Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problem z OKŁADAMI FOLDERÓW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikikrzys



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 00:34    Temat postu: Problem z OKŁADAMI FOLDERÓW Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie i chciałbym zgłosić pewien problem z OKŁADKAMI FOLDERÓW.
Od dłuższego już okresu - grubo ponad ponad pół roku podczas ściągania napisówdo filmu nie pobierały mi się okładki, które wcześniej pobierałem bez problemów. Wobec czego wczoraj zacząłeem sprawdzać, czy nie ma nowego programu i stwierdziłem, że jest nowy program i to z pewnością może być przyczyna. Wobec czego odinstalowałem stary program oraz pobrałem nowy z Waszej strony i go zainstalowałem. Po zainstalowaniu poczytałem i obejżałem filmiki na temat nowego programu aby go poustawiać odpowiednio. Do niektórych rzeczy doszedłem sam metodą prób i błędów aby nie zawracać Wam głowy lecz mam nadal problem z OKŁĄDKAMI FOLDERÓW,
A mianowicie. Ustawiałem w opcjach "OKLADKI FOLDERÓW" wszystkie możliwe zaznaczenia i odznaczenia w "KWADRATACH" i niestety po pobraniu okładki pomimo, że jest zapisana w folderze z filmem, to nie jest dokładnie wyświetlana tylko ukryta z tyłu i niewidoczna.
Na dodatek próbowałem zamienić miejscami wewnątrz folderu zdjęcie z filmem oraz napisami i też to nie pomogło.
Chodzi mi o to, że w poprzednim programie jak ściągałem napisy razem z okładką, to w folderze filmu była widoczna na samym początku i bardzo wyraźnie.
W tej chwili nie jest widoczna jak na Waszym zdjęciu w opcji "OKŁADKI FOLDERÓW", gdzie widnieje sama, gdyż tak było w poprzednim oprogramowaniu, tylko jest zasłonięta z przodu przez plik z filmem i napisami np. TXT, SRT - im więcej napisów tym bardziej zasłonięta. Oczywiście po otwarciu folderu to jest zdjęcie okładki, film i napisy.
W poprzedniej wersji oprogramowania, nie było zdjęcia okładki wewnątrz pliku tylko okładka była z przodu folderu, która była widoczna bardzo wyrażnie - zwłaszcza w telewizorze, a przecież o to chodzi.
Jak jeszcze trochę widzę to na laptopie (chociaż bardzo miernie), to podczas oglądania na odtwarzaczu WD Live, z którego korzystam od kilku lat i nie miałem dotąd problemów, to teraz nie pokazuje mi w ogóle okładki na przodzie folderu dzięki czemu nie musiałem się wgłębiać w czytanie tytułu filmu pod spodem, gdyż był na zdjęciu okładki.
Tak jak pisałem wcześniej próbowałem różnych ustawień lecz nic to nie dało.
Nie wiem po co jest ta czwarta opcja od góry (utaw "atrybut ukryty" dla pliku z okładką), gdyż jak go zaznaczę w kwadracie, to nie mam w ogóle ściągniętej OKŁADKI FOLDERÓW, a jak odznaczę, to jest ściągnięta do wewnątrz folderu i prawie niewidoczna na komputerze a w ogóle nie widoczna na telewizorze.
Moje obecne ustawienia, to trzy pierwsze od góry kwadraty zaznaczone.
Nigdzie na forum nie mogłem znależć tego problemu i nie wiem co o tym myśleć.
Wydaje mi się, że jest to jakiś błąd oprogramowania.
Więc moja gorąca prośba do Państwa o naprawienie tego i aby te foldery były jak poprzednio.
Bo, po co ta zmiana z tymi folderami i jakieś tam zaznaczania i odznaczania, które zamiast polepszyć, to tylko utrudniyły ludziom życie.
Tamto było proste - ściągało się automatycznie bez żadnych ustawień i było dobrze widoczne.
Nadmieniam, iż mogę dołączyć zdjęcia poprzednich OKŁADEK FOLDERÓW i obecnych z laptopa i telewizora.
Jeszcze jedna uwaga. Te filmiki instruktażowe są bardzo słabe treściowo, czyli za mało pokazują dokładnego instruktażu krok po kroku jak poustawiać w opcjach napisy, okładki folderów i ustawienia oraz pobierania i dodawania napisów. Więc prośba o zmontowanie nowego fimiku z bardzo dokładnym instruktażem aby pomóc mniej doświadczonym na samym początku.
Przepraszam za tak długi wywód ale chciałem dokładnie opisać o co mi chodzi.
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Z wyrazami szacunku dla całego zespołu NAPIPROJEKT za dobrą pracę.
mikikrzys
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 00:34    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
mikikrzys



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.
Po napisaniu tego postu postanowiłem dalej pobróbować w "OPCJACH" z ustawieniami "OKŁADKI FOLDERÓW" i udało mi się znaleźć ustawienie dla wyświetlania z przodu całych okładek tak aby były widoczne jak w poprzedniej wersji, ale tylko na laptopie.
Trzeba zaznaczyć w kwadratach trzy pierwsze od góry, a pozostałe dwa MUSZĄ BYĆ ODZNACZONE - w przeciwnym wypadku nie będzie widoczna okładka z przodu folderu.
Na telewizorze z odtwarzacza WD Live Player NIESTETY SĄ NIEWIDOCZNE.
Do postu dołączam trzy zdjęcia wykonane z telewizora, gdzie foldery z filmem na starym programie mają WIDOCZNĄ OKŁADKĘ, a pobrane wczoraj i przedwczoraj z nowego programu mają NIEWIDOCZNE OKŁADKI.
Proszę o pomoc w tym temacie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group