Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Brak możliwości zalogowania na konto, nawet po zmianie hasła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maczugapl



Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 16:52    Temat postu: Brak możliwości zalogowania na konto, nawet po zmianie hasła Odpowiedz z cytatem

Na moim starym koncie (maczugaftw) wystąpił jakiś błąd, który uniemożliwia mi ponowne zalogowanie się na koncie.

Próbowałem zmienić hasło, logować się używając nowego jak i starego hasła, jednak za każdym razem wyświetla mi się komunikat o błędnych danych.

Bardzo bym prosił o usunięcie tamtego konta lub naprawienie błędu, ponieważ chciałbym mieć dostęp do konta z tamtym mailem przypisanym do niego.

PS: Problem występuje zarówno na stronie jak i forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 16:52    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group