Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Tygodniowy Przegląd Filmowy - dyskusje, opinie ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak często oglądasz filmy ?
2 i więcej / dzień
27%
 27%  [ 5 ]
1 dziennie
38%
 38%  [ 7 ]
2 tygodniowo
27%
 27%  [ 5 ]
1 tygodniowo
0%
 0%  [ 0 ]
1 na 2 tygodnie
0%
 0%  [ 0 ]
1 w miesiącu
0%
 0%  [ 0 ]
w ogóle nie oglądam filmów
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem wczoraj dość dobry (przynajmniej tak mi się wydaje) polski film DRZAZGI

http://www.filmweb.pl/f478170/Drzazgi,2008

Film może trochę zakręcony momentami gdyż jest wielowątkowy. Akcja czasem leci od końca i zaczyna się w kilku miejscach po to żeby na końcu połączyć się w jedną spójną całość.

Film opowiada o życiu chłopaków jednego ze ślaśkich miast, zapalonych kibiców...codzienne problemy, kombinacje, przekręty. Po prostu film o życiu no i jeszcze w gwarze śląskiej (choć nie cały czas).
Gatunek: dramat obyczajowy z momentamii komedii.

7/10

Atutem jest niezła obsada m.in. Tomasz Karolak, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz...choć nie grają oni ról pierwszoplanowych naprawdę warto ten film obejrzeć.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 12:38    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
deanwinchestersamcro



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 5

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Anglia Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 20:56    Temat postu: Re: Tygodniowy Przegląd Filmowy - dyskusje, opinie ... Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Założyłem ten temat bo pomyślałem, że warto by sie dowiedzieć co kto fajnego oglądał w wolnych chwilach.
Co by było godnego polecenia do obejrzenia a od czego raczej uciekać "gdzie piperz rośnie".
Zatem prosimy wpisywać filmy które oglądaliściew ostatnimi czasy.
Podajcie link do bazy filmowej, krótko możecie opisac co było w nim ciekawego albo czym Was rozbawił lub zraził.
Zawsze to będzie jakas podpowiedź dla potencjalnych przyszłych kinomanów przy doborze kolejnego filmu na następny dzień.
Dyskusja ogólna mile widziana. Można komentować, dopisywac nowe.

Jeden warunek. Posty bez sensu, obraźliwe, wulgarne, naruszające prawa autorskie będą kasowane Exclamation


Jesli to mozliwe to fajnie by bylo jakby moglibyscie kontynuowac ten temat- bardzo dobry pomysl. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 23:21    Temat postu: Re: Tygodniowy Przegląd Filmowy - dyskusje, opinie ... Odpowiedz z cytatem

deanwinchestersamcro napisał:


Jesli to mozliwe to fajnie by bylo jakby moglibyscie kontynuowac ten temat- bardzo dobry pomysl. Very Happy

Mówisz i masz Razz
Tyle że ten temat jest dla wszystkich forumowiczów więc prosimy o recenzje i opinie tak jak na początku w pierwszym poście wszystkich lubiących kino.
>>>
>>>
Ja dzisiaj obejrzałem film właściwie nie z mojego "kubka herbaty", tytuł to .:
"Duchy moich byłych" - "Ghosts of Girlfriends Past ".
http://www.filmweb.pl/szukaj?q=Duchy+moich+by%C5%82ych&c=portal
Nie jest to jak wspomniałem gatunek kina za którym przepadam, aczkolwiek film o którym mowa naprawdę jest wart obejrzenia.
Taka lekka komedia romantyczno - obyczajowa.
Płci pięknej na pewno się spodoba, śmiem powiedzieć że kobiety prawdopodobnie przepadają za takimi filmami.
Film zrobiony profesjonalnie, bardzo dobre efekty specjalne.
Mądra i pouczająca fabuła, na koniec filmu dająca pewnego rodzaju pozytywną refleksje.
Polecam nie tylko kobietom.
U mnie ten film dostał 8/10 w swojej kategorii.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tyle że ten temat jest dla wszystkich forumowiczów więc prosimy o recenzje i opinie tak jak na początku w pierwszym poście wszystkich lubiących kino.


Ot dokladnie - święte słowa.

U mnie ostatnio na bakier z czasem ale udało mi sie obejrzeć (po raz drugi) film Zakręcony - Bedazzled

http://www.filmweb.pl/f1434/Zakr%C4%99cony,2000

8 / 10

Młody życiowy nieudacznik marzy o karierze i oczywiście o jakiejś ekstra lasce.
Ma nawet na oku kandydatkę na te druga połówkę ale niestety wszystkie plany podrywu ida w łeb.
Wszystko się zmienia gdy na swojej drodze spotyka diabła...a raczej diablicę... Wink ...i to jaką... Shocked Laughing
Podpisuje cyrograf i od tej pory ma 7 życzen do spełnienia. W tym sęk że owa diablica nie spełnia ich dokładnie w taki sposób w jaki on by tego chciał... Laughing
Naprawdę idzie sie posmiać, a panowie powinni pooglądać ten film choćby przez wzgląd na piękną diablicę... Laughing
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edrogomysl80



Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co polecacie na samotne wieczory?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group