Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jak uruchomić poprawki.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tips_senior



Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 22:15    Temat postu: Jak uruchomić poprawki. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Jestem kompletny świeżak i niewiele z rozważań technicznych na forum rozumiem. Wczoraj dodałem po raz pierwszy w życiu napisy (do Deadh in paradise S05E02). Zabrałem się z tłumaczenie bo bardzo lubie ten serial, a jakoś nikt się nie kwapi do tłumaczenia 5 i dalszych serii. Jako niedoświadczony jeszcze użytkownik NP. Mam zatem trzy pytania i prosze o łopatologiczna odpowiedź bardziej doświadczonych Koleżanki i Kolegów.
1. Jak uruchomić poprawki. Dziś widzę, że to i owo mógłbym zrobić lepiej, ale próba ponownego wgrania kończy się komunikatem blr, blr ... skorzystaj z opcji wprowadzania poprawek. Gdzie do kroćset jet ta opcja?
2. jak działa skrypt dodająacy na początku reklamówke NP? Mi przesunął trzy kwestie, czwarta usunął a na początek wpisał swoja reklamówkę. Skutkiem tego pierwsza scena staje sie cokolwiek niezrozumiała. Jak tego unikac w przyszłości.
3. uczciwie napisałem "Tłumaczenie maszynowe, opracowanie i korekta Tips_Senior" bo korzystałem z automatycznych translatorów, ale tylko po to by zrozumieć treść, Składnia, idiomy i justacja są moje pracowicie dopieszczane przez tydzień. Tymczasem maszynka stworzyła nowego użytkownika uznając tak: tłumaczenie - maszynowy. Co z tym zrobić w przyszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 22:15    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, witaj w Napiprojekt Smile

1. otwórz program, ikonka pojawi się w trayu (tam koło godziny na pasku zadań), kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, najedź na "Napisy: więcej opcji" i po rozwinięciu będzie tam Dodaj lepsze, poprawione napisy. Kliknij w to, a potem w okienku, które wyskoczy, wskaż programowy ścieżkę do pliku z filmem. Jeśli jest tam też plik z napisami i nazywa się tak samo, to wczyta się również. W okienku komentarzy opisz pokrótce zmiany, które wprowadziłeś. Potem wyślij poprawkę i gotowe.
2. nie powinno tak być. Możesz mi przesłać na "peciaq@gmail.com" przykład tak zmodyfikowanych napisów? Przekażę je adminowi, żeby zbadał sprawę.
3. skrypt wykrywający autorów jest uczulony na słowa "napisy", "tłumaczenie" itd. i wgrywa w pole Autor słowa znajdujące się po tych słowach-kluczach. Przy wrzucaniu napisów jak klikniesz na puste pole (albo wypełnione tą złą kwestią), będziesz mógł edytować treść i wpisać ręcznie swój nick.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group