Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Brak przycisku "Pobierz napisy" przy używaniu VLC

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loq



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 15:08    Temat postu: Brak przycisku "Pobierz napisy" przy używaniu VLC Odpowiedz z cytatem

Dobra - zgłupiałem. Internet nie pomaga w żaden sposób.
Problem jest dziwny i upierdliwy. W zasadzie łatwy do obejścia, ale ja chcę go naprawić i mieć wszystko tak, jak być powinno, więc piszę tutaj.

Tak jak napisałem w temacie - nie mam w menu rozwijanym PPM przycisku "pobierz napisy". Przy czym sytuacja jest o tyle ciekawa, że jak tylko zmienię domyślny program odtwarzający filmy z VLC na jakikolwiek inny, to problem znika. Dosłownie! Wszystko działa i jest na swoim miejscu, jeśli bym miał ustawiony WMP jako domyślny odtwarzacz i filmu włączał w VLC samodzielnie. A jak tylko VLC jest domyślnym, to przycisk znika.
O co chodzi?

Używam Windowsa 10, a oba programy są na sto procent w aktualnych wersjach, bo dopiero co je pobrałem i zainstalowałem na nowym laptopie.
Dodam, że na PCie z 32bitowym Windowsem 8.1 jest dokładnie ten sam problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 15:08    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj przeinstalować program aby mógł przywrócić skojarzenia.
Jeśli nie pomoże spróbuj za pomocą kluczy rejestru z tego postu: http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=44388&highlight=#44388
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, tak naprawdę prosta sprawa, instalując VLC on sobie "przejmuje" te pliki filmowe i kojarzy je ze sobą (wcześniej były skojarzone z Napi). Miałem tak kilka razy i zawsze reinstalacja Napi pomagała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group