Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

[Sci-fi] Czwarty stopień / The fourth kind

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Polecane filmy z napisami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Oceń ten film. Czy był...
Bardzo dobry
50%
 50%  [ 5 ]
Dobry
10%
 10%  [ 1 ]
W porządku
0%
 0%  [ 0 ]
Słaby
40%
 40%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
medievil



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 14

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 23:08    Temat postu: [Sci-fi] Czwarty stopień / The fourth kind Odpowiedz z cytatem

Nazwa pliku: dmd-fourthkind.avi
ID filmu: 8114494698fec706a5a614d4daa25a3c

Rozmiar pliku: 700.1 MiB (734128128 bajtów)
Czas trwania: 01:38:00.552 (5880552 ms)
Ogólne bitrate pliku: 999 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 23.976
Video kodek: XviD
Video bitrate: 822 Kbps

Opis filmu:

W 1972 roku ustalono skalę pomiaru dla kontaktów z obcymi. Gdy UFO zostanie zauważone, nazywane jest spotkaniem pierwszego stopnia. Gdy dowody są zgromadzone, znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Gdy następuje kontakt z istotami pozaziemskimi, jest to trzeci stopień. Następny poziom, uprowadzenie, jest czwartym stopniem. Ten kontakt był najtrudniejszy do udokumentowania... do tej pory.
Skonstruowany w odróżnieniu od jakiegokolwiek filmu przed nim, "Czwarty Stopień" jest prowokacyjnym thrillerem umieszczonym we współczesnym mieście Nome (Alaska), gdzie - w tajemniczy sposób, poczynając od lat 60. XX wieku - każdego roku odnotowywano nieproporcjonalną liczbę zaginięć. Pomimo wielorakiego śledztwa FBI w tej sprawie, prawda nigdy nie została odkryta.
Tu, w tym oddalonym regionie, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczyna nagrywać sesje z pacjentami mającymi uraz i nieświadomie odkrywa kilka najbardziej niepokojących dowodów na uprowadzenia obcych, jakich nikt wcześniej nie udokumentował.

Źródło: http://www.filmweb.pl/f482468/Czwarty+Stopie%C5%84,2009/opisy

Link do opisu filmu (www.filmweb.pl): http://www.filmweb.pl/f482468/Czwarty+Stopie%C5%84,2009

Film jest na prawdę świetny, jeżeli kogoś początek nie zaciekawił to pod żadnym pozorem nie przewijajcie lun też nie wyłączajcie filmu, wszystko nabierze atrakcyjności z upływem minut.


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 23:08    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze,nigdy przez niego nie przebrnąłem .Jak dla mnie katastrofa Sad
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
medievil



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 14

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Szczerze mówiąc do takich filmów trzeba się przekonać. Osobiście sam jakiś rok temu dopiero polubiłem (jak to niektórzy nazywają) "nudne" filmy. Fabuła jednak potrafi być zaskakująca, ja zaś preferuję filmy psychologiczne.

Ale o gustach się nie rozmawia:)

pozdro
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nitka



Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 11

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk / PL Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o sama tresc scenariusza i zmontowanie tego to widzialem bardziej zaskakujace produkcje.

Jednak w Avatarze jest jedno co mnie powalilo na kolana, a mianowicie kolorystyka i caly ten swiat w ktorym oni zyli
_________________
Nie uzywam polskich znakow, gdyz nie pozwala mi na to ani system, ani klawiatura.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Polecane filmy z napisami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group