Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Wyszukiwnaie napisów po czasie trwania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spudnica



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 12:03    Temat postu: Wyszukiwnaie napisów po czasie trwania Odpowiedz z cytatem

Cześć,

opcją z której korzystam od ponad roku jest szukanie napisów na stronie po czasie trwania filmu i po FPSsach. Te dwa parametry w 90 % sprawdzają się dla filmów których nie ma w bazie danych z przypisanymi napisami. Z racji tego że bardzo często zdarza się oglądać filmy które nie były indeksowane w napiprojekt bo nie są to popularne wrzuty YIFY, muszę korzystać z opcji szukania manulanego. W przypadku seriali i filmów szukanie napisów po zgodności FPS i czasie trwania +/- 0,5 sek byłoby naprawde WIELKIM udogodnieniem. Wydaje mi się że nie jest to ciężkie do wprowadzenia, choć nie znam się na tym Smile a naprawdę ułatwiłoby życie wielu osobom w internecie Smile

Mam nadzieję że moja sugestia nie pozostanie bez echa Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 12:03    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię aby to co proponujesz zostało wprowadzone. Nie wydaje mi się aby to miało większy sens, bo możesz posortować wyniki wyszukiwania, np. klikając na tytuł kolumny "Czas trwania" posortujesz wyniki wg czasu.

Ostatnio zmieniony przez redherring dnia Nie Lis 15, 2015 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spudnica



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, możesz. Dla większości filmów nawet nie musisz sortować, ponieważ wyniki z pierwszej strony wystarczą do znalezienia napisów pasujących do Twojej kopii.

Ale wciąż musisz wejść na napiprojekt.pl wyszukać film, kliknac na napisy, znaleźć film na dysku i pobrać napisy. Nie mówiąc już o serwerach na linuxie.

Sens jest taki żeby zamiast ok. 30-60 sek. trwało to 3 sek. i sprowadzało się do jednego kliknięcia lub komendy w terminalu.

Nie wiem czy wystarczająco jasno napisałem swój pierwszy wpis, wydaje mi się że nie rozumiesz o co mi chodzi.

Dopiero jak napisy pobiorą się złe, wchodzisz na stronę i to korygujesz.

Ewentulanie, to rozwiązanie jest pozbawione sensu ze względu na mniejszą ilość wyświetleń reklam na stronie, co jak najbardziej rozumiem, na tym polega gospodarka. Ale może jako opcja do wykupienia w wersji płatnej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jak zwykle czytałem w pośpiechu ;p

Teraz widzę, że mógłby to być dobry pomysł. Najpierw program mógłby wyszukiwać wg Hasha jak do tej pory, a jeżeli nic by nie znalazł to wkroczyłaby funkcja o której mówisz.

Tylko chyba jest mały problem - nazwy plików z filmami, które użytkownicy posiadają. I prawdopodobnie musieliby zmienić funkcjonowanie całej bazy aby to wprowadzić.

Byłoby miło gdyby to zrobili, ale myślę, że mogłoby to trochę potrwać, szczególnie, że od dłuższego czasu nie było żadnych zmian...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spudnica



Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, rozwiazałem problem!

Napisałem skrypt w pythonie, który sciąga napisy po czasie trwania!

Jak tylko admini mi odpiszą czy mogę go udostepnić to wrzucę na githuba. W programie podaje się lokalizacje, tytuł filmu i rok produkcji, a później można się cieszyć napisami Smile

Na razie działa tylko do filmów, ale pracuje nad wersją do seriali i możliwością podania katalogu a program sam znajdzie filmy i ściągnie napisy.

Główną zaletą jest to, że można odpalać na Linuxie i film nie musi być kopią poprzedniego bo napisy ściągają się po czasie trwania, a nie sumie kontrolnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group