Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Elementary

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shaphirca



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 16:48    Temat postu: Elementary Odpowiedz z cytatem

Szanowni Użytkownicy,
Nie wiem czy nie dostanę jakiegoś bana za chwilę, za prośbę o napisy, ale może zdąży to przeczytać jakaś dobra dusza Smile

"Otóż a więc" 9 stycznia wyszedł w Stanach 13 odcinek serialu Elementary, ale nie ma do niego polskich napisów. Próbowałam sama tłumaczyć z angielskich napisów, które są dostępne w Napi, ale po 4 godzinach po prostu się poddałam. Za dużo fachowego (i nie tylko) słownictwa, którego nie jestem w stanie przetłumaczyć na tyle poprawnie, żeby dało się oglądać. Zwłaszcza, że są zwroty, których sama zwyczajnie nie rozumiem - nawet jeśli używam do pomocy słowników.
Wpadłam też na "genialny" wręcz pomysł wrzucenia napisów w translator - super! jest! mam napisy! Zaczęłam je czytać no i... kto chociaż raz wrzucił napisy w translator wie co z tego wychodzi Very Happy Szukałam także na innych portalach z napisami - nie znalazłam.
Dlatego zwracam się z wielką prośbą do wszystkich tłumaczy z Napi! Czy ktoś z Was mógłby zrobić napisy do tego odcinka? Bardzo, bardzo proszę.
Prośbę swą motywuję następująco:
- Za 2 dni wychodzi w USA kolejny odcinek a tu nie ma nawet napisów do poprzedniego Sad
- Jestem wierną fanką programu NapiProjekt!
Podziwiam i szanuję wszystkich tłumaczących (chyba, że wrzucają w translator i - wysyłają bez żadnych poprawek)
Z poważaniem i życzeniami zdrowia dla dzielnych "Napiso-Twórców"
Shaphi Smile

A tak na poważnie: Błagam! Zróbcie te napisy - sądzę, że nie jestem jedyną osobą, która wciąż ma nadzieję, że będzie w końcu mogła obejrzeć ten odcinek na spokojnie Wink

EDYCJA POSTA:

Zasadniczo, wszystko jedno do jakiej wersji, bo posiadam chyba wszystkie najbardziej dostępne, ale najszybciej zawsze były napisy do tych od LOLa (mam nadzieję, że wszystko dobrze przekleiłam):

========================================
Nazwa pliku: Elementary.S02E13.HDTV.x264-LOL.mp4
ID filmu: ae0f59b58d20b90e84b0d3333b7af078

Rozmiar pliku: 230.2 MiB (241370769 bajtów)
Czas trwania: 00:43:31.712 (2611712 ms)
Ogólne bitrate pliku: 739 Kbps
Format: MPEG-4

Video FPS: 23.976
Video kodek:
Video bitrate: 595 Kbps
Video rozdzielczość: 720x404
Video rozmiar: 185 MiB (81%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: AAC
Audio format wynik: Advanced Audio Codec
Audio bitrate: 106 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz
Audio resolution:
Audio rozmiar: 33.0 MiB (14%)
========================================


Ostatnio zmieniony przez shaphirca dnia Wto Sty 28, 2014 22:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 16:48    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko pięknie opisane, ale swoja prośbę musisz umieść w dziale Dział tłumaczeń - seriale z danymi technicznymi odcinka. Jeśli tego nie zrobisz, po pierwsze nikt się twoją prośbą nie zainteresuje, a po drugie jeśli nie będzie danych technicznych będę zmuszony usunąć twój post.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shaphirca



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję ślicznie za napisy. Temat do zamknięcia/usunięcia.
_________________
"Wiatr może mocno wiać, ale Góra i tak mu się nie pokłoni".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group