Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Poprawki napisów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szadok
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 16:07    Temat postu: Poprawki napisów Odpowiedz z cytatem

Witam,
Osobiście zrobiłem kilka(do tej pory 15) poprawek napisów (pare dotłumaczonych zdań, synchro, ortografia). Ostatni ściągam dużo seriali (Buffy,Angel,supernatural,smalville i pare innych). Zauważyłem to, że w wielu napisach są drobne błędy, na miare: napisy wyświetlaja sie o 2sek za szybko.
Moja propozycja jest taka, żeby każdy wstawiał choćby małe poprawki (2 dotłumaczone zdania, 1 poprawione) by napisy do filmów, seriali z napi-p, nie były dobre, ale perfekcyjne:D
Jeśli kazdy w domu cofa te napisy przykładowo o te 2 sek, i nikt takiej małej poprawki nie chce posłać do napi, to niech jednak to zrobi, nie trzeba chyba poprawek na tonę w jednych napisach trzaskać,małe niech też będą Wink
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 16:07    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group