Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dopasowanie napisów do filmu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kars



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 09:36    Temat postu: Dopasowanie napisów do filmu Odpowiedz z cytatem

Mam problem ju? od d3u?szego czasu. Gdy sie kliknie prawym przyciskiem myszy na ikonie filmu to jest opcja: "Znajdz i DOPASUJ napisy".Ta obcja "dopasuj" jakoś chyba teraz mi nie dzia3a. Kiedyś mi sie odtwarza3y napisy jak je pobiera3em normalnie z napi-projekt, a teraz coś sie nie odtwarzają razem z filmem. Nie wiem czy to mo?e b3ąd z odtwarzaczem ale ju? probowa3em wielu sposobów i pomyśla3em ?e mo?e coś nie tak jest z tą opcją "dopasuj" Sad
Wiec prosze o odpowied1 i pomoc Exclamation Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 09:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 07:33    Temat postu: Re: Dopasowanie napisów do filmu Odpowiedz z cytatem

[quote="Kars"]Mam problem ju? od d3u?szego czasu. Gdy sie kliknie prawym przyciskiem myszy na ikonie filmu to jest opcja: "Znajdz i DOPASUJ napisy".Ta obcja "dopasuj" jakoś chyba teraz mi nie dzia3a. Kiedyś mi sie odtwarza3y napisy jak je pobiera3em normalnie z napi-projekt, a teraz coś sie nie odtwarzają razem z filmem. Nie wiem czy to mo?e b3ąd z odtwarzaczem ale ju? probowa3em wielu sposobów i pomyśla3em ?e mo?e coś nie tak jest z tą opcją "dopasuj" Sad
Wiec prosze o odpowied1 i pomoc Exclamation Smile[/quote]

zalezy jakiego programu do filmow uzywasz, bo np. subedit ma taki bajer, ze jak sa jakies pliki txt w katalogu z napisami to pyta, czy chcesz je uzyc jako napisow. a jak masz inny prog niz subedit to prawdopodobnie nie masz takiej samej nazwy pliku z filmem i z napisami, dlatego Ci sie nie odtwarzaja
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 07:36    Temat postu: Re: Dopasowanie napisów do filmu Odpowiedz z cytatem

zalezy jakiego programu do filmow uzywasz, bo np. subedit ma taki bajer, ze jak sa jakies pliki txt w katalogu z FILMEM(sorx wczesniej za pomylke) to pyta, czy chcesz je uzyc jako napisow. a jak masz inny prog niz subedit to prawdopodobnie nie masz takiej samej nazwy pliku z filmem i z napisami, dlatego Ci sie nie odtwarzaja(albo uzywasz takiego prog co nie odtwarza napisow jak np. z tego co wiem Windows Media Slayer Laughing
Powrót do góry
Kars



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z normalnymi filmami typu avi nie ma problemu tylko najgorzej jest z RMVB ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group