. I tak właśnie należałoby robić. Nie wiem czy Ty "kuropatwa" jesteś On czy Ona, ale nie życzę Ci - byś miał/miała zdrowe podejście do życia. Temat chorych dzieci poruszać? Przeszkadza Ci to forum to je opuść, nie pisz, zapomnij hasło. Nikt tęskinić raczej nie będzie tu za Tobą. Albo poproś rodziców by odłączyli Ci sieć, bo widząc Twoje posty śmiem przypuszczać, że nie masz więcej jak 12 lat. A jeśli masz to proponuję lekarza. Ale w tym wieku już nie pediatrę... Psychiatrę....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedszkolaki reprezentują wyższy poziom niż wspomniany(a) on / ona...
Szkoda wdawać się z taką osoba w dyskusję i niszczyć klawiaturę. Ja owszem mogę porozmawiać na kazdy temat, ale z osobą na poziomie i kulturą osobistą, a nie z niewychowanym szczeniakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuropatwa



Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Ja owszem mogę porozmawiać na kazdy temat, ale z osobą na poziomie i kulturą osobistą, a nie z niewychowanym szczeniakiem.

Dobrze, porozmawiajmy.
Kuropatwa to oczywiscie przybrany nick, a powstal tylko po to, zeby zasmiecic forum programiku, ktory nienawidzi chyba kazdy "tlumacz".
Myslalem, ze glupie posty sprowokuja reakcje admina, niestety...
Skoro chcesz porozmawiac na poziomie, prosze bardzo.
Napisami zajmuje sie od chyba 2 lat. Mojego prawdziwego nicka pewnie nie poznasz, bo obawiam sie, ze i tak zareagujesz jak na moje poprzednie posty.
W napi denerwuje mnie to, ze to program usuwa stopki autorow (leca linie z www i @, a w wiekszosci stopek takie znaki wystepuja), a tworca programu zrzuca to na "nieuczciwych uzytkownikow"...
Poza tym, moze ja nie chce zeby kazdy kto ma dostep do internetu korzystal z moich napisow, moze kieruje je do ludzi, ktorzy potrafia sami znalezc sobie napisy... moja wola, niestety w bazie napi jest wiele moich napisow....

P.S.
"lepiej wplac na chore dziecko" dalej tak mysle,
zamiast wplacac na jakis programik, ktorego tworca o nim chyba zupelnie zapomnial, lepiej wplacic pieniadze na jakis szczytniejszy cel, tym bardziej ze tlumaczenia powstaja za darmo...
Pisales gdzies, ze bez datkow program sie nie utrzyma.
Bzdura, spojrz na strony z napisami, serwery oplacaja z reklam.

