Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna

FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Szukam filmu!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tonyhouk

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 16:05    Temat postu: Szukam filmu! Odpowiedz z cytatem

Witam!
Szukam filmu, który kiedyś widziałem. Pokazywał go kanał Filmbox. Był to film o człowieku ,który pracował w jakiejś firmie i odkrył ,że procesory produkowane chyba przez tą firmę mają coś co wykrada numery kont bankowych bodajże.(W każdym razie coś w tym procesorze było i w jednej scenie bohater to odkrył) Pomagał mu(w końcówce filmu jakoś) i pracował z nim mężczyzna ,który twierdził ,że u niego granica między światem realnym a komputerowym jest bardzo cięka.
Produkcja raczej USA.
To wszystko co pamiętam! Szukam tego filmu już bardzo długo! Korzystałem z filmweb itd.!

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu

Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 16:05    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis

Powrót do góry
dessideria

Podziękował: 0

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! A ja poszukuję starego filmu, którego akcja odgrywa się na wyspie rybackiej. Na wyspie tej jest zakład pogrzebowy - rodzinny interes prowadzony przez młodą dziewczynę. Na wyspę przybywa młody facet - nie pamiętam czy detektyw czy dziennikarz - bo na wyspie dzieja sie rozne rzeczy. A to dlatego, ze w podziemnych jaskiniach wyspy zyje rodzina, ktora w wyniku wielopokoleniowych kazirodczych stosunkow plciowych cierpi na duuże mutacje genetyczne, nie chcąc i nawet nie mogąc wychodzic na wierzch zwlaszcza za dnia i poluja na zwierzeta i ludzi - bo cos trzeba jesc prawda??? Oglądalam ten film jako 10-latka moze..moze 12-latka..dawno dawno temu. Mam 26 lat. Tak wiec jest to stary film i o ile dobrze pamietam polski tytuł brzmiał "Wyspa przeklętych" ale nie mam juz wiecej pomyslo jak znalezc go w sieci bo pod tym tytulem wyswietlaja mi sie Haiti i Molokai..moze ktos cos kojarzy?? Moze ktos pamieta ten film?? Pomocy !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kovvvalski

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Też poszukuję filmu - film leciał kiedyś na kanale pierwszym TVP - było o dziewczynie, która znalazła miłość w nietypowym miejscu w barze a ten bar był pod ziemią w jakimś tunelu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenan24

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na Netfixie można wiele filmów znaleźć i nawet starszych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzenan24 mądrze rzeczesz, szkoda że bez sensu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: