Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Prośbado tłumaczy filmów o wypełnienie ankiety :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muffinkaaaaaaa



Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 23:01    Temat postu: Prośbado tłumaczy filmów o wypełnienie ankiety :-) Odpowiedz z cytatem

Cześć! Jestem studentką studiów doktoranckich i przeprowadzam analizę Polskich tłumaczy napisów do filmów do celów badawczych. Ponieważ wasze forum zajmuje się takimi tłumaczeniami pomyślałam, że może moglibyście mi trochę pomóc.? Robić doktorat i połączyć go z pracą to trudna sprawa?ale nie poddaję się a wasz głos pomoże mi zebrać dane! Dlatego bardzo proszę pomóżcie mi w tym wypełniając tą krótką anonimową ankietę! Smile Będę bardzo wdzięczna za waszą pomoc Smile
Wystarczy nacisnąć link lub skopiować go i wkleić na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/1suu2mRyshnGK1v8ttF5qmQQ2JoL9BcxsMOA4jcn_3wQ/viewform

Muffinkaa

P.S Dawane dobro wraca podwójnie! Smile
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 23:01    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group