Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Pomoc w tłumaczeniu ze słuchu "Star Wars Begins"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebelman91



Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 18:12    Temat postu: Pomoc w tłumaczeniu ze słuchu "Star Wars Begins" Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Poszukuje zapaleńców chętnych do pomocy przy tłumaczeniu filmu dokumentalnego ,pt.:"Star Wars Begins", który przedstawia dotąd małe znane ujęcia spoza planu zdjęciowego.
Jestem początkujący. Skończyłem tworzyć napisy do filmu tłumacząc napisy dodane (wtopione). Wymagało to wiele pracy tym bardziej,że odbywało się to inaczej niż zwykle - przy pomocy programu do edycji video.
Sam nie dam rady przetłumaczyć ze słuchu wszystkich monologów, dlatego proszę o pomoc kogoś chętnego w tej kwestii. Jeśli znajdę taką osobę, planuje tłumaczenie pozostałych części tego autora, tj. części "Empire Strikes Back" oraz "Return of the Jedi" istniejących pod tytułami "Building Empire, A Filmumentary By Jamie Benning" oraz "Returning to Jedi: A Filmumentary by Jamie Benning". Obie części można znaleźć na Vimeo.com. Dla fana lub miłośnika serii Gwiezdnych Wojen powinna być to okazja do połączenia zabawy z pożytecznym wink
Dodam,że film razem z napisami będzie publikowany na kanale Gwiezdnewojny Polska na serwisie YouTube. Obecnie stworzyłem napisy ze słuchu do dokumentu z 1981 roku,pt.: "From Star Wars to Jedi - The Making of a Saga". Możecie sprawdzić na stronie jak to wygląda.
Dzięki za uwagę. Chętnych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Adam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 18:12    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek przeniesiony do Działu - Z innej beczki
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group