Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Znikające napisy z konta które maja b.dużo pobrań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wirussek



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 15:06    Temat postu: Znikające napisy z konta które maja b.dużo pobrań Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zniknęły z mojego konta napisy które miały sporo pobrań
Normalnie jak jest jakiś problem z napisami to przychodzi info. od admina że coś z nimi nie tak i są usunięte .
Tu jest inna sytuacja napisy przez kilka dni miały sporo pobrań i prawdopodobnie zostały przeniesione na konto kogoś innego w celu poprawienia statystyk .
Napisy nie miały błędów - były tłumaczone przez Igloo666 i tak zostały opisane

Nie jest to pierwszy taki przypadek
Czy też macie takie problemy ?

Proszę o interwencje któregoś z adminów w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 15:06    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Wczoraj zniknęły z mojego konta napisy które miały sporo pobrań

Czyli inne są mniej ważne?


Cytat:

prawdopodobnie zostały przeniesione na konto kogoś innego w celu poprawienia statystyk


To już brzydka sugestia czegoś bardzo złego...

Po pierwsze - nie możemy jako moderatorzy przypisywać napisów do czyjegoś konta (może admin tak - ale tego nie wiem).
Po drugie - najprostszym wyjaśnieniem jest to, że ktoś dodał poprawkę, która została zaakceptowana i napisy zostały przypisane do jego konta. Tak zawsze było jest i pewnie jeszcze długo będzie.


Cytat:

Napisy nie miały błędów - były tłumaczone przez Igloo666 i tak zostały opisane


Bez żartów. Wydaje mi się po prostu, że napisy dodałeś bardzo szybko, żeby nikt ci nie ubiegł (może Gra o Tron?) i nawet ich nie oglądałeś przed dodaniem.
Przeważnie do topowych seriali napisy są dodawane w kilka minut do bazy Napi. Nie sądzę, żeby w kilka minut dało się gruntownie sprawdzić nawet dobre napisy.
Rzeczywiście mogły nie mieć wielu błędów, ale na twoim miejscu bym się nie zapierał, że były idealne. To, że robił je Igloo nic nie znaczy - ludzie popełniają błędy. Może ktoś skorygował tłumaczenie albo czas wyświetlania. Kto wie.

Szczerze mówiąc już pierwsze zdanie świadczy o twoim podejściu.
Ile masz pobrań twoich napisów?
Bo ja mam prawie 200 000.
Ale jestem fajny...

Tak na poważnie - nie doszukuj się wszędzie spisku bo go tam nie znajdziesz.
Coby łatwiej było sprawdzić o co chodzi z tymi napkami podaj ich ID. W programie masz opcję pokazywania informacji o pliku wideo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś dodałem kilka napisów do The Walking Dead do różnych relków. Do tej pory żadna mp4 mi się nie zachowała, ponieważ ktoś inny dodał do nich poprawki. Przy innych relkach do tego seriali nadal są na koncie. Może jeszcze do 720p są dodawane. O poprawkę do Avi oraz do 480p już trudniej, bo są mniej popularne i te kilka osób może mieć gorsze napisy niż osoby z mp4 i mkv 720p. Jak się chce to w prawie każdych napisach można znaleźć coś do poprawy. Należy to zaakceptować i z tym nic nie da się zrobić. Napisy prawie zawsze mogą być lepsze niż są. Perfekcję na 100% przy tworzeniu napisów jest prawie niemożliwe do osiągnięcia. A jak coś to kilka osób może się zbliżyć bardzo blisko do takiego poziomu. A nawet Igloo jest przykładem osoby, której choć napisy są na wysokim poziomie to błędy się zdarzają. Bardzo rzadko, ale jednak. Nikt nie jest nieomylny.
IM więcej osób pobierze jakieś napisy to jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś znajdzie błędy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group