pzdr,
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i taka rozmowa z kultura mi się podoba zatem porozmawiać możemy.
Więc po pierwsze twój nick nie jest mi do niczego potrzebny jaki by on nie był. Możesz nazywać sie i Święty Walenty.
Po drugie to nie Napi usuwa stopki autorskie, wspomniane strony www i adresy e-mail. Usuwają je programy, których ludzie używają do poprawy napisów i które to napisy później wstawiają do Napi. Więc co Napiprojekt ma do tego to nie wiem skoro jest to tylko baza do gromadzenia napisów a nie ich modyfikowania. Jak ktoś w programie poprawiającym nie umie sobie ustawić opcji by tych autorskich oznaczeń nie usuwało to nie miej pretensji do Napi a do ludzi poprawiających napisy. Z moich rąk wyszła cała masa poprawek i jakoś we wszystkich stopki autorskie zostały. A jak ktoś jest leniwy żeby je ewentualnie po usunięciu powklejać to też nie wina Napi ani adminów. i prawidłowo że admin zrzuca to na "nieuczciwych użytkowników" bo oni ponoszą za to odpowiedzialność. Możesz ewentualnie rzucić propozycję, że jak moderator coś takiego wychwyci to żeby nie akceptował poprawki i tyle. Ale to pisz PW do admina osobiście skoro ciebie to boli.
po trzecie skoro nie chcesz żeby inni mieli dostęp do twoich napisów to po co je wrzucasz? Albo nie wrzucaj albo wrzucaj na taki serwis, który nie jest dostępny dla wszystkich typu Napisy24 albo Kinomania. Mają ścisłe grono swoich użytkowników i z tego co wiem tam poprawek nikt nie dodaje tylko tłumaczy, bądź wstawia napisy. (może się mylę).
Skoro wrzucasz napisy na serwisy ogólnodostępne to licz sie z tym że każdy je sobie może ściągnąć i nie uchronisz sie od tego.
Otwórz własne www i tam wrzucaj napisy to wtedy będziesz nimi zarządzał wg własnej woli. A i tak niektórzy co będą mieli do nich dostęp i tak je zmodyfikują. Albo pozakładaj hasła na pliki blokujące modyfikację. Sposobów jest wiele. A nie wylewanie niepotrzebnych haseł na forum.
I na koniec odnośnie datków. Każdy wpłaca dobrowolnie i nikt nikomu pistoletu do głowy nie przykłada. Nie chcesz to nie wpłacasz. A może z tych reklam co są na stronie Napi nie wystarcza na wydatki. Nie wiem. Przypuszczenie. To wie admin i nie do mnie to pytanie ani sugestie.
Z drugiej strony wejdź na strony z torrentami. Jest kilka darmowych, ale na dużej ilości albo musisz płacić za rejestrację albo widnieje hasełko potrzebne tyle a tyle do końca miesiąca na utrzymanie serwera. Oni też nie wydalają z reklam? I ludzie jakos też wpłacaja dobrowolnie. To chyba też jacyś - już nawet nie pamiętam jak ich nazwałeś - skoro wpłacają.
Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuropatwa



Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 17

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucam tylko na KM, nic to nie pomaga i tak ktos przerzuci...
Odnosnie stopek... mylisz sie.
Program usuwa www.costam.pl, nie usunie jesli wpiszesz www. costam. pl
Sam sprawdzalem wrzucajac swoje napisy, zassalem juz bez stopek...
Przypomnialo mi sie jeszcze jedno "napisy zostaly specjalnie dopasowane do twojej wersji pliku" to sugeruje ze program dopasowywuje napisy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzkim głosem? O ja nie mogę... Aż kilka razy to przeczytałem ze zdziwienia... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuropatwa napisał:
Przypomnialo mi sie jeszcze jedno "napisy zostaly specjalnie dopasowane do twojej wersji pliku" to sugeruje ze program dopasowywuje napisy...


Och jejku. A jak mieli admini napisać? Może podasz propozycję?
Dopasować a dopasowywać to 2 różne oznaczenia. Dopasowane zostały przez kogoś tam a dopasowywać możesz np. ty. Tak więc pisząc że napisy zostały dopasowane jest to prawda i nie ma sie co czepiać. Zostały dopasowane przez np. Iksińskiego czy Igrekowskiego. I ten X lub Y je dopasował do jakiegoś tam filmu (a czy naprawdę pasują to już inna kwestia)
To jak sobie wyobrażasz że w kązdych napisach będzie hasło:
"napisy zostały dopasowane przez Iksińskiego a nie przez NapiProjekt..." Tak to sobie wyobrażasz? No pomyśl.
Cytat:
Wrzucam tylko na KM, nic to nie pomaga i tak ktos przerzuci...


No to czemu masz żale i bóle do Napi? Miej pretensje do użytkowników KM i tam rób zadymy i wylewaj poty. A że użytkownicy KM są jednocześnie użytkownikami NP to o co bulkasz? Masz pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.

Proszę zrób zadyme i wytocz każdemu proces cywilny o to że modyfikuje twoje napisy. Jak oczywiście dojdziesz do tego kto je ściąga i tak niecnie przerabia. W sądzie pomyśleli by że jesteś czubek i tyle (bez obrazy - tylko rzucam przykład).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group